Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – podaruj upominek inny niż reszta!

26 lipca 2019; 12:12

-

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz jeszcze upominku? Wybierz loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Znalezienie udanego upominku dla drugiej osoby czasami może nastręczyć dużo trudności. Oczywiście, można zdecydować się na standardowe podarunki – słodycze, alkohol czy kosmetyki, ale można też podarować coś jedynego w swoim rodzaju. Doskonałym pomysłem może być tunel aerodynamiczny, a dokładnie lot w takiej konstrukcji. Na pewno będzie niezapomniany!

Teraz tunele aerodynamiczne dostępne są również w stolicy. Jeśli szukasz pomysłu, który na długi czas pozostanie w pamięci obdarowanej osoby, wybierz loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Lot w tunelu aerodynamicznym – poczuj się jak ptak!

Pionowe tunele aerodynamiczne to specjalne konstrukcje, które pozwalają na imitowanie warunków swobodnego spadania, którego można doświadczyć podczas lotu ze spadochronem.

Swobodne spadanie w tunelu aerodynamicznym osiągane jest poprzez zastosowanie specjalnych wentylatorów, które potrafią rozpędzić strugi powietrza do prędkości wynoszącej nawet powyżej 300 km/h. Znajdujący się w środku tunelu człowiek jest wtedy unoszony do góry i może poczuć się tak, jak podczas spadania w przestworzach.

Początkowo, loty tego rodzaju dostępne były jedynie dla osób szkolących się jako skoczkowie spadochronowi. Teraz z tej wyjątkowej rozrywki może skorzystać niemalże każdy, kto chciałby poczuć na własnej skórze uczucie swobodnego spadania – bezpiecznie i znacznie taniej niż przy skoku spadochronowym!

Czy w locie w tunelu aerodynamicznym może wziąć udział każdy?

Jedną z zalet lotów w tunelach aerodynamicznych jest ich łatwa dostępność – do wzięcia udziału w takim wydarzeniu nie potrzeba wcześniejszych szkoleń czy treningów. Wystarczy tylko wykupić lot przez stronę internetową, a potem przyjechać na miejsce z wyprzedzeniem, aby wziąć udział w krótkich przygotowaniach.

To powoduje, że loty w tunelu aerodynamicznym są także doskonałym pomysłem na prezent – możemy wręczyć je na różne okazje, gdy chcemy, aby obdarowana osoba przeżyła coś niezwykłego!

Jak lata się w tunelu aerodynamiczny?

Przed rozpoczęciem lotu uczestnik bierze udział w krótkim przeszkoleniu oraz odbiera odpowiednie wyposażenie – kombinezon, kask z goglami, a także zatyczki do uszu, ponieważ wewnątrz tunelu panuje duży hałas.

Następnie cała grupa, która ma wziąć udział w locie w danym terminie, wchodzi do przedsionka tunelu wraz z instruktorem. Następnie instruktor zabiera kolejne osoby do wnętrza tunelu – tam można spróbować swoich sił w lotach, a także wykonywać różne powietrzne ewolucje wraz z instruktorem.

Podstawowy czas trwania lotu w tunelu aerodynamicznym to 3 minuty, które dzielone są na dwa loty po 1,5 minuty każdy. Wielu osobom wydaje się, że to niewiele, ale na początek to naprawdę wystarczający czas, aby dobrze się bawić! Oczywiście, zaletą lotów jest także możliwość wykupienia dodatkowych minut, dlatego nie musimy ograniczać się tylko do podstawowego lotu trwającego 3 minuty.

Osoby stojące na zewnątrz tunelu mogą również robić wtedy zdjęcia i nagrywać filmy – tunele są przeszklone.

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – wykonaj rezerwację już teraz!

Gdy chcemy podarować lot w tunelu aerodynamicznym, wtedy najlepiej zdecydować się na voucher upominkowy. To rodzaj specjalnego zaproszenia, które upoważnia obdarowaną osobę do samodzielnego wyboru odpowiedniego terminu lotu. Voucher można wykupić też przez internet – wtedy już po paru minutach można otrzymać go na swój e-mail.

Chcesz podarować lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie? Skorzystaj z oferty Profly! To jeden z najnowocześniejszych aerotuneli, które działają w Polsce – gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Cena za 3 minuty lotu wynosi 259 złotych dla osoby dorosłej, z kolei dla osoby niepełnoletniej to wydatek rzędu 229 złotych. Można też wykupić pakiety na dłuższe loty oraz specjalne szkolenia, podczas których można nauczyć się wykonywać ewolucje w tunelu.

TAGI:

 Najnowsze artykuły

Fatalne sędziowanie. Zamłynie Radom zdewastowało szatnię Drugi mecz z rzędu piłkarze Mazowsza musieli kończyć w...
Policjanci udowodnili fikcyjną kradzież samochodu Policjanci z Warki udowodnili, że nie opłaca się zgłaszać...
Śmiertelny wypadek na DK50. Zginął 20-latek jadący bmw 20-latek kierujący BMW zginął w czołowym zderzeniu z drugim...
Dzień Pułaskiego 2019 11 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce...
Nowa S7 Grójec - Warszawa: ośmiu chętnych na budowę ostatniego odcinka Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o.... Firma Inter-Logistic Polska Sp. z o. o. jest cenionym specjalistą od...
Pakowacz filetów drobiowych! Również... Agencja Zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje osób chętnych do...
Drukarz-praca w Niemczech Niemiecka firma MALA Verschluss – Systeme GmbH poszukuje pracowników...
Profesjonalną opieka nad Seniorami... Potrzebujesz pomocy przy opiece nad bliskim Seniorem? A może wiesz,...
Mechatronik – technik ds. utrzymania...
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko...

Firmy z Grójca i okolic

Centrum Efektywności Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Wspieramy rozwój firm regionalnych,...
Twój Dzień - organizacja imprez okolicznościowych... Szukasz wodzireja na swoje wesela? Skontaktuj się z agencją Twój Event,...
GRUPA ZIKOM Sp. z o.o. Twój komputer lub laptop nagle odmówił chęci współpracy? A może po prostu...
PERFEKT-COM Jeśli cenisz sobie dokładność i uczciwość to jesteśmy ta firmą, Nasza...
AXELBAZ Maciej Zabelski Transport niskodpowoziowy, ponadgabarytowy, specjalistyczny maszyn budowlanych,...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.