Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Delfinada XIV - pełne wyniki

2 grudnia 2015; 12:57

Grojec24.net

3 komentarze

Publikujemy pełne wyniki zawodów pływackich Delfinada XIV.

News will be here

Polecamy

PEŁNE WYNIKI DELFINADA XIV 28.11.2015 ROK
BLOK I   Kluby pływackie

STYL DOWOLNY
Rocznik 2008 CHŁ   I msc Filip Kusztykiewicz czas: 0:50:47
Rocznik 2007 DZ I msc Agnieszka Ozdzinska czas: 0:54:97
Rocznik 2007 CHŁ I msc Igor Barszcz czas: 0:46:22 ; II msc Igor Wojdalski czas:0:47:16
Rocznik 2006 DZ I msc Aleksandra Grzybowska czas: 0:54:84
Rocznik 2006 CHŁ Wojciech Mozga czas: 0:38:90; II msc Jędrzej Broński czas: 0:42:14; III msc Michał Dodacki czas: o:53:82
Rocznik 2005 DZ I msc Julia Frydrych czas: 0:40:56; II msc Daria Kałuża czas: 0:42:69; Klaudia Młożniak czas: 0:46:15
Rocznik 2005 CHŁ  I msc Jan Werpachowski czas: 0:34:35; II msc Łukasz Walczak czas: 0:41:87;  III msc Rafał Zółtowski czas 0:42:67
Rocznik 2004 DZ I msc Barbara Werpachowska czas: 0:35:28; II msc Martyna Chądzyńska czas: 0:37:12; III msc Magdalena Wrzesińska czas: 0:39:50
Rocznik 2004 CHŁ I msc Seweryn Wojciewski czas: 0:39:03; II msc Leon Stępień czas: 0:40:06; II msc Aleksander Walenciej czas: 0:40:06
Rocznik 2003 DZ I msc Daria Kowalczyk czas: 0:36:35; II msc Julia Goszczyńska czas: 0:36:56; III msc Sara Wojdalska czas: 0:37:09
Rocznik 2003 CHŁ  I msc Albert Grzegrzółka czas: 0:30:31; II msc Maciej Sobierański czas: 0:36:56; III msc Wiktor Barszcz czas: 0:41:19
Rocznik 2002 DZ I msc Marianna Żółtowska czas: 0:33:94; II msc Karolina Walczak czas: 0:37:60; III msc Maja Baranowska czas: 0:37:62
Rocznik 2002 CHŁ I msc Jakub Pietrzak czas:0:31:72; II msc Wiktor Ocieczek czas: 0:35:53, III msc Jakub Kłoda czas: 0:38:85
Rocznik 2001 DZ I msc Natalia Grzejszczyk czas:0:35:84; II msc Yana Hupało czas: 0:36:34; III msc Anna Walczak czas: 0:40:56
Rocznik 2001 CHŁ I msc Kacper Dębek czas: 0:29:15; II msc Mikołaj Dodacki czas: 0:31:25; III msc Bartłomiej Stępiński czas: 0:39:97
Rocznik 2000 DZ I msc Weronika Stankiewicz czas:0:38:72
Rocznik 2000 CHŁ I msc Jakub Kosiorek czas: 0:29:37; II msc Jakub Zdankowki czas:n0:30:00; III msc Kacper Ryczkowski czas: 0:31:09

STYL KLASYCZNY
Rocznik 2008 CHŁ I msc Filip Kusztykiewicz czas:1:00:62
Rocznik 2007 DZ I msc Agnieszka Ożdzińska czas:1:15:19
Rocznik 2007 CHŁ I msc Igor Barszcz czas: 1:07:84
Rocznik 2006 DZ I msc Aleksandra Grzybowska czas: 1:08:19
Rocznik 2006 CHŁ  I msc Wojciech Mozga czas: o:52:28; II msc Jędrzej Broński czas: 0:55:60; III msc Michał Dodacki  czas: 1:13:08
Rocznik 2005 DZ I msc Klaudia Młożniak czas: 0:53:21; II msc Sylwia Skiba czas:0:54:03
Rocznik 2005 CHŁ I msc Aleksander Dulemba czas: 0:49:66; II msc Łukasz Walczak czas: 0:58:19; III msc Rafał Żółtowski czas: 1:05:75
Rocznik 2004 DZ I msc Martyna Chądzyńska czas: 0:47:34; II msc Zofia Zdobych czas:0:51:85; III msc Emilia Korzenieńska czas: 1:04:57
Rocznik 2004 CHŁ I msc Seweryn Wojciewski czas: 0:50:22; II msc Leo Stępień 0:50:50; III msc Aleksander Walenciej czas: 0:53:59
Rocznik 2003 DZ I msc Sara Wojdalska czas: 0:50:12; II msc Daria Kowalczyk czas: 0:50:84
Rocznik 2003 CHŁ Imsc Maciej Sobierański czas: 0:49:47; II msc Stanisław Oprządek czas: 0:55:43; III msc Wiktor walczak czas: 1:01:47
Rocznik 2002 DZ I msc Maja Baranowska czas: 0:51:90
Rocznik 2002 CHŁ I msc Jakub Pietrzak czas: 0:41:69; II msc Jakub Kłoda czas: 0:48:00; III msc Piotr Lewandowski czas: 0:48:56
Rocznik 2001 DZ I msc Natalia Grzejszczyk czas: 0:50:32
Rocznik 2001 CHŁ I msc Kacper Dębek czas: 0:40:84
Rocznik 2000 CHŁ I msc Kacper Ryczkowski czas:0:40:69; II msc Jakub Zdankowski czas:0:45:37

STYL GRZBIETOWY
Rocznik 2008 CHŁ I msc Filip Kusztykiewicz czas: 0:57:15
Rocznik 2007 DZ I msc Agnieszka Ożdzińska czas: 1:04:62
Rocznik 2007 CHŁ I msc Igor Barszcz czas:0:53:91; II msc Igor Wojdalski czas: 0:59:97
Rocznik 2006 DZ I msc Aleksandra Grzybowska czas: 1:00:79
Rocznik 2006 CHŁ I msc Wojciech Mozga czas:0:48:32; II msc Jędrzej Broński czas: 0:49:97; III msc Michał Dodacki czas: 1:00:59
Rocznik 2005 DZ I msc Julia Frydrych czas: 0:48:53; II msc Klaudia Młożniak czas: :0:50:56; III msc Sylwia Skiba czas: 0:58:25
Rocznik 2005 CHŁ I msc jan Werpachowski czas: 0:41:09; II msc Aleksander Dulemba czas:0:52:03; III msc Jakub Górka czas: 0:53:32
Rocznik 2004 DZ I msc Barbara Werpachowska czas: 0:42:59; II msc Aleksandra Berezińska czas:0:46:46; III msc Łucja Zaraś czas: 0:50:87
Rocznik 2004 CHŁ I msc Leon Stępień czas: 0:53:44; II msc Maciej Czempiński czas: 1:02:86;
Rocznik 2003 DZ I msc Daria Kowalczyk czas:0:40:88; II msc Adrianna Bukowska czas: 0:41:97; III msc Julia Goszczyńska czas: 0:43:50;
Rocznik 2003 CHŁ I msc Albert Grzegrzółka czas: 0:36:44; II msc Wiktor Barszcz czas:0:51:41; III msc Bartosz Pachocki czas:0:55:44;
Rocznik 2002 DZ I msc Marianna Żółtowska czas: 0:43:34; II msc Karolina Walczak czas: o: 47:44
Rocznik 2002 CHŁ I msc Jakub Pietrzak czas: 0:40:06; II msc Wiktor Ocieczek czas: 0:40:66;
Rocznik 2001 DZ I msc Yana Hupało czas:0:46:29; II msc Anna Walczak czas: 0:50:87; III msc Katarzyna Szawłoga czas: 0:51:68;
Rocznik 2001 CHŁ I msc Mikołaj Dodacki czas: 0:39:85; II msc Bartłomiej Stępniewski czas: 0:45:56: III msc Marcin Dąbrowski czas: 0:52:41
Rocznik 2000 DZ I msc Weronika Stankiewicz czas: 0:44:78
Rocznik 2000 CHŁ I msc Jakub Kosiorek czas: 0:35:22

STYL MOTYLKOWY
Rocznik 2005 DZ I msc Julia Frydrych czas: 0:51:50; II msc Daria Kałuża czas: 0:55:38
Rocznik 2005 CHŁ I msc Jan Werpachowski czas: 0:46:10
Rocznik 2004 DZ I msc Barbara Werpachowska czas: 0:41:00; II msc Magdalena Wrzesińska czas: 0:51:03
Rocznik 2003 DZ I msc Sara Wojdalska czas: 0:43:09; II msc Julia Goszczyńska czas: 0:44:53; III msc Adrianna Bukowska czas:0:44:97
Rocznik 2003 CHŁ I msc Albert Grzegrzółka czas: 0:35:50; II msc Maciej Sobierański czas: 0:44:56: III msc Wiktor Barszcz czas: 0:55:12
Rocznik 2002 DZ I msc Marianna Żółtowska czas: 0:42:44; II msc Maja Baranowska czas: 0:42:47; III msc Karolina Walczak czas: 0:52:28
Rocznik 2002 CHŁ I msc Paweł Komorowski czas: 0:46:81
Rocznik 2001 DZ I msc Katarzyna Szawłoga czas: 1:00:35
Rocznik 2001 CHŁ I msc Kacper Dębek czas: 0:33:16; II msc Mikołaj Dodacki czas: 0:40:94
Rocznik 2000 CHŁ I msc Jakub Zdankowski czas: 0:33: 81; Jakub Kosiorek czas: 0:34:43

SZTAFETY
4x50 ZMIENNY DZIEWCZĘTA   I msc UKS Orion czas: 2:48:19 (J.Goszczyńska, N.Grzejszczyk, B.Werpachowska, D,Kowalczyk); II msc KP SIGNOVUM czas: 2:54:15 (A.Bukowska, M.Chądzyńska, M.Żółtowska, K.Szawłoga); III msc UKS Orion czas: 3:07:60 (W.Stankiewicz, S.Wojdalska, M.Wrzesińska, A.Berezińska);
4x50 ZMIENNY CHŁOPCY I msc UKS Orion czas: 2:22:75 (J.Werpachowski, K.Ryczkowski, K.Dębek, J.Kosiorek); II msc KP SIGNOVUM czas: 2:23:31 (A.Grzegrzółka, J.Pietrzak, J.Zdankowski, M.Dodacki); III msc KP SIGNOVUM czas: 3:14:12 (W.Barszcz, M.Sobierański, P.Komorowski, W.Walczak);

4x50 DOWOLNY MIESZANY I msc UKS Orion czas: 2:12:98 (J.Goszczyńska, B.Werpachowska, K.Dębek, J.Kosiorek); II msc KP SIGNOVUM czas: 2:14:82 (A.Grzegrzółka, A.Bukowska, M. Żółtowska, J.Zdankowski), III msc UKS Orion czas: 2:24:46 (D.Kowalczyk, N.Grzejszczyk, K.Ryczkowski, J.Werpachowski);

                          
BLOK II Niezrzeszeni
Płynęli jak potrafili z deską lub makaronem
Rocznik 2008 DZ i młodsi I msc Ada Kot czas: 0:28:96; II msc Aniela Mielczarek czas: 0:31:22; III msc Natalia Cieślewicz czas: 0:31:28
Rocznik 2008 CHŁ i młodsi I msc Igor Wasiak czas: 0:30:44; II msc Jakub Latkowski czas: 0:31:62: III msc Bartosz Kiliański czas: 0:32:57

