• Trakt Królewski w Grójcu
  • Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii
  • Szkoła jazdy Manewr Ośrodek Szkolenia Kierowców Grójec
  • Nowa inwestycja w Grójcu: apartamenty przy ul. Kolarska 8

Dzień dobry TVN ponownie w Grójcu. Tym razem zawita do kwitnącego sadu

Pani Dorota Niedbała będzie opowiadać o grójeckich jabłkach na antenie TVN
  • Szyte wnętrza - sklep z żaluzjami i zasłonami
  • Perfumeria Tanellis & Biżuteria - Grójec Pasaż Intermarche
  • Klucz Serwis - dorabianie kluczy do drzwi i samochodów

W najbliższy piątek odwiedzi gminę Grójec ekipa TVN, która będzie nagrywać program na żywo.

To polski poranny program, którego trzon stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Ekipa stacji zagości w sadzie pani Doroty Niedbały – sadowniczki, społeczniczki i sołtys Bikówka.

Ponieważ występ na żywo przed kamerami jest nie lada wyzwaniem, panią Dorotę będzie wspierał sadownik z sąsiedztwa pan Seweryn Byliniak.

Inicjatorką całego zamieszania jest Monika Kozłowska – naczelnik Wydziału Edukacji w UGiMG, członkini stowarzyszenia Zmieniamy Grójec.

„Nasze grójeckie sady są najpiękniejsze, gdy kwitną, dlatego chciałabym po raz drugi korzystając z pomocy TVNu, wypromować naszą gminę na całą Polskę” – dowiadujemy się z jej profilu Facebookowego.  



Program Dzień dobry TVN gościł już w Grójcu, dokładnie 6 października 2020 roku. Wtedy Wydział Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych promował specyfiki grójeckiej kuchni, młodych utalentowanych sportowców, rysownika oraz lokalnych artystów.

„Po raz drugi zapraszamy TVN do naszej Gminy. Tym razem pokażemy nasze kwitnące jabłonie i opowiemy o jabłkach. Znalezienie idealnego sadu nie było łatwe, ale się udało. Program będzie transmitowany z sadu pani Doroty Niedbały, to ona opowie o odmianach jabłoni. Przy organizacji wydarzenia skorzystamy również ze wsparcia  pana Seweryna Byliniaka, pasjonata sadownictwa. Mam nadzieję, że pogoda okaże się lepsza niż ostatnim razem i cała Polska zobaczy grójeckie sady w pełnej krasie. Zachęcam do oglądania Dzień dobry Tvn w piątkowe przedpołudnie” – komentuje wydarzenie Monika Kozłowska.

Dla przypomnienia program Dzień dobry TVN emitowany  jest  w godzinach 8.00 – 11.30. To jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych. Widzowie oglądają rozmowy prowadzone z zaproszonymi gośćmi, a także z ekspertami z danych dziedzin. Ekspert – sadownik z Grójca będzie miał 4 wejścia na antenę.

Czytaj więcej
Dzisiaj Dzień dobry TVN z podgrójeckiego sadu

Po godzinach

Dzisiaj Dzień dobry TVN z podgrójeckiego sadu

Ekipa programu Dzień dobry TVN odwiedziła dzisiaj gospodarstwo pani Doroty Niedbały – sadowniczki, społeczniczki i sołtys Bikówka.




Komentarze (23)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują Zasady Komentarzy.


  • Alarm24 - zgłoś nam swój news


  • Marek Kwieciński - Twój agent ubezpieczeniowy z Grójca

Najnowsze





  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc - Grójec

Popularne






Ostatnie komentarze






  • Miejsce na Twoją reklamę

Ogłoszenia

Miejsce na Twoją reklamę