Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Egzotyczne wakacje – dlaczego tak je lubimy?

19 grudnia 2016; 20:17

Materiał promocyjny

Każdy z nas lubi chwalić się zagranicznymi wyjazdami. Tym bardziej jeśli w czasie wspomnień myślami wracamy do wspaniałej pogody, przepięknych widoków, dużej ilości słońca, kąpieli itp. To wszystko dają nam wakacje w egzotycznych krajach.

News will be here

Karaiby i Meksyk

Mnóstwo osób decyduje się, aby choć raz w życiu odwiedzić Karaiby. Wczasy na Kubie cieszą się olbrzymią popularnością. Można tutaj bowiem nie tylko skorzystać z możliwości wypoczynku, w postaci relaksu na plaży, bowiem jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę aktywności, można zwiedzić tę niezwykłą wyspę. Cuda przyrody, wspaniałe zabytki, takie jak chociażby słynne El Moro oraz Hawańska starówka sprawią, że nawet najbardziej wybredny turysta znajdzie tu coś dla siebie. I nie powinno nas zdziwić, jeśli na ulicach największych, kubańskich miast zobaczymy polskie akcenty w postaci Fiatów 126p, a także Fiatów 125p. Znakomitą destynacją jest również Dominikana. Z racji na panujący tam, wspaniały klimat i prawdziwe cuda przyrody, tak często w biurach podróży pada hasło Dominikana all inclusive. Turyści uwielbiają także wycieczki do Meksyku. Nic dziwnego, bowiem w tym kraju można skorzystać z uroków wspaniałego klimatu, ale również poprzez zwiedzanie zabytków związanych z Aztekami i Majami można dowiedzieć się czegoś więcej o ich kulturze. Meksyk posiada też wiele obiektów sakralnych, które słyną na cały świat. Turyści odwiedzający ten kraj najchętniej przybywają do Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe.

Malediwy

Jeśli ktoś ma ochotę na egzotykę w pełnym wydaniu, to powinien zastanowić się nad wyjazdem na Malediwy. Wyspy położone na Oceanie Indyjskim to synonim ekskluzywnego urlopu. Przepiękne plaże, ciepła woda, cudowne krajobrazy i możliwość zobaczenia na własne oczy tak bardzo nietypowej dla nas przyrody sprawia, że każdego roku hasło Malediwy all inclusive jest tak popularne. 

Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie to miejsce, gdzie warto wybrać się na egzotyczne wakacje. Dlaczego? Bowiem przemawia za tym odległość i to, że należą one do Hiszpanii. Na cały archipelag składa się kilka wysp. Wśród nich najbardziej popularne są Fuerteventura, Gran Canaria, a także Teneryfa. Wczasy na Teneryfie cieszą się olbrzymim powodzeniem. Ta wyspa słynie nie tylko z prawdziwych cudów przyrody, ale również perełek w postaci niewielkich miast, które warto odwiedzić. Co ważne, miejsce to nadaje się idealnie na wypoczynek nie tylko dla osób lubiących leniuchować na plaży, ale również dla turystów lubiących górskie spacery. Zarówno te wymagające mniej wysiłku, jak i te, do których trzeba dobrze się przygotować. Najwyższą górą wyspy (i tym samym całej Hiszpanii) jest Pico del Teide. Wulkan, który wznosi się na wysokość 3718 m.n.p.m. Wspomnienia z wyprawy będą zatem niezapomniane!

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.