STYL DOWOLNY LUB GRZBIETOWY
Rocznik 2007 DZ I msc Julia Skoniecka czas: 0:27:53; II msc Oliwia Skarżyńska czas: 0:40:10
Rocznik 2007 CHŁ I msc Oliwier Łoski czas: 0:25:88; II msc Antoni Mrozik czas: 0:26:37; III msc Kacper Michalak 0:27:91
Rocznik 2006 DZ I msc Paulina Piątkowska czas: 0:25:56; II msc Natasza Miśta czas: 0:26:92; III msc Natalia Kołacz czas: 0:27:81
Rocznik 2006 CHŁ I msc Igor Pękosz czas: 0:26:90; II msc Mateusz Kłoda czas: 0:27:97; III msc Wiktor Rutkowski czas: 0:28:19

STYL DOWOLNY
Rocznik 2005 CHŁ  I msc Mateusz Błażejewski czas: 0:25:18; II msc Maciej Dodacki czas: 0:25:60;  III msc Filip Proskura czas 0:26:09
Rocznik 2004 DZ I msc Natalia Fydrych czas: 0:30:31
Rocznik 2004 CHŁ I msc Marcel Dąbkowski czas: 0:20:09; II msc Norbert Soboń czas: 0:21:16; II msc Igor Syska czas: 0:26:57
Rocznik 2003 CHŁ  I msc Filip Syska czas: 0:20:65
Rocznik 2002 DZ I msc Maja Podgórska czas: 0:46:97; II msc Aleksandra Zalewska czas: 0:49:25
Rocznik 2000 i starsi I msc Serhii Ostroga czas: 0:32:59

STYL KLASYCZNY
Rocznik 2005 CHŁ I msc Emil Guluzada czas: 0:33:47
Rocznik 2004 CHŁ I msc Jakub Karas czas:0:28:09; II msc Igor Syska czas: 0:29:81
Rocznik 2003 CHŁ I msc Filip Syska czas: 0:29:62
Rocznik 2000 i starsi I msc Serhii Ostroga czas: 0:44:91

STYL GRZBIETOWY
Rocznik 2005 CHŁ I msc Maciej Dodacki czas: 0:26:25; II msc Filip Proskura czas:n0:27:52; III msc Maksymilian Chmielewski czas: 0:28:56
Rocznik 2004 DZ I msc Dominika Piątkowska czas: 0:26:41; II msc Natalia Fydrych czas: 0:30:06
Rocznik 2004 CHŁ I msc Norbert Soboń czas: 0:21:72; II msc Marcel Dąbkowski czas: 0:23:13; III msc Igor Gzik czas: 0:33:15
Rocznik 2003 DZ I msc Aleksandra Foltynowicz czas: 0:34:43

STYL MOTYLKOWY
Rocznik 2004 DZ I msc Jakub Karaś czas: 0:26:47

TAGI:

Komentarze (3):

Z jaskini; 3 grudnia 2015, 15:21

Bomba !

Kibic; 4 grudnia 2015, 12:22

Gratuluję Basi i Jasiowi Werpachowskim! Piękne wyniki! Złoto za złotem :-)))

Sprzedawczyk; 8 grudnia 2015, 15:29

Uwaga! Jesli komus jest przykro, bo nie zdobyl medalu albo ma ich za malo lub wogole nie wystartowal w Delfinadzie to jeszcze nic straconego! W kasie basenu mozna kupic sobie medal albo nawet kilka...

!!! Z E N A D A !!!

Te dzieciaki ktore ciezko pracuja na zajeciach maja swietny przyklad jak w naszym spoleczenstwie zdobywa sie wszelkie trofea... Niewazne ile trudu, wysilku wlozysz w cokolwiek i tak zawsze znajdzie sie ktos kto dostanie to samo albo i wiecej za pieniadze albo po znajomosci... bardzo wychowawcza inicjatywa...

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.