Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – podaruj upominek inny niż reszta!

26 lipca 2019; 12:12

-

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz jeszcze upominku? Wybierz loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Znalezienie udanego upominku dla drugiej osoby czasami może nastręczyć dużo trudności. Oczywiście, można zdecydować się na standardowe podarunki – słodycze, alkohol czy kosmetyki, ale można też podarować coś jedynego w swoim rodzaju. Doskonałym pomysłem może być tunel aerodynamiczny, a dokładnie lot w takiej konstrukcji. Na pewno będzie niezapomniany!

Teraz tunele aerodynamiczne dostępne są również w stolicy. Jeśli szukasz pomysłu, który na długi czas pozostanie w pamięci obdarowanej osoby, wybierz loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie!

Lot w tunelu aerodynamicznym – poczuj się jak ptak!

Pionowe tunele aerodynamiczne to specjalne konstrukcje, które pozwalają na imitowanie warunków swobodnego spadania, którego można doświadczyć podczas lotu ze spadochronem.

Swobodne spadanie w tunelu aerodynamicznym osiągane jest poprzez zastosowanie specjalnych wentylatorów, które potrafią rozpędzić strugi powietrza do prędkości wynoszącej nawet powyżej 300 km/h. Znajdujący się w środku tunelu człowiek jest wtedy unoszony do góry i może poczuć się tak, jak podczas spadania w przestworzach.

Początkowo, loty tego rodzaju dostępne były jedynie dla osób szkolących się jako skoczkowie spadochronowi. Teraz z tej wyjątkowej rozrywki może skorzystać niemalże każdy, kto chciałby poczuć na własnej skórze uczucie swobodnego spadania – bezpiecznie i znacznie taniej niż przy skoku spadochronowym!

Czy w locie w tunelu aerodynamicznym może wziąć udział każdy?

Jedną z zalet lotów w tunelach aerodynamicznych jest ich łatwa dostępność – do wzięcia udziału w takim wydarzeniu nie potrzeba wcześniejszych szkoleń czy treningów. Wystarczy tylko wykupić lot przez stronę internetową, a potem przyjechać na miejsce z wyprzedzeniem, aby wziąć udział w krótkich przygotowaniach.

To powoduje, że loty w tunelu aerodynamicznym są także doskonałym pomysłem na prezent – możemy wręczyć je na różne okazje, gdy chcemy, aby obdarowana osoba przeżyła coś niezwykłego!

Jak lata się w tunelu aerodynamiczny?

Przed rozpoczęciem lotu uczestnik bierze udział w krótkim przeszkoleniu oraz odbiera odpowiednie wyposażenie – kombinezon, kask z goglami, a także zatyczki do uszu, ponieważ wewnątrz tunelu panuje duży hałas.

Następnie cała grupa, która ma wziąć udział w locie w danym terminie, wchodzi do przedsionka tunelu wraz z instruktorem. Następnie instruktor zabiera kolejne osoby do wnętrza tunelu – tam można spróbować swoich sił w lotach, a także wykonywać różne powietrzne ewolucje wraz z instruktorem.

Podstawowy czas trwania lotu w tunelu aerodynamicznym to 3 minuty, które dzielone są na dwa loty po 1,5 minuty każdy. Wielu osobom wydaje się, że to niewiele, ale na początek to naprawdę wystarczający czas, aby dobrze się bawić! Oczywiście, zaletą lotów jest także możliwość wykupienia dodatkowych minut, dlatego nie musimy ograniczać się tylko do podstawowego lotu trwającego 3 minuty.

Osoby stojące na zewnątrz tunelu mogą również robić wtedy zdjęcia i nagrywać filmy – tunele są przeszklone.

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – wykonaj rezerwację już teraz!

Gdy chcemy podarować lot w tunelu aerodynamicznym, wtedy najlepiej zdecydować się na voucher upominkowy. To rodzaj specjalnego zaproszenia, które upoważnia obdarowaną osobę do samodzielnego wyboru odpowiedniego terminu lotu. Voucher można wykupić też przez internet – wtedy już po paru minutach można otrzymać go na swój e-mail.

Chcesz podarować lot w tunelu aerodynamicznym w Warszawie? Skorzystaj z oferty Profly! To jeden z najnowocześniejszych aerotuneli, które działają w Polsce – gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Cena za 3 minuty lotu wynosi 259 złotych dla osoby dorosłej, z kolei dla osoby niepełnoletniej to wydatek rzędu 229 złotych. Można też wykupić pakiety na dłuższe loty oraz specjalne szkolenia, podczas których można nauczyć się wykonywać ewolucje w tunelu.

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Co dalej z rozgrywkami piłki nożnej? Ważna decyzja MZPN Jeśli rząd da zgodę, to w czerwcu piłkarze grójeckiego...
Na starym stadionie w Grójcu wyrośnie miasteczko do testów na COVID-19 Starosta grójecki Krzysztof Ambroziak udostępnił teren...
Koronawirus w powiecie grójeckim: raport z 26 maja Z wtorkowego komunikatu sanepidu w Grójcu wynika, że rośnie...
PKS Polonus przywrócił połączenia Grójec – Warszawa Metro Wilanowska PKS Polonus wznowił od poniedziałku realizację połączeń...
Spędź weekend na Mazowszu Świat walczy z kryzysem sanitarnym i ekonomicznym, a branża...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

tynkarze do Belgii
Firma SUNNY HOUSE poszukuje tynkarzy (podwykonawców, pojedyńcze...
Praca. Zapraszam do panelu internautów. Jest to ogólnopolska społeczność badawcza,...
części do silników Deutz ktservice.com.pl,... KT Service - posiadamy największy w Polsce magazyn części do silników...
Przyłbica dla dzieci - 2,90zł netto... Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku stworzyliśmy lekki model
przyłbicy...
Kurs Specjalista ds. kadr i płac... NCKU SPD SZKOLENIA
wpisane do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych...

Firmy z Grójca i okolic

... Zapraszamy wszystkie firmy z Grójca i okolic do odwiedzenia sklepu internetowego...
ProPrzeprowadzki - przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową zajmującą się przeprowadzkami domów,...
... Sporządzanie wycen nieruchomości dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych,...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Twój Dzień - organizacja imprez okolicznościowych... Szukasz wodzireja na swoje wesela? Skontaktuj się z agencją Twój Event,...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.