Fachowe zarządzanie nieruchomościami

13 sierpnia 2019; 15:31

Materiał promocyjny

Chociaż deweloperzy każdego roku stawiają w większych miastach przynajmniej po kilka - kilkanaście nowych osiedli, to mieszkańcy wciąż mają problemy ze znalezieniem doświadczonego i rzetelnego administratora, który zajmie się zarządzaniem w ich imieniu.

Na szczęście zamiast ryzykować, że wybrana przez ciebie i twoich sąsiadów firma nie poradzi sobie ze wszystkimi obowiązkami, możesz postawić na doświadczonego zarządcę, który już od wielu lat zapewnia wysoką jakość usług w zakresie zarządzania oraz administrowania nieruchomościami.

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami

W przeciwieństwie do konkurencji, która zazwyczaj próbuje zdobyć klientów obietnicami bez pokrycia, tego typu zarządzanie nieruchomościami świadczone jest przez najlepszych specjalistów z branży. Firma PMM Zarządzanie Nieruchomościami posiada ponad 18 letnie doświadczenie w tym zakresie, a wśród zatrudnianych przez nią pracowników znajduje się aż 35 zarządców oraz księgowych. Współpraca z tym zarządcą jest w pełni bezpieczna, szczególnie że firma posiada ubezpieczenie na zawrotną kwotę 2 000 000 milionów złotych z tytułu prowadzonej działalności.

Łączny metraż powierzchni użytkowej, której administracją zajmują się specjaliści sięga 600 tysięcy metrów kwadratowych, co przekłada się na ponad 6700 lokali. Firma odpowiadająca za zarządzanie nieruchomościami w Warszawie świadczy wszystkim zainteresowanym klientom kompleksową obsługę już od 2001 roku. Jeżeli chcesz się przekonać o tym, że administrowanie nieruchomościami w Warszawie może być naprawdę sprawnie prowadzone, a jednocześnie nie musi stanowić dużego obciążenia dla budżetu wspólnoty, zajrzyj na stronę internetową firmy. Znajdziesz tam dane kontaktowe do przedstawiciela zarządcy. Przygotuje on ofertę dostosowaną do twoich potrzeb oraz podpowie, jakie rozwiązania będą w danym przypadku najlepsze.

Usługi oferowane przez zarządcę

Chociaż klienci decydujący się współpracę z zarządcą najczęściej określają zamawianą usługę jako administrowanie nieruchomościami, to tak naprawdę pełna oferta jest dużo bardziej zróżnicowana. Dzięki temu obsługa nieruchomości w Warszawie prowadzona jest w sposób, który spełnia oczekiwania klientów. Oprócz zarządzania i administrowania, możesz też skorzystać z usługi zarządu powierzonego, profesjonalnego doradztwa i rzetelnej księgowości wspólnot. Na stronie firmy znajdziesz przykładowe nieruchomości, w których zarządzanie budynkami w Warszawie świadczone jest przez wspomnianego zarządcę. Stanowi to najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych usług, szczególnie że zdecydowana większość klientów decyduje się na wieloletnią współpracę, którą później jest regularnie przedłużana na kolejne lata.

System internetowy dla mieszkańców

Dodatkowym argumentem przemawiającym za takim wyborem jest to, że jeżeli wspólnota PMM obsługuje nieruchomości, to wszyscy członkowie mogą korzystać z nowoczesnego systemu internetowego. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzać rozrachunki, kontrolować saldo i pilnować rozliczeń mediów. Dodatkowo już nigdy nie przegapisz najistotniejszych informacji związanych z działaniami wspólnoty mieszkaniowej i zyskasz łatwy dostęp do wszystkich dokumentów. System upraszcza również proces głosowania na uchwały, gdyż każdy mieszkaniec może oddać swój głos drogą elektroniczną. Jest to nie tylko duża wygoda, ale też oszczędność czasu. Szczegółowy opis całego systemu internetowego dla wspólnot mieszkaniowych znajdziesz na stronie zarządcy.

 Najnowsze artykuły

Dominik Wojdalski wygrał z białaczką! Dominik Wojdalski, 21-letni piłkarz B-klasowego GPSZ Głuchó...
Stopy procentowe w Polsce - co to i kto je ustala Pojęcie stóp procentowych nieobce jest wszystkim, którzy my...
Gmina i powiat sięgają po rządową kasę na pekaesy Gmina Grójec oraz Powiat Grójecki starają się o dopłaty do...
Repertuar kina GOK 23-25 sierpnia 2019 Oto propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.
Oto najładniejsze balkony i ogródki w Grójcu Spółdzielnia Mieszkaniowa „Samopomoc” w Grójcu...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

... Hotel Grieshabers Rebstock zatrudni w swojej restauracji pracowników...
kucharz-praca w Niemczech Niemiecka restauracja Wirtshaus beim Schweinswirt poszukuje pracownika...
Pakowacz filetów drobiowych! Również... Agencja Zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje osób chętnych do...
Praca w branży spożywczej -OWOCE... LiderJob sp. z.o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat...
Turbo Service - Naprawa i regeneracja... Turbo Service oferuje naprawę i regenerację turbosprężarek. Działalność...

Firmy z Grójca i okolic

HOTEL AMBER - hotel blisko lotniska Potrzebujesz znaleźć nocleg w pobliżu Lotniska Chopina? Sprawdź hotel...
IKOMEBLE - meble kalwaryjskie Szukasz wypoczynku skórzanego? Szukasz narożnika? Interesują Cię meble...
AXELBAZ Maciej Zabelski Transport niskodpowoziowy, ponadgabarytowy, specjalistyczny maszyn budowlanych,...
Centrum Efektywności Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Wspieramy rozwój firm regionalnych,...
Prezenty Driving Experience - przejazd... Prezenty Driving Experience to specjalnie przygotowana oferta prezentów...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.