Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pojemniki kuchenne plastikowe - jakie wy brać?

20 listopada 2020; 12:30

Materiał promocyjny

Pojemniki na żywność są nieocenioną pomocą w kuchni,pomagają przechowywać żywność w odpowiednich warunkach, dodatkowo dzięki organizerom produkty kuchenne będą miały swoje miejsce. Dobrze zorganizowana przestrzeń kuchenna pozwoli zachować czystość i higienę.

News will be here

Produkty sypkie takie jak mąka, bułka tarta, cukier czy sól będą chronione przed wilgocią i wpływem powietrza oraz będą chronione w razie pojawienia się niechcianych moli spożywczych. Plastikowe pojemniki na żywność są najbardziej popularne i najczęściej wybierane, głównie ze względu na ich szeroką ofertę w połączeniu z niską ceną. Poza tym doskonale pozwolą zorganizować przestrzeń w kuchennych szafkach. Dostępne są zarówno pojedyncze pojemniki, jak i ich zestawy. Szczelne, pojemne oraz atrakcyjne pudełka sprawiają, że dobrze będą wyglądały pozostawione na blacie kuchennym, dzięki czemu każdy produkt będzie na wyciągnięcie ręki. Wyjątkowe i trwałe pojemniki plastikowe na żywność oferują znane i cenione marki, takie jak: Vialli Design, Brabantia czy Joseph Joseph. Zdecydowanie warto przyjrzeć się wykonanym przez nich kolekcjom, pudełka tych producentów mogą okazać się idealnym wyborem.

Uniwersalny pojemnik kuchenny od Vialli Design

Praktyczny i atrakcyjny pojemnik tej marki z pewnością idealnie sprawdzi się w każdej kuchni, przeznaczony jest do przechowywania w nim orzechów, mąki, ryżu i innych sypkich produktów. Szczelnie zamykana zakrętka gwarantuje, że produkty, które zostaną umieszczone w pojemniku na długo zachowają świeżość. Dzięki temu, że pojemnik jest przezroczysty już na pierwszy rzut oka dostrzec można co się w nim znajduje, a to z pewnością ułatwi prace kuchenne. Okrągły pojemnik dostępny jest w różnych rozmiarach, więc z powodzeniem można skompletować zestaw, dzięki któremu całość będzie prezentowała się spójnie. Kolorowe wieczka są dodatkowym atutem wizualnym, więc z powodzeniem przechowywać je można na kuchennym blacie.

Zestaw pojemników kuchennych oferowanych przez Brabantię

Brabantia w zaprojektowanej linii Tasty proponuje zestaw 4 plastikowych pojemników, które wykonane są z bezpiecznego dla żywności tworzywa sztucznego. Świetnie posłużą do przechowywania produktów sypkich zarówno drobnych, na przykład pestek dyni czy nasion słonecznika, jak i długich nitek makaronu do spaghetti. Dzięki temu, że prostokątne pojemniki mają różną pojemność i wielkość z powodzeniem zmieszczą się w nich wszelakie składniki oraz dopasują się do szafek każdej wielkości. Pokrywki, które wyposażone zostały w silikonową ochronę gwarantują szczelne zamknięcie naczyń, dzięki czemu produkty znajdujące się wewnątrz dłużej zachowają swoją świeżość.

Plastikowe pojemniki w komplecie z serii Podium marki Joseph Joseph

Ostatnią interesującą propozycją, której warto się przyjrzeć, jest zestaw trzech pojemników plastikowych, które ułożone są na przeznaczonej dla nich podstawce. Różne pojemności pudełeczek (1,6l i 2x0,6l) sprawiają, że z powodzeniem można przechowywać w nich rozmaite suche produkty. Przezroczysty materiał pozwala zorientować się co jest w środku bez konieczności otwierania pojemników. Pojemniki na żywność plastikowe idealnie sprawdzą się w każdej kuchni.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.