Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Grójec. Jest dwóch chętnych na przebudowę stadionu miejskiego

15 listopada 2023; 14:49

Grojec24.net

0 komentarzy

W środę otwarto oferty na przebudowę stadionu miejskiego przy ulicy Laskowej w Grójcu. Do drugiego przetargu zgłosiły się dwie firmy. Ich oferty opiewają na kwoty od 6,5 do 6,6 mln zł.

Był to drugi przetarg na modernizację grójeckiego stadionu. Poprzedni unieważniono ze względu na zbyt wysokie oferty (wynosiły od 8,9 do 9,6 mln zł).

W drugim postępowaniu zmniejszono nieco zakres przewidzianych prac. W środę urzędnicy otworzyli oferty w powtórzonym postępowaniu. Wpłynęły dwie oferty od firm, które wystartowały również w pierwszym przetargu. Tym razem opiewają one na kwoty od 6,5 do 6,6 mln zł. Magistrat zamierza przeznaczyć na inwestycję 5 mln zł.

"Inwestycję podzieliliśmy na etapy, teraz zaplanowaliśmy budowę bieżni, nawodnienie automatyczne, oświetlenie treningowe, trybunę dla gości, dostosowanie obiektu wg wskazań PZLA i PZPN, bramki wejściowe na boisko i ogrodzenie wewnętrzne, aby można było korzystać z drugiego boiska bez względu na mecz na boisku główny itd." - informował w mediach społecznościowych burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda.

Jeśli gmina znajdzie w budżecie brakujące pieniądze i przetarg zostanie rozstrzygnięty, to prace mają potrwać 12 miesięcy od podpisania umowy.

Przypomnijmy, iż w ramach programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju” gmina Grójec pozyskała 3 mln zł na pierwszy etap modernizacji stadionu miejskiego przy ulicy Laskowej.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Nauka Pływania | instruktor Emil Siedlarz | Chełmiec - Nowy Sącz - Korzenna
Księgowość w stolicy. Jakie są realia pracy księgowych w Warszawie? Praca w księgowości należy do zawodów cieszących się dużym...
Podpisano umowę! Wkrótce rusza przebudowa stadionu przy Laskowej W czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda podpisał umowę na...
Ostatnie pożegnanie podinspektora Pawła Korczaka W środę w Tarczynie obyła się uroczystość pogrzebowa...
ZWiK w Grójcu wydał komunikat ws. bakterii coli w wodzie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu poinformował, iż...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.