Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Co powinno znaleźć się w funkcjonalnej szafie przesuwnej

28 czerwca 2022; 14:18

Materiał promocyjny

Planując budowę lub remont mieszkania powinniśmy zadać sobie pytanie - jak najlepiej zagospodarować daną przestrzeń?

News will be here

Z pomocą przychodzi firma Komandor, która od lat działa na rynku i proponuje skuteczne rozwiązania pomocne przy planowaniu wnętrz. Dzięki ich dodatkom do szaf nawet najmniejsze mieszkanie może pomieścić wszystkie niezbędne ubrania i akcesoria!

Przesuwane szafy - rozwiązanie dla każdego domu

Szafa jest nieodłącznym elementem każdego mieszkania - niezależnie czy to dom jednorodzinny, czy też kawalerka w starej kamienicy. Miejsce na ubrania i buty jest potrzebne każdemu i warto zdecydować się na wygodne rozwiązanie w postaci szafy przesuwnej, która sprawdzi się w garderobie lub wąskim korytarzu. Dodatkowo szafę można dostosować do swoich potrzeb za prostych do zamontowania dodatków w postaci szuflad czy dodatkowych haczyków.

W jaki sposób więc zaaranżować przestrzeń, aby w pełni wykorzystać jej potencjał?

Nie tylko garnitury, czyli cała garderoba w jednym miejscu

Na wyposażenie szafy przesuwnej może składać się z wielu elementów, ale najlepiej jest zacząć od podstaw.

Półki są niezbędne w każdym modelu, a mogą służyć do wielu celów - możemy trzymać na nich spodnie czy koszulki odpowiednie na dany sezon, a kiedy przyjdzie zmiana pogody, to w łatwy sposób możemy zmienić układ ubrań które mamy na widoku.

Natomiast na rzeczy, które chcielibyśmy ukryć mamy szuflady i przesuwne kosze, w których możemy trzymać bieliznę lub pościel na zmianę. W mieszkaniach w których kilka osób korzysta z jednej szafy odpowiednia ilość szuflad pozwala na zachowanie prywatności, ale także ułatwia segregowanie ubrań po praniu czy prasowaniu. Można je także łatwo dostosować do potrzeb poszczególnych członków rodziny - szuflady rodziców na górze, a dziecięce na dole.

Natomiast jeśli szafa stoi w garderobie i jest miejscem strojów na specjalne okazje, to warto przyjrzeć się drążkom lub wieszakom na których można zawiesić garnitury, a także specjalnie wyprofilowane wieszaki na paski i krawaty. Dzięki temu zawsze będziesz gotowy na szykowne wyjście, bez obaw o to, że się pogniotą lub odkształcą.

Pełną ofertę produktów firmy Komandor możecie obejrzeć na stronie oficjalnego dystrybutora Fajne Szafy

Szafa do małego mieszkania

Szafy przesuwne są idealnym rozwiązaniem na niewielkich przestrzeniach - można wstawić je w wąskich miejscach, dzięki czemu nawet w małych mieszkaniach można cieszyć się ich pełną funkcjonalnością.

Zostały one przygotowane tak aby zapewnić komfort i spełnić potrzeby wszystkich domowników - dzięki uchwytowi na żelazko lub odkurzacz możemy mieć wszystkie potrzebne sprzęty w jednym miejscu.

Aby poznać wszystkie możliwości zapraszamy na stronę https://fajneszafy.pl/wyposazenie/ lub do sklepu stacjonarnego z pełną ofertą szaf przesuwnych w Warszawie.

Wygoda i wysoka jakość to nasz priorytet, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu dobrania oferty dopasowanej do Twoich potrzeb! Staramy się podejść do każdego klienta indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.