GOS Mazowsze zaprasza do kibicowania uczestnikom Mistrzostw Grójca w Aquathlonie.
Zaczynamy o godz. 9.00 pływaniem na terenie grójeckiego Wodnika. Około 11.00 przeniesiemy sie na boiska przy pływalni, gdzie rozegramy biegi na 500 metrowej pętli. Spodziewamy się ciekawej rywalizacji pomiędzy zawodnikami klubów pływackich i zawodników niezrzeszonych. Zapraszamy kibiców i wolontariuszy.
Organizator GOS Mazowsze













16 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
23 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
23 godziny temu
Czy w Grójcu łatwo zdać egzamin na prawo jazdy? Oto, co mówią statystyki
przedwczoraj, 15:00
Liga okręgowa: Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 3:2
3 dni temu
Ogłoszenia