Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – podaruj upominek inny niż reszta!

26 lipca 2019; 12:12

-

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz jeszcze upominku? Wybierz loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Znalezienie udanego upominku dla drugiej osoby czasami może nastręczyć dużo trudności. Oczywiście, można zdecydować się na standardowe podarunki – słodycze, alkohol czy kosmetyki, ale można też podarować coś jedynego w swoim rodzaju. Doskonałym pomysłem może być tunel aerodynamiczny, a dokładnie lot w takiej konstrukcji. Na pewno będzie niezapomniany!

Teraz tunele aerodynamiczne dostępne są również w stolicy. Jeśli szukasz pomysłu, który na długi czas pozostanie w pamięci obdarowanej osoby, wybierz loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Lot w tunelu aerodynamicznym – poczuj się jak ptak!

Pionowe tunele aerodynamiczne to specjalne konstrukcje, które pozwalają na imitowanie warunków swobodnego spadania, którego można doświadczyć podczas lotu ze spadochronem.

Swobodne spadanie w tunelu aerodynamicznym osiągane jest poprzez zastosowanie specjalnych wentylatorów, które potrafią rozpędzić strugi powietrza do prędkości wynoszącej nawet powyżej 300 km/h. Znajdujący się w środku tunelu człowiek jest wtedy unoszony do góry i może poczuć się tak, jak podczas spadania w przestworzach.

Początkowo, loty tego rodzaju dostępne były jedynie dla osób szkolących się jako skoczkowie spadochronowi. Teraz z tej wyjątkowej rozrywki może skorzystać niemalże każdy, kto chciałby poczuć na własnej skórze uczucie swobodnego spadania – bezpiecznie i znacznie taniej niż przy skoku spadochronowym!

Czy w locie w tunelu aerodynamicznym może wziąć udział każdy?

Jedną z zalet lotów w tunelach aerodynamicznych jest ich łatwa dostępność – do wzięcia udziału w takim wydarzeniu nie potrzeba wcześniejszych szkoleń czy treningów. Wystarczy tylko wykupić lot przez stronę internetową, a potem przyjechać na miejsce z wyprzedzeniem, aby wziąć udział w krótkich przygotowaniach.

To powoduje, że loty w tunelu aerodynamicznym są także doskonałym pomysłem na prezent – możemy wręczyć je na różne okazje, gdy chcemy, aby obdarowana osoba przeżyła coś niezwykłego!

Jak lata się w tunelu aerodynamiczny?

Przed rozpoczęciem lotu uczestnik bierze udział w krótkim przeszkoleniu oraz odbiera odpowiednie wyposażenie – kombinezon, kask z goglami, a także zatyczki do uszu, ponieważ wewnątrz tunelu panuje duży hałas.

Następnie cała grupa, która ma wziąć udział w locie w danym terminie, wchodzi do przedsionka tunelu wraz z instruktorem. Następnie instruktor zabiera kolejne osoby do wnętrza tunelu – tam można spróbować swoich sił w lotach, a także wykonywać różne powietrzne ewolucje wraz z instruktorem.

Podstawowy czas trwania lotu w tunelu aerodynamicznym to 3 minuty, które dzielone są na dwa loty po 1,5 minuty każdy. Wielu osobom wydaje się, że to niewiele, ale na początek to naprawdę wystarczający czas, aby dobrze się bawić! Oczywiście, zaletą lotów jest także możliwość wykupienia dodatkowych minut, dlatego nie musimy ograniczać się tylko do podstawowego lotu trwającego 3 minuty.

Osoby stojące na zewnątrz tunelu mogą również robić wtedy zdjęcia i nagrywać filmy – tunele są przeszklone.

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – wykonaj rezerwację już teraz!

Gdy chcemy podarować lot w tunelu aerodynamicznym, wtedy najlepiej zdecydować się na voucher upominkowy. To rodzaj specjalnego zaproszenia, które upoważnia obdarowaną osobę do samodzielnego wyboru odpowiedniego terminu lotu. Voucher można wykupić też przez internet – wtedy już po paru minutach można otrzymać go na swój e-mail.

Chcesz podarować lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie? Skorzystaj z oferty Profly! To jeden z najnowocześniejszych aerotuneli, które działają w Polsce – gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Cena za 3 minuty lotu wynosi 259 złotych dla osoby dorosłej, z kolei dla osoby niepełnoletniej to wydatek rzędu 229 złotych. Można też wykupić pakiety na dłuższe loty oraz specjalne szkolenia, podczas których można nauczyć się wykonywać ewolucje w tunelu.

TAGI:

 Najnowsze artykuły

Dominik Wojdalski wygrał z białaczką! Dominik Wojdalski, 21-letni piłkarz B-klasowego GPSZ Głuchó...
Stopy procentowe w Polsce - co to i kto je ustala Pojęcie stóp procentowych nieobce jest wszystkim, którzy my...
Gmina i powiat sięgają po rządową kasę na pekaesy Gmina Grójec oraz Powiat Grójecki starają się o dopłaty do...
Repertuar kina GOK 23-25 sierpnia 2019 Oto propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.
Oto najładniejsze balkony i ogródki w Grójcu Spółdzielnia Mieszkaniowa „Samopomoc” w Grójcu...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

... Hotel Grieshabers Rebstock zatrudni w swojej restauracji pracowników...
kucharz-praca w Niemczech Niemiecka restauracja Wirtshaus beim Schweinswirt poszukuje pracownika...
Pakowacz filetów drobiowych! Również... Agencja Zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje osób chętnych do...
Praca w branży spożywczej -OWOCE... LiderJob sp. z.o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat...
Turbo Service - Naprawa i regeneracja... Turbo Service oferuje naprawę i regenerację turbosprężarek. Działalność...

Firmy z Grójca i okolic

glazurnik budowa Zajmujemy się obróbką i montażem ceramiki budowlanej /gresy , płytki...
IKOMEBLE - meble kalwaryjskie Szukasz wypoczynku skórzanego? Szukasz narożnika? Interesują Cię meble...
HOTEL AMBER - hotel blisko lotniska Potrzebujesz znaleźć nocleg w pobliżu Lotniska Chopina? Sprawdź hotel...
AXELBAZ Maciej Zabelski Transport niskodpowoziowy, ponadgabarytowy, specjalistyczny maszyn budowlanych,...
ModlinBus - dojazd do Modlina ModlinBus to linia busów na lotnisko Modlin. Oferta ModlinBusa jest...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.