Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Drogowy incydent w gminie Jasieniec. Gdzie leży prawda?

16 czerwca 2022; 12:31

Grojec24.net

10 komentarzy

Fot. YouTube Fot. YouTube

Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Jasieniec - Jarosław Sarniak - odniósł się do artykułu "Wójt Jasieńca: Czuję się zagrożona! Czy ktoś musi zginąć?".

News will be here

Marta Cytryńska, wójt gminy Jasieniec w mediach społecznościowych opisała "niebezpieczny incydent na drodze, którego ofiarą padł jeden z członków zarządu Stowarzyszenia Gmina Jasieniec dla Pokoleń". Jak podkreśliła, po tym incydencie obawia się o zdrowie i życie bliskich oraz swoje.

Sprostowania opisu incydentu, jaki ukazał się w naszym artykule "Wójt Jasieńca: Czuję się zagrożona! Czy ktoś musi zginąć?", zażądał Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Jasieniec, Jarosław Sarniak.

- W związku z dzisiejszymi "sensacjami" opublikowanymi na oficjalnym profilu Wójt Gminy Jasieniec Marty Cytryńskiej oraz samej Gminy Jasieniec w poszczególnych linkach przedstawiamy Państwu rzeczywisty przebieg zdarzenia z dnia 11.06.2022r., a nie jakąś manipulację faktami tamże udostępnioną - czytamy w wiadomości e-mail, jaki trafił na skrzynkę naszej redakcji w środę wieczorem.

- Nie ma naszej zgody na szerzenie nieprawdy i pomawianie członków naszego Stowarzyszenia o fakty i zdarzenia, które nigdy nie miały miejsca - zaznaczył Jarosław Sarniak.

TAGI:

Komentarze (10):

Gość; 16 czerwca 2022, 12:40

Niestety informacje prezentowane przez Panią Martę C. nie po raz pierwszy wprowadzają opinię publiczną w błąd, są wybiórcze i tendencyjne. Pozostaje kwestią do wyjaśnienia też w jaki to sposób ta Pani posiada informacje dotyczące danych osób biorących udział w tym zdarzeniu gdyż nie jest stroną postępowania?

Jarosław Sarniak; 16 czerwca 2022, 13:45

Dziękuję za niezwłoczne odniesienie się co do moich zastrzeżeń. Z wyrazami szacunku Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Jasieniec

Ktos666; 17 czerwca 2022, 00:05

Ale cyrk robicie... Za ten dowód to prawko i jednemu i drugiemu odebrać. A co wy za wojnę prowadzicie między sobą??? Może niech każdy się zajmie swoją pracą?? CZY ZA DUŻO CZASU WOLNEGO??? Myślę ze gdy pani Cytrynska jest w Jasieńcu to wygląd tej wsi się zmienił na wielki plus ale niestety bydła i chamstwa nie da się tam zmienić. Miłego dnia życzę

szkoda słów; 17 czerwca 2022, 04:43

Osoba nagrywająca niepotrzebnie wdała się w ten wyścig,oboje kierujących do ukarania,no chyba że jednej z osób wolno więcej.

do Ktos666; 17 czerwca 2022, 08:49

Widać, że myślenie Ci szkodzi. A Gmina Jasieniec to nie tylko Jasieniec, tylko jeszcze 30 innych wsi, w których poza nielicznymi nic nie zostało zrobione. I taka jest prawda. A inwektywy typu bydło i chamstwo proszę zostawić jako komplementy dla osób z najbliższego swego otoczenia. Nie byłeś na miejscu zdarzenia, nie wydawaj osądów, jak wspomniana przez Ciebie Pani Cytryńska, która chciałaby już dzierżyć nie tylko władzę wykonawczą, ale i uchwałodawczą, a także sądowniczą z elementami dochodzeniowo - śledczymi. Człowiek orkiestra w negatywnym tego słowa kontekście.

Grójcok; 17 czerwca 2022, 08:49

Oboje do ukarania i nie wiem z czego się kręci aferę.

Prawda; 18 czerwca 2022, 10:43

Jedno jest pewne pani wójt już wskazała kto jest winny a tu nagranie ups....

Jacek; 18 czerwca 2022, 21:39

Widzę tutaj 2 prawa jazdy do odebrania

Zenon; 18 czerwca 2022, 21:43

Blask naszej gwiazdy blednie z każdym dniem...

Hubert Hurkacz brawo !!!; 19 czerwca 2022, 17:16

Hurkacz wygrał z ruskim, to jest ważne a nie jakieś pierolety małomiasteczkowe!!!!!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.