Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego w okolicy Krakowa?

8 marca 2023; 10:42

Materiał promocyjny

Chcesz kupić sobie mieszkanie i zastanawiasz się, jaki wybór będzie najbardziej opłacalny? Jeżeli nie wiesz, czy zdecydować się na rynek pierwotny, czy wtórny, to koniecznie sprawdź nasz artykuł. Przyjrzeliśmy się bliżej tej kwestii i przygotowaliśmy ciekawe propozycje mieszkaniowe!

Używane i nowe mieszkania Kraków i okolice - jakie warto wybrać?

Jakie są różnice między mieszkaniami z rynku pierwotnego i wtórnego? Największa z nich to naturalnie lokalizacja. Decydując się na te używane zdecydowanie łatwiej znaleźć coś w centrum Krakowa, natomiast rynek pierwotny króluje przede wszystkim na przedmieściach.

Z rynkiem wtórnym wiąże się też nieco więcej ryzyka. Kupując nowe mieszkania w Krakowie od sprawdzonego dewelopera, możesz mieć pewność, że ich stan techniczny jest bardzo dobry. W przypadku używanego lokum trzeba dokładnie sprawdzić stolarkę, przewody, instalację wodno-kanalizacyjną i wiele innych kwestii. Chociaż takie nieruchomości są zazwyczaj dostępne od ręki, to trudno wprowadzić się do nich z marszu.

Jeżeli chodzi o ceny, nie ma tutaj reguły. Wiele zależy od standardu wykończenia oraz lokalizacji danej nieruchomości. W niektórych przypadkach mieszkanie na rynku pierwotnym może okazać się nawet tańsze od tego na wtórnym.

Nieruchomości Wieliczka - najlepszy wybór dla Ciebie

Jeżeli nie zależy Ci w pierwszej kolejności na lokalizacji w centrum, zdecydowanie warto sprawdzić rynek pierwotny na przedmieściach i sąsiednich miastach. Nieruchomości w Wieliczce cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Umiejscowienie ich poza granicami Krakowa wpływa bardzo korzystnie na ich cenę. Dzięki temu kupując nowe mieszkanie, nie musisz liczyć się z nie wiadomo jak wielkimi kosztami. Doskonałym przykładem jest osiedle Słoneczne Ogrody. To nowoczesne apartamenty w wysokim standardzie dostępne w bardzo korzystnych cenach. Sprawdź szczegóły na https://techniq.pl/osiedle-mieszkaniowe-wieliczka-sloneczne-ogrody/.

Inną ciekawą propozycją jest Magnoliowa Polana. To również mieszkania z rynku pierwotnego. Zapewniają ciszę, spokój i bliskość terenów zielonych, jakimi nie może poszczycić się żadna nieruchomość w centrum. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę https://techniq.pl/magnoliowa-polana/.

Mieszkania w Krakowie z rynku pierwotnego - gdzie szukać?

Jeżeli jesteś zainteresowany większą liczbą ciekawych ofert na nowe mieszkania, koniecznie zapoznaj się z ofertą lokalnych deweloperów. Będziesz zaskoczony, jak bardzo korzystne ceny mogą mieć niektóre nowoczesne inwestycje.

Decydując się na nie, będziesz mieć pewność, że otrzymasz nieruchomość, która została wykonana na miarę naszych czasów. Więcej szczegółów na temat nieruchomości w Wieliczce i Krakowie znajdziesz na https://techniq.pl/.

 

Najnowsze artykuły

Mieszkańcy powiatu grójeckiego nabici w kryptowaluty. Stracili fortunę Ostrzegamy przed oszustwami związanymi z inwestowaniem w...
Pędził w terenie zabudowanym z prędkością ponad 120 km/h Policjanci z grupy SPEED zwalczają agresywne i...
Gmina Grójec z własnymi liniami autobusowymi i pierwszą linią po mieście! Pod koniec minionego roku Gmina Grójec została objęta dopł...
Mieszkaniec Chynowa znalazł niebezpieczny dla ludzi gatunek żółwia W niedzielę mieszkaniec gminy Chynów zauważył przy rowie...
Twój bezpieczny dom z firmą ELDAM Aby czuć się bezpiecznie, podczas wakacji oraz każdej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...
Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
El-Dam Instalacje elektryczne - Instalacje elektryczne
- Systemy alarmowe
- Monitoring...
KP Produkcja Archi-Tektury KP Produkcja Architektury to pracownia projektowania wnętrz utworzona...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.