Takich ozdób świątecznych na pewno nie kupisz w sklepie! Na naszym kiermaszu stawiamy na rękodzieło, bo uważamy, że najpiękniejsze są rzeczy, w których stworzenie ktoś włożył swoje serce i pasję, poświęcił swój czas i zaangażowanie.
Kiermasz odbędzie się 19 grudnia (sobota) w GALERII oraz HOLU Grójeckiego Ośrodka Kultury. Każdy aranżuje swoje stoisko we własnym zakresie.
Zapraszamy:
- kupujących w godz. 9.00-13.00
- sprzedających, od godz. 8.00. Do 15 grudnia należy zgłosić mailowo chęć udziału w kiermaszu wraz z informacją o rodzaju rękodzieła, które będzie wystawiane, na adres: feliksiaki@gokgrojec.pl UWAGA! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje pod nr tel: 48 664 23 06 w. 15













17 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia