Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Rolkarski i hulajnogowy camp Wielki Mały Mistrz przed nami!

28 lipca 2021; 08:19

Informacja prasowa

0 komentarzy

Na specjalne życzenie najmłodszych mieszkańców Grójca kolejny camp z mistrzem odbędzie się z instruktorem jazdy na rolkach i mistrzem w tym sporcie - Grzegorzem Krajewskim. Na rolkach, ale także deskorolce czy hulajnodze, będzie można pojeździć pod okiem mistrza już w najbliższy piątek, 30 lipca w skate parku koło pływalni „Wodnik”.

News will be here

Mały Wielki Mistrz to cykl campów, które będą się odbywały w każdy piątek, począwszy od 23 lipca aż do końca wakacji, w obiektach GOS „Mazowsze”. Zajęcia odbywają się w ramach programu Sportowe Wakacje+ 2021, finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Grzegorz Krajewski to instruktor jeżdżący na rolkach od zawsze. Zaangażowany w szkolenie dzieci i organizację eventów związanych z rolkami, takich jak: Grójecka Dycha oraz Rolki na Rynku. Kiedyś związany z jazdą agresywną, od kilkunastu lat ścigający się na rolkach. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.

- Jazda na rolkach to moja pasja. W zawodach startuję od dwunastu lat. Podczas spotkania postaram się pokazać i opowiedzieć o takich dyscyplinach jak jazda szybka, jazda agresywna i freestyle slalom oraz przekazać podstawowe umiejętności tym, którzy zaczynają swoją przygodę z rolkami - powiedział mistrz Grzegorz Krajewski.

- Kolejny, drugi już camp z cyklu Mały Wielki Mistrz, który realizuje Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze” wraz z Fundacją Druga Droga Mistrza, okazał się strzałem w dziesiątkę na wakacje w naszym mieście. Po sukcesie pierwszego campu, mamy nadzieję, że dzieci i młodzież tłumnie stawią się na zajęcia na rolkach, deskorolkach i hulajnogach. W końcu to specjalnie dla nich zdecydowaliśmy się na taki temat campu. Zapraszam wszystkich chętnych do skate parku koło pływalni, rejestracja od 9.30 - powiedział Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS „Mazowsze”.

Campy rozpoczynają się o godz. 10.00. Od 9.30 trwa rejestracja. Każdy z uczestników otrzyma campową koszulkę, a także dyplom i medal Małego Wielkiego Mistrza. Na koniec wspólnej zabawy będzie czas na rozmowę i wspólne zdjęcia.

UWAGA - ZMIANA TERMINU DYSCYPLIN:

Zmieniamy termin zajęć na pływalni z 13 sierpnia na 6 sierpnia, a tym samym zajęcia z mistrzem siatkówki odbędą się 13 sierpnia.

Harmonogram dyscyplin w ramach campów:
23.07 - zapasy
30.07 - rolki
06.08 - pływanie
13.08 - siatkówka
20.08 - lekkoatletyka
27.08 - koszykówka

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.