Kabaret występuje już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele, wiele innych.
Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne – Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju – Festiwalu Kabaretu w Koszalinie odbywającego się co roku w ostatnią sobotę lipca, transmitowanego na żywo przez telewizję. Ma na koncie kilkanaście wyjazdów zagranicznych gdzie występował dla Polonii. Między innymi bawił publiczność w Nowym Yorku, Chicago, Los Angeles, Paryżu, Berlinie, Moskwie, i Brukseli. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska. Przed państwem – Kabaret Koń Polski!













12 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
13 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia