Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Nauka Pływania | instruktor Emil Siedlarz | Chełmiec - Nowy Sącz - Korzenna

1 grudnia 2023; 09:42

Materiał promocyjny

News will be here

Zajęcia dla niemowląt „BABY SWIM”

Zastanawiasz się, jak wzbogacić rozwój Twojego maluszka? Odpowiedzią mogą być zajęcia pływania dla niemowląt w Aqua Centrum Chełmiec. Dzięki nim, już od 3. miesiąca życia, Twoje dziecko odkryje fascynujący świat wody, kształtując przy tym swoje umiejętności motoryczne i sensoryczne. Pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, maluchy uczą się pływać w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Co więcej, zajęcia są pełne zabawy i interakcji, z wykorzystaniem piosenek i zabawek, co sprzyja rozwojowi dziecka oraz buduje jego pozytywne relacje z wodą. Niezależnie od Twoich umiejętności pływackich, możesz dołączyć i wspólnie z Twoim dzieckiem cieszyć się tą niezwykłą przygodą. Pływanie od najmłodszych lat to nie tylko nauka i rozwój, ale też niezapomniane chwile radości i bliskości. Nie przegap tej wyjątkowej szansy dla swojego maluszka!

Zajecia dla niemowląt BABY SWIM na basenie w Chełmcu:
https://www.emilsiedlarz.pl/oferta/plywanie-niemowlat-baby-swim-chelmiec-nowysacz/

Pływanie niemowląt Baby Swim w Chełmcu

Nauka pływania dla dzieci - podwodna przygoda

Czy Twoje dziecko marzy o pływaniu jak rybka? Zajęcia pływackie z Emilem Siedlarz w Chełmcu to idealne miejsce, by te marzenia stały się rzeczywistością! Oferuje zabawne i edukacyjne lekcje pływania, które pomogą Twojemu dziecku rozwijać siłę, koordynację i pewność siebie. Przyłącz się i zobacz, jak Twoje dziecko przemienia się w małego mistrza pływackiego! Instruktor Emil Siedlarz prowadzi profesjonalne lekcje pływania dla dzieci w Chełmcu, ucząc nie tylko technik pływackich, ale także zasad bezpiecznego zachowania się w wodzie. Zajęcia są pełne energii, zabawy i interaktywnych ćwiczeń, które gwarantują, że każde dziecko wyjdzie z basenu z uśmiechem i nową pasją do pływania. 

Nauka pływania dla dzieci:
https://www.emilsiedlarz.pl/oferta/nauka-plywania-dla-dzieci-nowysacz-chelmiec/

Nauka pływania dla dzieci Nowy Sącz | Chełmiec

Nauka pływania dla dorosłych

Czy myślisz, że pływanie nie jest dla Ciebie? Instruktor Emil Siedlarz zaprasza na kursy nauki pływania dla dorosłych w Chełmcu. Specjalnie dla tych, którzy nigdy nie mieli okazji nauczyć się pływać lub przerwali naukę, stworzył program, który pomoże Ci przełamać bariery i zyskać pewność siebie w wodzie. Pływanie to doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej i zdrowia, szczególnie dla osób z dolegliwościami kręgosłupa czy prowadzących siedzący tryb życia. Instruktor Emil Siedlarz w Chełmcu zaprasza na kursy pływania dla dorosłych, które są dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Podejmij wyzwanie i odkryj radość pływania. Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się pływać.

Nauka pływania dla dorosłych:
https://www.emilsiedlarz.pl/oferta/nauka-plywania-dla-doroslych-chelmiec-nowysacz/

Szkoła Pływania Korzenna

Nauka pływania w Korzennej

Emil Siedlarz - doświadczony instruktor w Szkole Pływania "Champion" w Korzennej, proponuje indywidualnie dopasowane lekcje pływania. Oferuje kursy dla różnych grup: początkujących w małych grupach dla skutecznej nauki, zaawansowanych do doskonalenia stylów pływackich, osób w każdym wieku - od dzieci do dorosłych, oraz rodzin, zachęcając do wspólnego spędzania czasu. Jego podejście gwarantuje każdemu uczniowi postępy i poczucie wyjątkowości. Zapisz się już dziś i odkryj fascynujący świat pływania.

Nauka pływania w Korzenne:
https://www.emilsiedlarz.pl/oferta/szkola-nauka-plywania-basen-korzenna/

 

Instruktor Pływania - Emil Siedlarz

Emil Siedlarz, instruktor pływania działający w Chełmcu i Korzennej, to wszechstronnie wykształcony profesjonalista w dziedzinie sportu i rekreacji. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Posiada dyplom instruktora pływania oraz jest wykwalifikowanym ratownikiem wodnym, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas lekcji pływania. Jego kwalifikacje obejmują także ratownictwo z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) oraz uprawnienia sternika motorowodnego.

Emil jest nauczycielem wychowania fizycznego, co świadczy o jego umiejętnościach w zakresie nauczania i pracy z ludźmi w różnym wieku. Jako trener przygotowania motorycznego i trener personalny, posiada wiedzę potrzebną do indywidualnego dopasowania treningów, a także jako instruktor fitness i odnowy biologicznej potrafi efektywnie pracować nad poprawą kondycji fizycznej i samopoczucia uczniów.

Jego działalność jako wychowawca kolonijny i pedagog wskazuje na doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także na umiejętność tworzenia bezpiecznego i przyjaznego środowiska. Jako orędownik aktywności ruchowej, Emil Siedlarz promuje zdrowy i aktywny tryb życia, motywując swoich uczniów do regularnego uprawiania sportu.

W pracy instruktora pływania Emil łączy te wszystkie umiejętności, oferując kompleksowe podejście do nauki pływania, które skupia się na technice, bezpieczeństwie, a także na ogólnym rozwoju fizycznym i zdrowiu. Jego bogate wykształcenie i doświadczenie czynią go wyjątkowym specjalistą w dziedzinie pływania.

ZAPISY I INFORMACJA

Instruktor pływania: EMIL SIEDLARZ
Telefon: 887 733 552
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl
Strona: www.emilsiedlarz.pl
Facebook: nowy sącz nauka pływania

Nauka Pływania - Nowy Sącz | Chełmiec | Korzenna

 

Najnowsze artykuły

Wybory samorządowe 2024. Specjalna oferta reklamy - Grójec i Powiat Grójecki W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi portal...
Grójecka Policja: jazda motocyklem i quadem po lesie jest zabroniona! Grójeccy policjanci przypominają kierowcom quadów i...
Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.