Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pralnia BlueLagoon w Grójcu zadba o Twoje ubrania

23 maja 2016; 11:48

Grojec24.net

Pralnia BlueLagoon mieści się przy ul. Krótkiej 3 w Grójcu Pralnia BlueLagoon mieści się przy ul. Krótkiej 3 w Grójcu

Działająca przy ul. Krótkiej 3 w Grójcu Pralnia BlueLagoon to nowa, przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnego czyszczenia chemicznego.

News will be here

Teraz możesz dłużej cieszyć się ze swoich ubrań, zachowując ich świeżość i dbając o swoje środowisko. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych oraz korporacyjnych (obsługa firm, restauracji, hoteli oraz pranie odzieży roboczej).Jesteśmy absolutnymi fanami środowiska (nie pierzemy futer naturalnych i skór)! Dlatego wszystkie stosowane przez nas środki są całkowicie biodegradawalne. Ogromną zaletą systemu jest całkowite wyeliminowanie czterochloroetylenu, używanego powszechnie w pralniach chemicznych, szkodliwego dla zdrowia i środowiska.Chcemy przypomnieć naszym stałym klientom i zaprosić nowych klientów do naszej pralni, w której dokonujemy cudów związanych z poprawkami krawieckimi.

Zachęcamy miłym personelem i konkurencyjnymi cenami. Pralnia oferuje Karty Stałego Klienta, upoważniające do rabatu w wysokości 10 proc.Mamy też punkty przyjęć na terenie powiatu grójeckiego: ul. Długa 29 w Błędowie (Zakład Kuśnierski) oraz ul. Warszawska 52 w Goszczynie (Sklep Dziuboland).U nas upierzesz: wszelkiego rodzaju kurtki z pierza (puchu), wszelkiego rodzaju koce (doprowadzamy do takiego stanu jak byłyby nowe), a także suknie ślubne, sukienki koktajlowe, garnitury itd.Z racji tego ze jesteśmy eko dbamy o Twoje ubrania i o środowisko, co nie pozwala nam na pranie naturalnych skór i futer. Przyjdź do nas i poznaj nasz system, zacznij z nami współpracować, a przekonasz się jacy jesteśmy solidni w tym co robimy.

Pralnia BlueLagoon
Grójec, Krótka 3 (nad Drogerią Rossman)
Pralnia czynna:
Pn-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 13:00
Facebook: https://www.facebook.com/Pralnia-Ekologiczna-BlueLagoon-596553537138234/
Strona WWW: http://www.pralnia-bluelagoon.pl/
Tel. 509-544-694, 514-056-170TECHNOLOGIA w Blue Lagoon

1. Odplamianie odzieży (detaszowanie)

Większość odzieży po przyjęciu do pralni przed bezpośrednim procesem czyszczenia wymaga wstępnego odplamienia specjalnymi środkami. Dokonuje się tego na stole detaszerskim za pomocą pistoletów ze sprężonym powietrzem. To na tym etapie ulegają obróbce wszelkie zabrudzenia i plamy.

2. Pranie

Pralnico - wirówka wyposażona jest w silnik ze sterowaniem dającym możliwość zmiany kierunku obrotów bębna, co pozwala na pełną kontrolę i dobór odpowiedniej akcji mechanicznej w czasie procesu prania. Temperatury prania są relatywnie niskie - pomiędzy 30-35 o C. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo delikatną pracę maszyny a unikalne programy systemu dostosowane są do czyszczenia każdego rodzaju garderoby. Automatyczny system dozowania pozwala na dodanie odpowiednich detergentów w czasie procesu prania. Środki piorące charakteryzują się wysokimi biodegradującymi właściwościami i posiadają współczynnik pH poniżej 0.7. Zawierają one kolagen, który powoduje wyparcie cząstek wody z wnętrza włókna zapobiegając jego niszczeniu.

3. Suszenie

Kolejną częścią systemu jest suszarka wyposażona w programy i czujniki, które precyzyjnie kontrolują wilgotność oraz temperaturę suszonej odzieży. Automatyczny system schładzania redukuje zagniecenia materiału i poprawia wynik końcowy. Pomiary wilgotności wykonuje się/ wykonywane są 400 razy w ciągu sekundy.

4. Prasowanie

Wysuszona odzież dla uzyskania idealnego końcowego efektu poddawana jest procesowi prasowania na manekinach (tzw. finiszerach) i stołach prasowalniczych.
Finiszer formujący to kompleksowe urządzenie wykończeniowe zapewniające doskonale rezultaty w bardzo krótkim czasie. Kombinacja pary i ciepłego powietrza powoduje delikatne i skuteczne usuwanie zagnieceń.

Stół do prasowania wyposażony jest w nadmuch, odsysanie, podgrzewany blat, ramię pomocnicze, żelazko elektryczno-parowe, oświetlenie oraz wytwornicę pary. Tak wyposażony stół do prasowania pozwala w pełni nadać właściwą i estetyczną formę odzieży.

5. Maglowanie

Uzyskanie doskonałej jakości maglowanej bielizny (pościeli, ręczników) zapewnia magiel nieckowy marki Electorlux. Dzięki możliwości regulowania szybkości maglowania jak i doboru odpowiedniej temperatury, rzeczy wymaglowane w naszej pralni spełniają najwyższy standard w tej dziedzinie a efekt końcowy przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

6. Pakowanie odzieży

Po zakończeniu procesu prania i prasowania odzież zostaje zapakowana przy pomocy pakowarki/ zgrzewarki w specjalny rękaw foliowy i zawieszona na wieszaku jezdnym lub transporterze wieszakowym pod odpowiednim numerem klienta określonym przez kasę fiskalną lub rachunek podczas przyjęcia odzieży do pralni.

7. Wydawanie odzieży

Odzież wydawana jest na podstawie kwitu/rachunku. Każdy kwit zawiera numer klienta, który jest również umieszczony na kwicie przypiętym do odzieży. Aby łatwiej nam było odszukać konkretny numer możemy posłużyć się transporterem wieszakowym - urządzeniem do składowania odzieży, który posiada ponumerowane otwory, a w nich pod kolejnymi numerami znajduje się odzież z odpowiednimi kwitami.

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.