Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Czy catering dietetyczny wystarczy do poprawy naszej sylwetki?

9 listopada 2022; 08:37

Materiał promocyjny

Mówi się, że na sukces w odchudzaniu składa się w 70% dieta, a w 30% trening i regeneracja. Co jednak zrobić, gdy z różnych przyczyn ćwiczenia nie są możliwe? Czy da się poprawić wygląd sylwetki samą dietą? Wyjaśniamy, jaki wpływ ma sposób odżywiania na tzw. formę.

Catering dietetyczny: Warszawa – czy można schudnąć bez ćwiczeń?


Podstawową zasadą dotyczącą odchudzania jest to, że należy utrzymać deficyt kaloryczny. Oznacza to, że trzeba dostarczać sobie mniej kalorii niż organizm spala. W efekcie zaczyna on czerpać energię z własnych zasobów, głównie z tkanki tłuszczowej w celu pozyskania energii, co z kolei skutkuje utratą wagi.

Oznacza to, że aktywność fizyczna jest jedynie dodatkiem, który powoduje dodatkowy wydatek energetyczny, i który trzeba wziąć pod uwagę licząc swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Są różne rodzaje aktywności, które mają większy lub mniejszy wpływ na proces spalania tkanki tłuszczowej, natomiast najważniejsza w całym procesie jest dieta. Z odpowiednio dobranymi kaloriami, ze zdrowym i zbilansowanym jadłospisem można osiągnąć naprawdę dobre rezultaty w zakresie poprawy sylwetki.

Inaczej wygląda sytuacja, gdy chcesz zbudować mięśnie – wtedy treningi są niezbędne, bo samą dietą niestety nie da się zbudować masy mięśniowej.

Catering: Warszawa – jak wygląda ta usługa?


Ty wybierasz i zamawiasz odpowiadającą ci dietę, a kurier codziennie dostarcza ci zestaw pysznych potraw pod twoje drzwi! Brzmi zachęcająco, prawda? Dostawy realizowane są w godzinach wieczornych, nocnych albo porannych, dlatego masz pewność, że zestaw będziesz mógł zabrać do pracy lub szkoły. W zależności od wybranej firmy cateringowej, do wyboru jest kilka, a nawet kilkanaście różnych diet. Wśród nich te dla osób aktywnych, wegetarian, wegan, jak i tych, które potrzebują posiłków z niskim indeksem glikemicznym. Aby każdy znalazł w ofercie coś dla siebie, możliwe jest dopasowanie kaloryczności do swojego zapotrzebowania. Czas trwania abonamentu również określasz ty – możesz zamówić dietę na tydzień, dwa tygodnie, a nawet na dłużej. Wiele firm daje możliwość spróbować swojego cateringu, proponując zestawy próbne.

Zdrowy, smaczny i zróżnicowany – tak powinien wyglądać profesjonalny catering pudełkowy. Warszawa, Kraków, Gdańsk i inne duże miasta mają pod tym względem do zaproponowania naprawdę szeroką ofertę. Coraz więcej firm decyduje się również na to, by dostarczać swoje zestawy do mniejszych miejscowości. Jedną z takich firm jest Bombacatering, która dowozi zestawy do wielu lokalizacji podwarszawskich. Dzięki temu, wiele osób ma możliwość przekonać się, że dieta pudełkowa jest wygodna i bardzo smaczna.

Catering dietetyczny Warszawa: tanio – czy to możliwe?


Wiele osób nie planuje skorzystania z cateringu dietetycznego zakładając, że to bardzo droga usługa. Niekoniecznie musi tak być! Najczęściej cena diety zależy od kilku czynników:


- rodzaju diety (te, które eliminują wiele składników są często najdroższe, np. dieta o niskim IG czy dieta wegańska),
- kaloryczności (im więcej kalorii, tym drożej),
- długości trwania abonamentu (im dłuższy, tym taniej).

Wybierając catering dietetyczny otrzymujesz kilka świeżych, smacznych posiłków codziennie wprost pod swoje drzwi. Dzięki temu, nie zachodzisz po pracy do fast foodów, nie musisz jeść drogich lunchów w restauracjach czy kupować niezdrowych przekąsek. Finalnie może okazać się, że dieta pudełkowa będzie tańsza! Są firmy, które proponują zestaw już od niecałych 40 złotych, nie rezygnując z wysokiej jakości produktów i urozmaiconego menu. To naprawdę atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę, że tyle kosztuje niejednokrotnie obiad dla jednej osoby w restauracji! Warto rozglądać się także za firmami, które proponują klientom programy lojalnościowe. Mogą one polegać na przykład na tym, że robiąc zamówienie zbierasz punkty, które potem wymieniasz na zniżki.

Catering dietetyczny to rozwiązanie, które znacznie ułatwi ci zdrowe odżywianie. Jest smaczny, różnorodny i dostosowany do twoich potrzeb. Dzięki niemu nie tylko będziesz się lepiej czuć, ale także schudniesz – w sposób bezpieczny dla twojego organizmu. Czy dieta pudełkowa bez ćwiczeń może być kluczem do poprawy sylwetki? Jak najbardziej!

 

Najnowsze artykuły

Rząd rozdał pieniądze na zabytki. 15 mln zł trafi do powiatu grójeckiego Premier Mateusz Morawiecki ogłosił we wtorek wyniki drugiej...
Od(b)jazdowe warsztaty W ramach projektu "Od(b)jazdowe warsztaty" Fundacji Stacja...
Dobre materace piankowe – wyśpij się na zdrowie! Sen to nieodłączny element każdego człowieka. Problemy w...
Młodzi chcą rządzić Młodzi, ambitni, pełni energii i pomysłów. Radni Młodzież...
Jest przetarg na modernizację stadionu w Grójcu Urząd Gminy i Miasta w Grójcu ogłosił przetarg na przebudow...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.