Nasz wieczór czuwania rozpoczniemy koncertem pt. Siedem Boleści Maryi, podczas którego przyjrzymy się wydarzeniom bolesnym z życia Najświętszej Maryi Panny.
Słowno-muzyczne rozważania przedstawi chór parafii Miłosierdzia Bożego – Fletnia Pana. Bezpośrednio po koncercie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej modlitwy w ciszy. O godz. 21.00 odśpiewamy Apel Jasnogórski i rozpoczniemy modlitwę różańcową, zaś o godz. 21.37 czyli w dokładną rocznicę śmierci Jana Pawła II przejdziemy pod nowo wybudowany pomnik, gdzie odśpiewamy Barkę. Podczas czuwania będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi.
Na to wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców Grójca.
Ks. Mirosław Lewaszkiewicz














9 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia