Trwa akcja grójeckiego magistratu oraz miejscowych instytucji kultury i sportu "Lato w mieście 2013".
Oto najbliższe wycieczki dla dzieci:
02.08.2013 - Dzieci Garnki Lepią- wycieczka do Pracowni Ceramicznej w Mirowicach.
19.08.2013 - „Od ziarenka do bochenka”- wycieczka do skansenu w Kawęczynie
21.08.2013 - Piknik wędkarski w Głuchowie
22.08.2013 - Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik
27.08.2013 - Wycieczka na Farmę Iluzji
Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza też dzieci na seanse filmowe KOCHAM KINO, które wyświetlane są podczas wakacji dla dzieci za darmo. W sierpniu m.in. "Jeździec znikąd", "Pacific Rim" (2-4.08), "Red 2", "Minionki rozrabiają" (9-11.08).














7 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 13:44
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 06:56
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 06:52
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Ogłoszenia