Grojec24.net - Grójec i Powiat Grójecki

Szefowa grójeckiej oświaty - Monika Kozłowska - odchodzi z magistratu

1 kwietnia 2022; 16:10

Grojec24.net

74 komentarze

Monika Kozłowska Monika Kozłowska

Monika Kozłowska - naczelnik Wydziału Edukacji w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu - wygrała konkurs na dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii.

Dotychczasowy dyrektor OSiR w Górze Kalwarii, Paweł Maciejewski, zdecydował się kontynuować swoją karierę zawodową na podobnym stanowisku w rodzinnej Warce.

W czwartek ogłoszono wyniki naboru. Zgłosiło się czternaścioro kandydatów, a na rozmowę kwalifikacyjną trzynaścioro. Ostatecznie komisja konkursowa wybrała Monikę Kozłowską.

Nowa dyrektor OSiR, od trzech lat zarządza placówkami oświatowymi w gminie Grójec, w tym czasie pełniła obowiązki dyrektora Grójeckiego Ośrodka Kultury.

Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku gmina Grójec podczas XIX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach została wyróżniona tytułem Wizjoner Oświaty.

W roku 2020, kiedy w efekcie pandemii niemożliwa była nauka stacjonarna, w gminie Grójec wdrożono centralny program pod nazwą  Edu kompas – czyli program edukacyjny, którego celem było przeszkolenie wszystkich nauczycieli szkół podstawowych w zakresie edukacji zdalnej. Dzięki temu pedagodzy i uczniowie mogli bez większych przeszkód pracować online.

Wprowadzono także dodatkową godzinę matematyki w celu zwiększenia efektywności zdawania egzaminu ósmoklasisty oraz dwie dodatkowe godziny języka obcego. Obowiązkowo w całym kraju uczniowie uczą się drugiego języka obcego od 7 klasy, w naszej gminie ta nauka zaczyna się rok wcześniej, czyli w klasie 6.

Pracę w OSiR nowa pani dyrektor ma rozpocząć na przełomie czerwca i lipca.

TAGI:

Komentarze (74):

AZ; 1 kwietnia 2022, 17:03

Ze stołka na stołek...

Obserwator; 1 kwietnia 2022, 18:08

Gratuluję decyzji i życzę powodzenia.

Dziwne; 1 kwietnia 2022, 18:22

Cóż takiego się wydarzyło że tak nagle odchodzi

Mieszkanka ; 2 kwietnia 2022, 04:24

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Minister prawdy; 2 kwietnia 2022, 07:16

Ciekawe co wydarzyło się w kuluarach gminy, sprawach edukacji i sportu skoro tak ceniona osobowość pełniąca funkcję naczelnika oświaty zrezygnowała z pełnionej funkcji

Mieszkanka; 2 kwietnia 2022, 11:19

Czy to aż tak ważne ? Z radością się chwali czy chce byśmy płakali?

Neta 10; 2 kwietnia 2022, 11:51

Jakim cudem ta osoba znalazła się na takim stanowisku? Fascynujące.

Mieszkaniec; 2 kwietnia 2022, 13:10

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Pan Tadeusz; 2 kwietnia 2022, 13:20

Oj gratulacje, kochana! Zasłużyłaś na awans! Jesteśmy wszyscy dumni, że nasza koleżanka idzie wyżej:) Pamiętaj większe wynagrodzenue wiąże się z większymi obowiązkami co w rezultacie wpływa na większą odpowiedzialność. Powodzenia nasza zlociutka!

Uważny; 2 kwietnia 2022, 15:09

Ktoś kto tak funkcjonuje w otoczeniu najlepiej jak jest najdalej od nas.
Nie będziemy płakać... Niech płaczą Ci dokąd zmierza
Trzeba w życiu być "człowiekiem" co w tym przypadku nie miało zastosowania

Zasmucony; 2 kwietnia 2022, 15:16

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Myśliciel; 2 kwietnia 2022, 15:22

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Zdegustowany; 2 kwietnia 2022, 16:01

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kandydat; 2 kwietnia 2022, 16:22

Jakim cudem osoba która nigdy nie pracowała w sporcie zostaje dyrektorem OSIRu...? Przecież ta kobieta nie spełniała nawet połowy warunków formalnych tego konkursu... Dramat jakiś.

Nauczyciel, sama wiesz który; 2 kwietnia 2022, 16:47

Za tymi zmianami stanowisk kryje się masa kompleksów. Dla przypomnienia: przegrany konkurs na dyrektor Zespołu Szkół, nieudane próby namówienia burmistrza na stanowisko wice, odmówienie objęcia dyrektorskiego stołka w GOK, zabranie z Wydziału obowiązków dotyczących spraw społecznych i promocji (również z nazwy). Teraz Pani Monika będzie mogła jawnie wejść w struktury grójeckiej opozycji, a przy okazji podleczyć słabości upragnionym dyrektorskim stanowiskiem. Ostrzegaliśmy urząd w Grójcu, ostrzegamy Górę Kalwarię. Ktoś, kto budzi tak skrajne emocje na poprzednim stanowisku powinien studzić entuzjazm w nowym miejscu pracy.

prawda; 2 kwietnia 2022, 21:56

Mam nadzieję, że kolejna osoba na tym stanowisku zrobi coś wreszcie ze szkołami średnimi w powiecie. Klasy ponad 30 osób, języki obce, które powinny być priorytetem bez podziału na grupy, mała oferta zajęć dodatkowych. W porównaniu z Warszawą jest to dramat. A przecież to w dużej mierze od szkół średnich zależy nasza przyszłość.

Kanna; 2 kwietnia 2022, 22:19

A kto tą panią zastąpi?

Moje Twoje; 3 kwietnia 2022, 06:33

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Uwaga; 3 kwietnia 2022, 08:14

Nieudacznicy z urzędów i rad grojeckich. Weźcie się do roboty w końcu. Skończę z tym piekiełkiem.

Nauczyciel; 3 kwietnia 2022, 09:10

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Nie zdziwiony; 3 kwietnia 2022, 09:18

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Mieszkaniec; 3 kwietnia 2022, 09:25

Kto zna i miał do czynienia płakał nie będzie
Instytucje które zaszczyciła swoją pracą muszą otrząsnąć się po tym towarzystwie
I starostwo i gmina tego doświadczają

Re prawda ; 3 kwietnia 2022, 13:37

Pomyliłeś adres. Wiesz ze dzwonią ale nie w tym kościele.

Do Nauczyciela ; 3 kwietnia 2022, 14:35

Boli, bo zostały odebrane psudo godzinki na których się udawało że się pracuje? Ja wolę więcej matematyki więcej języka i zajęcia które coś dają a nie pseudo etaty. Lekcje zdalne pokazały jakość pracy nauczycirli6biblioteki, świetlicy i nauczycieli wspomagających.

Tomek ; 3 kwietnia 2022, 15:59

Super merytoryczna i kompetentna osoba, znam zawodowo i wiem jak bardzo się angażuje, szkoda że odchodzi.

Do prawie wszystkich ; 4 kwietnia 2022, 10:57

Aby cokolwiek napisać wypada zapoznać się nieco z tematem. Mało w Grójcu a przynajmniej wśród naszego społeczeństwa jest ludxi zaangażowanych w to co robią. Ma wiele pomysłów i niespożytą energię, której niestety Wódz nie potrafi wykorzystać. Oczywiście jak coś super to Wódz robi zdjęcia a jak trzeba podjąć odważną decyzję to leci do Naczelnika. Wcale się nie dziwię że odchodzi i szczerze gratuluję mając nadzieję, że jeszcze do nas wróci 😀 kto będzie nowym naczelnikiem ? A nikt bo nie będzie takiego wydziału- to kolejny pomysł Wodzą 😀 płakać po niej nikt nie musi 😀 do Prawdy - ten naczelnik nie był od szkół średnich 😀 Do Nauczyciela - kompleksy że się przegrywa konkursy ? Słaby z Ciebie nauczyciel - nie chciałbym aby taki ktoś uczył moje dzieci, ktoś kto nie uczy ambicji i odwagi w podejmowaniu decyzji. Do Mieszkaniec - :-) 😀 zabawne w szczególności to że instytucja starostwa została rozłożona na łopatki, a można wiedzieć coś bliżej ? 😀

Do uwaga; 4 kwietnia 2022, 11:08

Możesz zdradzić jak tego dokonasz?
Może poparcie będzie.

Re Nauczyciel; 4 kwietnia 2022, 11:40

To nic innego jak karuzela stanowisk w lokalnych samorządach. Wszystko zostaje we własnym gronie.

Pan Burmistrz chyba się przestraszył konkurencji. Sam wyhodował sobie taki egzemplarz. Myślał, że będzie miał lojalnego "żołnierza" od czarnej roboty, w tu okazało się, że ambicje i apetyt Pani Naczelnik są dużo, duuuuużo większe.

Za niecały rok, jak rozpocznie się na dobre kampania przed wyborami 2023, Pan Burmistrz dostanie "podziękowanie" od byłej protegowanej. Kto zna tą Panią osobiście, wie że mierzy wysoko.

Do do prawie edzystkich; 4 kwietnia 2022, 11:44

Kiedy decyzja o kandydowaniu?

Postronny; 4 kwietnia 2022, 12:25

Ile osób tyle zdań. Ja wiem jedno. Kawał dobrej roboty zostało zrobione a burmistrz mógł przez 3 latka spać spokojnie, bo od 3 lat nie dokładał do oświaty jak poprzednik, wręcz 2, 3 miliony zostawało. Dyrektorzy też nie narzekali, bo z oszczędności i remonty były i wyposażano szkoły. Place zabw, ekrany mutimedialne, dotacje na dodatkowe zajęcia czy godziny. Każdy kto umie spojrzeć obiektywnie wie, że skonstniała oświata ruszyła do przodu i porządek zapanował. Oczywiście wiele osób nie lubi porządku to narzeka. Dodatkowe zajęcia zmatematyki, zajęcia z języka obcego, klasy sportowe, dwujęzyczne, gimnastka korekcyjna, lekcje pływania, dodatkowe zajęcia psychologiczne. Taki efekt. A że niektórym się ukruciły fikcyjne godzinki, to inna para kaloszy. Powodzenia życzę i trzymam kciuki.

Do: Re Nauczyciel; 4 kwietnia 2022, 11:40; 4 kwietnia 2022, 13:17

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Gminny; 4 kwietnia 2022, 13:57

Do Postronny
Nie wiesz to Nie pisz. Oszczędności w oświacie zostały wygenerowane kosztem pomniejszonych wynagrodzeń nauczycieli. Żadna gmina powiatu czegoś takiego nie zrobiła.

do postronny ; 4 kwietnia 2022, 15:02

Fikcyjne godzinki - czyli ktoś oszukiwał DLACZEGO NIE ZGŁOSZONO FAKTU DO ORGANÓW ŚCIGANIA

Jola K; 4 kwietnia 2022, 17:22

Gratuluję i trzymam kciuki. Brawo. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Entuzjazm, zaangażowanie, kompetencje. Tego będzie brakowało, ale może nie było decenione, więc tym bardziej warto iść popracować dla innej gminy. a Grójec wiadomo, wszyscy narzekają, a zwłaszcza nauczyciele.

Do NAuczyciela; 4 kwietnia 2022, 17:25

Żołesne te wypociny he he he. Świadczą o kompleksach piszącego. Jak tak żle nauczycielom, to zawsze mogą zmienieć pracę na dyrektora ośrodka sportu. Powodzenia. Innym zarzucasz brak kompetencji, weż się do roboty. Oby taki nauczyciel moich dzieci nie uczył.

Mieszkanka ; 4 kwietnia 2022, 19:38

W anonimowych komentarzach można siać do każdego i do wszystkiego jadem nienawiści. To takie typowo nasze. Prawda jest taka, że osoba zarządzająca 9 placówkami oświatowymi zrobiła dużo dla naszych dzieciaków. A nauczyciele pewnie niezadowoleni, bo godziny świetlicy zamieniono na godziny matematyki, a ciepły etacik nauczyciela wspomagającego, który pracuje 20 godzin tygodniowo poszedl na język obcy. Czyli trzeba było zakasac rękawy i wziąć się do roboty. Do tego doszły obowiązkowe szkolenia dla nauczycieli z nauczania zdalnego i z przygotowania do egzaminów. No to wiadomo, że nie pasowały one wszystkim. Fajnie że w ostatnim czasie robiła gmina półkolonie, lekcje gimnastyki, pływania, wycieczki. I ciekawe kto to wszystko organizował. Ja cenie i życzę sukcesów.

ERYK; 5 kwietnia 2022, 08:18

Super decyzja, gratuluję, podziwiam i wiem, że odpowiednia osoba, a Grójec dla niej trochę za ciasny. Brawo!

ERYK; 5 kwietnia 2022, 08:20

Zawiść, zawiść, zawiść. Cóż Grójec.

dość; 5 kwietnia 2022, 08:25

Półkolonie organizowały szkoły Rodzice płacili pieniądze Ale najciekawsze wypowiedzi dotyczą fikcyjnych godzinek Może ktoś wreszcie sprawdzi ile kasy wypłacono z samorządu za te fikcyjne godzinki

Zasmucona ; 5 kwietnia 2022, 08:30

Dużo fajnego działo się w Grójeckiej oświacie.niewszyscy byli zadowoleni, bo skończyło się Eldorado. Ale korzyść Dla uczniów wielka.szkoda że pani odchodzi, chociaż niektórzy na to czekają.eldorado wróci,ale skąd wódz znajdzie pieniądze? Czy worek gminy pustakami świeci?

Hallo; 5 kwietnia 2022, 08:34

Pani Monika została zatrudniona do wypełniania konkretnych zadań. Wypełniała je na miarę swoich zdolności i umiejętności.
Czas pokaże z jakim skutkiem.
Sama postanowiła zmienić miejsce swojej aktywności.
Tam też będzie wypełniała obowiązki, których efekty będą odroczone w czasie.

Re Mieszkanka; 5 kwietnia 2022, 09:10

He he. Dobre. Dużo to Pani Naczelnik zrobiła, ale dla samej siebie. Efekty tego będzie chciała skonsumować w sezonie wiosna/lato przyszłego roku.

Tak, ktoś zyskał język obcy raz czy dwa w tygodniu, ale kosztem wypychania poza system masowej oświaty innych, którzy tych godzin wspomagających potrzebowali. I uwierz mi lżej jest wyklepać parę słówek w obcym języku dzieciakom niż "ogarniać" ADHD-wca lub innego "zaburzeniowca" przez kilka godzin dziennie.

Kompetencje w zakresie nauki zdalnej zdobyć musieli wszyscy nauczyciele, niezależnie od szkół, czy to gminne czy powiatowe. To było zrobienie PR-u na czymś co i tak musiało być zrobione/wdrożone - zresztą z dużym wkładem finansowym samorządu województwa i państwa. Tylko nie wszyscy z tego medialną szopkę robili.

Gimnastyki, pływania, wycieczki i wiele innych odbywały się również przed erą Pani Naczelnik. Tylko ona potrafiła to ładnie "sprzedać".

do mieszkanka; 5 kwietnia 2022, 09:44

Mieszkanka ma na imię Monika?

Działaj; 5 kwietnia 2022, 09:51

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

KG; 5 kwietnia 2022, 10:38

Wspaniale. Zasłużony awans. Ja wiele tej osobie zawdzięczam i cieszę się, że będzie mogła się rozwijać, bo tu jest ciągle blokowana.

