Advertisement

Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów?

23 listopada 2021; 18:26

Materiał promocyjny

Przeszczep włosów w Turcji to zabieg, na który decyduje się coraz więcej osób. Jest to związane z problemem utraty owłosienia, który dotyczy nie tylko mężczyzn, ale także wiele kobiet. Transplantacja jest dobrym sposobem na powrót do pełnej i bujnej fryzury. Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów? Podsuwamy kilka pomysłów dla osób, które są zainteresowane transplantacją własnych mieszków włosowych.

Dobrze zorganizowany przeszczep włosów w Turcji

W Polsce można znaleźć kliniki, które zajmują się kompleksowo organizacją wyjazdu na przeszczep włosów. W Turcji trwa obecnie rządowy program wspierający turystykę medyczną. Departament Turystyki Zdrowotnej został do tego celu specjalnie wyodrębniony z Ministerstwa Zdrowia. Departament wspiera swoją działalnością zabiegi wykonywane w ramach turystyki medycznej np. operacje okulistyczne, zabiegi medycyny estetycznej, stomatologiczne, a także transplantologię, w tym przeszczep włosów w Turcji. Departament ten jest również w pełni odpowiedzialny za zapewnienie właściwej opieki medycznej wszystkim turystom w razie zagrożenia i nagłych wypadków. Prowadzi całodobową, bezpłatną infolinię, która działa w różnych językach.

Przeszczep włosów – cena pakietów

Duże zainteresowanie operacjami w Turcji spowodowało, że klinika, która organizuje dla Polaków przeszczep włosów w Turcji, publikuje na swoich stronach internetowych cennik usług. Podane są pakiety i opisy zabiegów. Można więc sprawdzić zakres usług oraz koszty i zastanowić się nad wyborem odpowiedniej kliniki dla siebie.

Pacjenci z różnych krajów przyjeżdżają do tureckich klinik i szpitali wyleczyć schorzenia i poddać się zabiegom. Głównie zapisują się na wizyty do specjalistów z dziedziny laryngologii, ginekologii i urologii. Większość pacjentów (ponad 90 proc.) korzysta z prywatnych klinik medycznych, pozostali są leczeni w publicznej służbie zdrowia. Jak przebiega przeszczep włosów cena oraz więcej informacji na ten temat może zaciekawić osoby borykające się z problemem łysienia.

Gdzie wykonuje się przeszczep włosów w Turcji?

Pacjenci, którzy decydują się na operacje takie, jak przeszczep włosów w Turcji pochodzą przede wszystkim z Niemiec i Rosji, ale nie brakuje chętnych z innych krajów europejskich. Najwięcej prywatnych klinik obsługujących turystykę zdrowotną znajduje się w Stambule i w Ankarze oraz w kurortach turystycznych Antalya i Mugla nad zatoką Budrum.

W ogólnym pojęciu turystyka medyczna, zdrowotna i lecznicza oznacza podróże do klinik, sanatoriów i ośrodków SPA. Zabiegom poddają się osoby z różnego rodzaju schorzeniami, osoby starsze i niepełnosprawne. Turecki program jest dobrą okazją, aby skorzystać z pomocy międzynarodowych specjalistów i doskonałej organizacji wyjazdów.

Na zakończenie warto dodać, że oferowane zabiegi objęte są gwarancją. Po operacji pacjent raz w miesiącu kontaktuje się z kliniką. Kontrola rezultatów transplantacji mieszków włosowych odbywa się z lekarzem online za pomocą kamery i komunikatora.

 
Black Friday

Najnowsze artykuły

Wyzwania dla branży sadowniczej – jakość odpowiedzią na kłopoty na rynku? Niskie ceny jabłek nie leżą w interesie żadnego...
PILNE! Zderzenie na DK7 w Woli Mrokowskiej Na trasie Grójec - Warszawie występują duże utrudnienia po...
Koncert Mikołajkowy w Grójeckim Ośrodku Kultury W najbliższą niedzielę, 5 grudnia w sali widowiskowej Gró...
SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą ponownie szpitalem covidowym SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą poinformował, że zgodnie...
Jak ocenić kompetencje kandydatów do pracy? Właściwa ocena kompetencji pracowniczych jest dla rekrutera...

Najnowsze ogłoszenia

Alarmy Kamery Napędy do Bram Napędy do Bram Nice
Systemy Alarmowe Satel
Domofony i...
Komisjoner odzieży (k/m) - Niemcy... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...
Praca dla studentów / uczniów na... Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki?...
Pracownik produkcji (k/m) - Pakowanie... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...
Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...

Firmy z Grójca i okolic

Serwis laptopów RatujLaptopa Masz problem ze swoim laptopem i szukasz specjalistów, którzy zadbają...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Klinika Medycyny Estetycznej FabMed Klinika Medycyny Estetycznej FabMed działająca w Warszawie specjalizuje...
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...
Wynajem koparki - 1Rent 1RENT to wypożyczalnia maszyn budowlanych z wieloletnim doświadczeniem...

2013-2021 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.