Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do zorganizowania pierwszego Kiermaszu Rękodzieła w naszym mieście.
Kiermasz w Grójcu to oddolna inicjatywa osób pełnych pasji i chęci do działania. Grupa zawiązała się z inicjatywy lokalnych rzemieślników naszej gminy a także okolic i z największą przyjemnością zaprezentuje odwiedzającym swoje wyroby. W dniu 15 grudnia 2019 roku, podczas Wigilii z Burmistrzem Grójca, będzie można nabyć świąteczne ozdoby a także inne produkty, które doskonale nadają się na bożonarodzeniową stylizację domu oraz na prezenty dla najbliższych. Twórcy gwarantują, że na ich stoiskach będą sprzedawane wyroby wykonane własnoręcznie, estetyczne i nietuzinkowe, niejednokrotnie w pojedynczych egzemplarzach. Rękodzielnicy głęboko wierzą, że jest to początek nowej tradycji w Grójcu, która głęboko zakorzeni się w historii miasta. Tegoroczne wydarzenie jest możliwe do zrealizowania dzięki dużemu wsparciu władz Gminy Grójec.
Serdecznie zapraszamy dnia 15 grudnia 2019 r. na Rynek w Grójcu od godziny 10.00.
Anna Piekut














23 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia