Jerzy jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć.
Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia Jerzy idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna picie. Potem kupuje alkohol w nocnym, wraca do swojego mieszkania i pije dalej. Bez końca.
31 stycznia 2014 r. (piątek), godz. 20.00
1 lutego 2014 r. (sobota), godz. 18.00 i 20.00
2 lutego 2014 r. (niedziela), godz. 16.00 i 18.00
kino GOK-u
bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

Opracował: Grzegorz Rylski na podstawie materiałów dystrybutora













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia