10 stycznia 2019 r. o godz.18.00 zapraszamy na „Wieczór francuski”.
W programie:
- Koncert „Pod dachami Paryża” w wykonaniu Retro Orchestera- trio wokalno- instrumentalne
- Prezentacja multimedialna i prelekcja „ Paryż na długi weekend ” – Marta Gawrychowska- podróżniczka, autorka bloga Podróże od kuchni
- Quiz z atrakcyjnymi nagrodami
- Degustacja przekąsek francuskich
"...Co można zobaczyć w mieście z wielu scen filmowych mając do dyspozycji zaledwie 72 godziny? Marta Gawrychowska opowie nam o miejscach, które są obowiązkowe do odwiedzenia, a także o tych mniej znanych, ale wartych polecenia. Dodatkowo zdradzi nam jak podróżować po Paryżu i nie zrujnować portfela..."














6 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
7 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
23 godziny temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia