Nowe otwarcie Biedronki w Dekadzie Grójec

14 kwietnia 2022; 10:49

Informacja prasowa

1 komentarz

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Biedronka - jedna z największych sieci detalicznych w Polsce ponownie otworzyła swój lokal w Dekadzie Grójec. Zakupy w odświeżonym sklepie będzie można zrobić jeszcze przed świętami, otwarcie w nowej odsłonie nastąpiło 14 kwietnia.

W Dekadzie Grójec Biedronka zajmuje lokal o powierzchni ponad 1000 mkw., który od lat cieszy się dużą popularnością nie tylko mieszkańców Grójca, ale też okolicznych miejscowości. Sklep od początku marca był w remoncie i dziś tj. 14 kwietnia powitał swoich klientów w zmodernizowanym lokalu.

Należąca do Jeronimo Martins Polska sieć detaliczna Biedronka jest obecna w Polsce już od 25 lat. Obecnie ma ponad 3150 sklepów zlokalizowanych w 1100 miejscowościach, gdzie oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości w niskich cenach.

- Jednym z priorytetów Dekady Grójec jest zapewnienie wygody i komfortu zakupów naszym klientom. Służy temu nie tylko układ centrum z wejściami bezpośrednio z obszernego parkingu, ale też przygotowana szeroka oferta handlowa tworzona przez znane i popularne marki. Po półtora miesięcznej przerwie do oferty Dekady Grójec wraca jeden z naszych najpopularniejszych sklepów w zupełnie innej, nowoczesnej odsłonie. To doskonała okazja do zrobienia świątecznych zakupów spożywczych i przemysłowych i przy okazji sprawdzenia jak zmienił się wystrój i układ sklepu, ale przede wszystkim komfort zakupów - mówi Michał Belta, dyrektor centrum handlowego Dekada Grójec.  

Biedronka to sklep, który w Dekadzie Grójec obecny jest od momentu jej otwarcia w 2013 roku. Wśród pozostałych najemców są znane i popularne marki takie jak Jysk, Empik, Smyk, Diverse, Takko Fashion, Pepco, KiK, Media Expert, Rossmann, Martes Sport, 50 style, Midi Zoo czy Marilyn. Na terenie centrum znajduje się również ogólnodostępny punkt odbioru przesyłek i bankomat.

Dekada Grójec zlokalizowana jest bezpośrednio przy obwodnicy miasta, niedaleko drogi ekspresowej S7, co zapewnia łatwy dojazd dla mieszkańców całego powiatu. Przyjazny dla klientów jest także format galerii – to obiekt składający się z jednopoziomowych budynków, z wejściami z parkingu. Dla zmotoryzowanych dostępny jest parking na ponad 180 samochodów.

TAGI:

Komentarze (1):

Ania; 16 kwietnia 2022, 16:33

Dekada to jeden komplety paraliż komunikacyjny , XXI wiek a nic nie przemyślana lokalizacja i plan zagospodarowania

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Policjanci złożyli ślubowanie. Czterech rozpocznie służbę w Grójcu Na placu przed Komendą Wojewódzką Policji zs. w Radomiu...
Sprzątanie pobudowlane i poremontowe Sprzątanie po budowie - to skomplikowana procedura, której...
Kino GOK zagra ostatni raz przed wakacyjną przerwą Publikujemy repertuar grójeckiego kina na ostatni weekend...
Terytorialsi z powiatu grójeckiego mają nową jednostkę! 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej przenosi 61...
XVII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych W dniu 22 czerwca na stadionie Grójeckiego Ośrodka odbyły...

Najnowsze ogłoszenia

Profesjonalne usługi informatyczne... Profesjonalne usługi informatyczne Grójec i okolice. Konkurencyjne ceny,...
Zatrudnimy opiekunki i opiekunów... PRM STOWARZYSZENIE od ponad 15 lat świadczące usługi opiekuńcze we współpracy...
... Pracuj jako Mechanik samochodowy w Niemczech ‼️🇩🇪
uczciwej osoby do pisania szukam uczciwej osoby do pisania prostych tekstów. W razie zainteresowania...
Kierownik Elektromarketu - Grójec Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro...

Firmy z Grójca i okolic

Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.