Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Dominika schudła 40 kg w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu!

10 marca 2017; 13:55

Materiał promocyjny

Centrum Dietetyczne Naturhouse ul. Piłsudskiego 42a 05-600 Grójec tel. 505 922 102 Centrum Dietetyczne Naturhouse ul. Piłsudskiego 42a 05-600 Grójec   tel. 505 922 102

Minął już rok od dnia, w którym studentka położnictwa z Drwalewa zakończyła kurację odchudzającą w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu. O tym, że to była zmiana na całe życie, przypomina dziś w rozmowie, ciesząc się wymarzoną sylwetką. Jak wspomina ówczesne doznania przekonamy się czytając poniższą wypowiedź.

News will be here

Wiek: 21 lat
wzrost: 173 cm
czas trwania kuracji: 8 miesięcy
waga przed kuracją: 105,3 kg
waga po kuracji: 65,3 kg
waga po roku od skończonej kuracji: 64,8 kg

Jak wspomina Pani  8-miesięczną kuracje w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu?

Kurację wspominam bardzo miło mimo, iż był to okres wielu wyrzeczeń. Mimo wszystko wiem,że bez Naturhouse i pomocy Pani Dominiki na pewno nie wytrwałabym w tej walce o wymarzoną sylwetkę. Potrzebowałam kogoś kto będzie mnie kontrolował i na zawsze pomoże mi przyswoić zdrowe nawyki żywieniowe. To pierwsza dieta, po której za kończeniu nie wróciłam do dawnego trybu życia, z czego bardzo się cieszę

Proszę przypomnieć, jak Pani trafiła do Naturhouse w Grójcu?

Do Naturhouse trafiłam przypadkiem. Sama nie potrafiłam schudnąć. Po tygodniu wyrzeczeń znowu wracałam do starych nawyków żywieniowych. Aż po kilku rozmowach z koleżankami dowiedziałam się czym jest Naturhouse. Kiedy naprawdę widziałam u nich efekty kuracji postanowiłam też spróbować i tak już tam zostałam.

Jakie zmiany zauważyła Pani u siebie po skończonej kuracji?

Po skończonej kuracji w końcu w pełni mogę cieszyć się życiem. Z przyjemnością przeglądam się w lustrze i w końcu się sobie podobam. Widzę też większy zachwyt w oczach mojego narzeczonego. Mam więcej energii i chęci do życia. Nie jestem już ospała i rozdrażniona. Bliscy już przyzwyczaili się do mojego nowego wyglądu, ale nadal podziwiają to, że mimo iż jem wszystko na co mam ochotę i to w ogromnych ilościach, kilogramy mimo to nie wracają.

Które szczególnie nawyki żywieniowe utrzymuje Pani do dziś?

Większość nawyków żywieniowych, które poznałam w NH utrzymuję do dziś. Jem 5 posiłków dziennie, regularnie co 3h w tym trzy główne i dwie przekąski. Piję 2 litry niegazowanej wody i dodatkowo 2-3 herbaty zielone, czerwone lub pokrzywę. Kolację zawsze jem 2-3h przed snem. Oczywiście nie odmawiam sobie słodyczy ani słonych przekąsek ale wszystko z umiarem.


Czy pierwsze tygodnie po skończonej kuracji były trudne w utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych?

Wbrew pozorom pierwsze tygodnie po zakończonej kuracji były łatwiejsze w utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych niż jest to teraz. Z czasem zaczęłam sobie pozwalać na coraz więcej " zakazanych" produktów. Jednak cały czas kontrolowałam wagę i jeśli tylko widziałam,że zaczyna rosnąć wracałam tylko do dozwolonych produktów.

Czy w codziennym Pani menu znajdują się przepisy na zdrowe dania poznane w Naturhouse?

Do tej pory korzystam z niektórych przepisów NH. W okresie jesienno- zimowym szczególnie sprawdziły się rozgrzewające zupy. Kilka razy w tygodniu piję koktajle warzywno-owocowe również z przepisu NH. Najbardziej jednak zasmakowały mi roladki drobiowe ze szpinakiem i mozzarellą oraz zupa meksykańska.

Czy dziś, po roku uzyskanej docelowej masy ciała, równie ściśle kontroluje Pani swoją wagę?

Tak samo, jak robiłam to podczas kuracji w NH tak i teraz ważę się raz w tygodniu na czczo. Dałam sobie pewne widełki i postanowiłam, że waga może się zmieniać max 2-3 kg w górę lub w dół w porównaniu do tej jaka była na końcu stabilizacji. I tak w zależności od miesiąca, spożytych posiłków i aktywności fizycznej jest to 63-65kg. Nie chcę już powrócić do dawnej wagi więc myślę, że taka kontrola jest najlepszym rozwiązaniem. Zawsze łatwiej jest zgubić 2-3kg niż 10 czy 15kg.

Czy bała się Pani efektu jo-jo?

Oczywiście, że bardzo się bałam efektu jo-jo. Każda moja dieta do tej pory właśnie tak się kończyła. Najbardziej obawiałam się,że jeśli po zakończeniu kuracji zacznę jeść już normalnie większość kilogramów wróci. Okazało się jednak, że nie. Jestem już rok po zakończeniu diety a waga stoi w miejscu.

Czy i komu poleciłaby Pani kurację odchudzającą w Naturhouse?

Naturhouse poleciłabym wszystkim, którzy raz na zawsze chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Z NH jest to naprawdę możliwe. Kuracja odchudzająca pozwala zredukować masę ciała, a okres stabilizacji zapobiega efektowi jo-jo poprzez stopniowe rozszerzanie diety i wprowadzanie do niej wszystkich produktów, wcześniej zabronionych. Bardzo się cieszę, że za moim przykładem do NH trafiło wielu moich znajomych i sąsiadów i im również udało się osiągnąć wymarzoną sylwetkę.
Z pewnością mogę powiedzieć, że gdybym ponownie wróciła do dawnej wagi, po raz kolejny udałabym się na kurację do NH.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie tylko chcą schudnąć, ale przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe na stałe.

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 42a
05-600 Grójec
tel. 505 922 102

 

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.