Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grojec24.net 2017: 300 tys. unikalnych użytkowników!

30 grudnia 2017; 17:02

0 komentarzy

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań. Takiego podsumowania dokonaliśmy również my, i mamy powody do satysfakcji. To dzięki Wam, naszym Drogim i Wiernym Czytelnikom. DZIĘKUJEMY!

News will be here

W kończącym się roku nasz portal odwiedziło 300 000 unikalnych użytkowników (43 tys. więcej niż w 2016 roku), którzy łącznie wygenerowali 823 000 wizyt (91 tys. więcej niż przed rokiem) oraz 1 485 000 odsłon (51 tys. mniej)*.

Jeśli chodzi o media społecznościowe, to na portalu Facebook nasz profil śledzi obecnie 9880 osób (w 2017 r. przybyło nam aż 2705 fanów), na Instagramie obserwuje nasz 649 osób, a na Twitterze mamy 147 followersów.

W kwietniu uruchomiliśmy też „Informacyjną aplikację mobilną mieszkańców Grójec24!”, którą pobrały dotychczas 637 osoby.

Najpopularniejszym tekstem 2017 roku, jaki ukazał się na naszych łamach, była relacja z meczu grójeckiego Mazowsza z Zamłyniem Radom („Kuriozalna decyzja sędziego i remis Mazowsza”), którą wyświetlono aż 280 517 razy! Inne popularne teksty to m.in. „Rusza budowa Park of Poland”, „Święto Kwitnących Jabłoni 2017: Ania Wyszkoni, Czadoman, Happysad” czy „Wulgarne przesłuchanie policji - jaka jest prawda?”.

Rozpoczynający się 2018 rok będzie dla nas szczególny. Nie tylko ze względu na zbliżające się wybory samorządowe, które są ważnym wydarzeniem w życiu każdej lokalnej społeczności, ale przede wszystkim dlatego, że 1 sierpnia świętować będziemy piąte urodziny naszego portalu. Mamy kilka pomysłów, jak uczcić ten jubileusz. Wkrótce tymi planami się z Wami podzielimy.

Dziękujemy Wam, naszym Drogim Czytelnikom, że jesteście z nami. To właśnie Wasza obecność  nadaje sensu istnieniu takiego projektu, jak Grojec24.net. Z okazji Nowego Roku życzymy Wam wszystkiego najlepszego!

Mateusz Adamski - redaktor naczelny Grojec24.net  wraz z całym zespołem redakcyjnym

 

* źródło: Google Analitycs

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.