Jak...; 5 kwietnia 2022, 10:46

nie pasuje praca w budżetówce ,to można podjąć pracę w sektorze prywatnym.Tu jest el dorado.

ja też; 5 kwietnia 2022, 11:05

Tak , tak nie da się ukryć że Pani Naczelnik próbowała wprowadzić dużo nowości do grójeckiej oświaty i w pewnym sensie jej się to udawało, ale ? no właśnie nie realizowała zupełnie właściwego nadzoru nad pracą dyrektorów którzy na ten trudny czas związany z pandemią robią w szkołach co im się podoba na dodatek łamią przepisy oświatowe. Mianowicie : czyżby Pani Naczelnik nie wiedziała że dyrektorzy nie mogą mieć takiej ilości godzin nadliczbowych i zastępstw ile wykazują ( nikt tego nie widzi) a kiedy mają oni sami realizować nadzór jeśli niektórzy pracują w innych szkołach na pół etatu, to się w głowie nie mieści. Zastraszają w różny sposób pracowników bo czują się bezkarni i nie kontrolowani , to co przekazują na naradach dyrektorzy że wszystko jest w porządku jest nieprawdą . W szkołach trzeba bywać i sprawdzać różnymi sposobami co się rzeczywiście dzieje......

Do M, byłej nauczycielki; 5 kwietnia 2022, 11:25

Nieładnie pisać peany na swoją cześć-zbyt dużo ktoś wie o grójeckiej oświacie, przeciętny mieszkaniec nie ma o tym bladego pojęcia. Warto Pani M przypomnieć sobie (jest Pani nauczycielem) bajkę Krasickiego Szczur i Kot- gdy się dymem kadzideł zakrztusił... . I Warto pamiętać, że można piastować różne urzędy, ale trzeba być człowiekiem.

Celebryci ; 5 kwietnia 2022, 12:38

Przyszedł czas na Zmieniamy Górę Kalwarię, analizy, słupki i eventy zrobią wielbiciele talentu.

Hallo; 5 kwietnia 2022, 14:48

Żenuje mnie ta wymiana zdań.
Jedni chwalą, drudzy ganią. Jedni wyrażają zachwyty, drudzy odsądzają od człowieczeństwa.
Czy tak bardzo wam ta osoba wpadła do świadomości, że musicie wypisywać tak dużo sprzecznych opinii? Wiadomo, że pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia.
A ludzi niezastąpionych nie ma.
Każdy odpowiada za swoje wybory. Tylko ludzie naprawdę mądrzy potrafią dokonywać wyborów, które im dają poprawę losu. W tym przypadku okaże się czy tak będzie, najwcześniej za kilka lat.
Obawiam się, że ten wybór był dla pani zły i był dokonany już jakiś czas temu. I nie blokowanie było przyczyną. ale urażone i nadmierne ambicje.

Hallo c. d.; 5 kwietnia 2022, 15:05

I widocznym jest aż za bardzo, że niektórzy usiłują tę osobę promować, ciekawe w jakim celu.
Pan Do prawie wszystkich i Postronny - to naprawdę zbyt grubo wygląda.

Yes; 6 kwietnia 2022, 09:42

Dla mnie pełna energii i pomysłów kobieta. Wypuszczanie takich pracowników to porażka dla przełożonych. Dla nie awans i na nic Wasze brzydkie komentarze. Pani Moniko proszę iść przed siebie w ogóle się nie oglądając - to tylko zwykła zawiść i pokoaz nieudolności i braku ambicji że strony takich komentujących. Gratuluję I życzę powodzenia.

Do Yes; 6 kwietnia 2022, 11:26

Pani Monika nie potrzebuje takiego marnego wsparcia ani bałwochwalczych porad.
Wybrała drogę i iść musi. Gdzie zajdzie? Pewnie nie wie.

Obiektywna ; 6 kwietnia 2022, 16:13

Pani Monika zrobiła naprawdę bardzo dużo w sprawie oświaty. Przede wszystkim zrobiła porządek w zatrudnieniu nauczycieli. Zlikwidowała dużo zbędnych etatów. To fakt, że dużo godzin było jedynie na papierze bo nadzór dyrektora nie działał tak jak potrzeba. Oszczędności z tego i pozyskane pieniądze z różnych projektów przeznaczone były na mnóstwo dodatkowych zajęć takich jak język obcy od 6 klasy czy matematyka. Dużo zajęć, działań z profilaktyki. Wreszcie był porządek i pilnowanie jakości bo kiepsko u nas w szkołach z nią. Trudna rola jej przypadła stąd tyle komentarzy ale prawda jest taka, że jest odważna, wygadana,merytoryczna, pełna pasji,energii. Trudno będzie znaleźć taką osobę, która nie boi się opinii publicznej i robi swoje. Uważam, że to strata dla Grójca, dzieci, rodziców. Ona naprawdę chciała więcej a nie zadowalała się bylejakością. Życzę powodzenia Pani Moniko i dziękuję za ciężką pracę włożoną w zrobienie porządku w grójeckich szkołach.

MM; 6 kwietnia 2022, 23:12

Zmieniamy Grójec wita z aplauzem w szrankach opozycji, co? Monia, może w końcu upragnione burmistrzostwo się powiedzie. Kto Cię zna to Cię nie kupi! Leć, Kochana, leć do tej Góry - kopa na rozpęd może?

Do Obiektywna; 7 kwietnia 2022, 08:15

Takie miała zadania i wiele innych. Za to była wynagradzana. Postawiono na nią. Niekoniecznie wywiązała się ze wszystkich zadań. Bardzo się ceniła i promowała.
Mogła i powinna zrobić więcej, postanowiła pracować w innym miejscu.

Do do Obiektywna; 7 kwietnia 2022, 08:35

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do obiektywnej; 7 kwietnia 2022, 08:52

Dużo wiesz
Podaj kwoty nagród przyznanych dyrektorom
Zobaczysz jak na tym tle wypadną kwoty za wychowawstwo w przedszkolach - pamiętamy

GOK; 7 kwietnia 2022, 09:17

..."Nowa dyrektor OSiR, od trzech lat zarządza placówkami oświatowymi w gminie Grójec, w tym czasie pełniła obowiązki dyrektora Grójeckiego Ośrodka Kultury.." Dyrektorem GOK jest Pani Monika Woźniak, Pani Kozłowska pełniła obowiązki przez kilka miesięcy. Proszę redakcję o sprostowanie treści.

Spokój; 7 kwietnia 2022, 10:05

Dajcie już spokój.
Poszły konie po betonie.
Kości zostały rzucone, Rubikon przekroczony.
Prawda wyjdzie na jaw.
Kto co zrobił, kto przeszkodził, kto był szczery, kto kłamał i próbował na tym grać. Kto się promował zamiast pracować, kto pracował dla rozgłosu, kto się obraził a kto był obrażany. Kto rozwiązywał realne problemy, kto udawał. Kto był lojalny, kto knuł.
Niech sobie każdy pracuje gdzie chce i jak chce.
Niech każdy zostanie właściwie doceniony i dostanie właściwą zapłatę za właściwą postawę.

koko; 7 kwietnia 2022, 16:13

Młoda, ambitna i pewna siebie, zadziera nosa fakt, ale zrobiła porządek w swoim wydziale. Efekty jej pracy widać po programach, które wdrożyła i racjonalnemu gospodarowaniu budżetem.

Do koko; 7 kwietnia 2022, 20:12

Zrobiła? Porządek?
To był bałagan? To poprzednik nie nadawał się?
Co jeszcze elytointeligencja wymyśli?
Jesteście żałośni, nowa grupo wzajemnej adoracji (wyborcza?).
Monika zmień tych pochlebców na bardziej rozgarniętych. Nie najlepiej świadczą.
A i ośmieszyć mogą.

Obiektywna ; 7 kwietnia 2022, 20:20

Czy mogła zrobić więcej? Nie wiem. Trzeba wiedzieć, że ona nie do końca była decyzyjna. Może chciała więcej,ale była blokowana? Stąd decyzja o zmianie pracy. A jeśli chodzi o pieniądze to zawsze ktoś będzie zarabiał mniej, będzie czuł się pokrzywdzony. Fakt, że dodatki są nierówne dla wychowawców,ale trzeba rozmawiać, dobrze argumentować a nie epatować agresją i opluwać. I nie można porównywać nagród dyrektorów z dodatkami wychowawców bo to inna bajka,inna odpowiedzialność,inne obowiązki i inny poziom. Tutaj już pojawia się zawiść. Pozdrawiam serdecznie wszystkich komentujących 😉

Porzadek; 7 kwietnia 2022, 21:14

Taki porządek ze na BIP Grojec Wydział nie ma zadań które realizuje i czym się zajmuje Inne wydziały maja zakres obowiązków Ot taki porządek od podstaw w wydziale edukacji

Rozsądek chwili; 8 kwietnia 2022, 08:26

Problemu nie ma.
Pani zakończyła współpracę.
Pracują nadal jej nieliczni wielbiciele, którzy usiłują gloryfikować osiągnięcia. I są to wielbiciele niezbyt mądrzy, skoro do zestawu sukcesów zaliczają np. racjonalne gospodarowanie budżetem. Jest to podstawowy obowiązek każdego decydenta.
Pani Obiektywna, jest Pani tak obiektywna jak rzecznicy Putina. Obiektywizm jest ten sam. Jedyna różnica to taka, że oni są straszni a Pani śmieszna.

Robotnik z BiP; 8 kwietnia 2022, 08:52

nasza lokalna pani kurator jest jak orkiestra, wszystko jej podległa i rada tyz

Do tzw. Obiektywnej; 8 kwietnia 2022, 10:29

Pani Moniko - kończ waćpanna wstydu oszczędź.

Do Spokój; 8 kwietnia 2022, 10:33

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kwestia poziomu i klasy; 8 kwietnia 2022, 10:40

Czy ludzie z klasą robią wokół siebie takie Hallo z powodu odejścia z jednego miejsca do drugiego?
O czym to świadczy? Czy przypadkiem nie o braku? Czy celebryckie postawy (wszystko dla rozgłosu) są godne poparcia?

Re kwestia...; 8 kwietnia 2022, 13:28

Stara zasada. Nieważne jak, czy dobrze czy źle mówią. Ważne aby nazwiska nie przekręcili.

Ciekawski; 8 kwietnia 2022, 13:32

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Krzysztof ; 9 kwietnia 2022, 08:25

Żałosne te komentarze. Pisane przez grupę tych samych osób. W świecie komputerów nic się nie ukryje, więc po co to wymyślne nicki, i tak wiadomo, że to grupka trzymająca władzę nie może znieść konkurencji. A konkurencja nieźle wypada i trzymam kciuki, żeby nie została na stałe w tej górze.

Do Krzysztof; 9 kwietnia 2022, 11:44

Rzecz w tym, że ta domniemana konkurencja jest.niewiarygodna, co widać gołym okiem.

Były uczen; 9 kwietnia 2022, 23:24

Faktem jest, ze kobieta miała odwagę podjąć wyzwanie i zrobić porządek. Dostała przyzwolenie , pomogła włodarzowi zapanować nad budżetem oświaty, gdzie panowała moda na dajcie wincyj bo jest z Czego. Najbardzej upokorzyła radnego, który jako byly zastępca miał w kompetencjach cześć oświaty. Dlatego często starał się Panią pouczać, a sam nie mial pojęcia. Czas pokaże czy są ludzie niezastąpieni

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

10 lat Grojec24.net! Zapraszamy na Amatorski Turniej Piłkarski Grójec Cup 7 października na boisku przy Hali Sportowej Spartakus w Gr...
Rząd rozdał pieniądze na zabytki. 15 mln zł trafi do powiatu grójeckiego Premier Mateusz Morawiecki ogłosił we wtorek wyniki drugiej...
Od(b)jazdowe warsztaty W ramach projektu "Od(b)jazdowe warsztaty" Fundacji Stacja...
Dobre materace piankowe – wyśpij się na zdrowie! Sen to nieodłączny element każdego człowieka. Problemy w...
Młodzi chcą rządzić Młodzi, ambitni, pełni energii i pomysłów. Radni Młodzież...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
INTENSON S.A. - sklep z ekologiczną... INTENSON to producent zdrowej żywności. Jestesmy również sklepem, zajmującym...
Wędlina Mięso Garmażerka Grójec Kościelna... Sprzedaż zdrowej mało przetworzonej żywności, a nawet bez konserwantów...

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.