Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Grzech Piotrowski Quartet wystąpi w Warce

22 stycznia 2017; 12:44

Informacja prasowa

1 komentarz

Grzegorz Piotrowski QUARTET Grzegorz Piotrowski QUARTET

W ostatni piątek stycznia zapraszamy na XIX spotkanie z cyklu MUZZEUM JAZZ. Wystąpi Grzegorz Piotrowski QUARTET.

News will be here

Projekt, który zostanie zaprezentowany przez artystów balansuje na krawędzi muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots, otwartej improwizacji.

Bilety w cenie 30 zł od osoby należy rezerwować pod adresem: rezerwacja@muzeumpulaski.pl lub w kasie muzeum, tel. 48/ 667 20 20 w. 21

Polecamy i zapraszamy 
 
Grzech Piotrowski – kompozytor, saksofonista, producent muzyczny, aranżer. Artysta balansujący na krawędzi muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots, otwartej improwizacji. Określany mianem impresjonisty malującego obrazy dźwiękiem. Jego muzyka szepce, opowiada, prowadzi w świat emocji. Ukończył prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie saksofonu. Twórca World Orchestry właściciel Alchemik Records oraz sieci koncertowej Jazz in Poland. Nominowany trzykrotnie do Fryderyków 2012, 2013 oraz nagrody Mateusz 2012 (Polskie Radio).
 
Ghostman – Zaczynał od gry na saksofonie, by po dwudziestu latach rozpocząć przygodę ze śpiewaniem. Używa głosu jako instrumentu. Tworzy muzykę na żywo, często przy pomocy loopera i efektów gitarowych. Improwizuje, bawi się brzmieniem, dynamiką, fakturą dźwięku. Jego twórczość jest intuicyjna, świeża i emocjonalna. Rodzi się na scenie, na oczach widzów. Śpiewając, posługuje się językiem brzmiącym jak mieszanka dialektów z różnych stron świata. W swojej muzyce łączy elementy jazzu, afrykańskiego etno, muzyki elektronicznej oraz popu. Artysta oryginalny, tworzący muzykę porywającą wyjątkowym klimatem i różnorodnością.
 
Adeb Chamoun – pochodzi z Syrii, z malowniczego miasteczka Hasaka. Urodzony w muzycznej rodzinie, skąd doświadczenie muzyczne zdobywał od najmłodszych lat. Jego nauczycielem był brat Abdul-obecny mistrz gry na instrumentach perkusyjnych Syrii. Adeb Chamoun gra na instrumentach perkusyjnych arabskich, perskich oraz latynoskich. tj riq, darabuka, tar,daf, cajon, conga… Muzykę którą gra jest w stylu jazzowym, etnicznym, arabskim, tureckim i perskim, latynoskim oraz folklor polski.
 
Sebastian Wypych – W roku 1996 ukończył z wyróżnieniem Państwową Szkołę Muzyczną imienia Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie kontrabasu. Zdobył wiele nagród tj.: I nagroda na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Klas Wiolonczeli i Kontrabasów w Elblągu (1996), I miejsce oraz wszystkie nagrody pozaregulaminowe na VI Ogólnopolskim Konkursie Kontrabasistów imienia A. B. Ciechańskiego w Poznaniu (1997), finalista 11th Tunbridge Wells International Young Concert Artists Competition, III nagroda w konkursie YAMAHA YOUNG ARTIST w Warszawie.
Współpracuje z zespołami oraz orkiestrami w kraju i za granicą – między innymi z Orkiestrą Kameralną „Wratislavia” Jana Staniendy, „Concerto Avenna” Andrzeja Mysińskiego, „Sinfonia Varsovia”, „Sinfonietta Cracovia”, czy Prima Vista. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny Festiwalu PIĘKNY BRZEG SZTUKI.
 
info. muzeum

TAGI:

Komentarze (1):

z grójca ; 23 stycznia 2017, 15:50

o której początek?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Działania grupy SPEED: aż trzech kierowców straciło prawo jazdy W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego...
Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.