Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Technologia Plasmacluster - innowacyjne rozwiązanie do walki z wirusami, bakteriami i alergenami

23 maja 2022; 13:10

Materiał promocyjny

Pandemia sprzyja producentom oczyszczaczy powietrza, którzy według prognoz będą odnotowywać wzrost sprzedaży w trakcie pandemii, jak również po jej ustaniu. Świadomość co do szkodliwego wpływu zanieczyszczeń występujących w powietrzu stale rośnie i coraz więcej osób nie wyobraża sobie funkcjonowanie bez oczyszczacza powietrza we własnym domu. Producenci natomiast stale rozwijają swoje technologie i produkty, przedstawiają swoim klientom najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania, jak np. Technologia Plasmacluster. Czym jest i jak oczyszczacze powietrza sharp filtrują powietrze?

News will be here

Innowacyjna technologia czerpiąca z natury- czyli oczyszczacze powietrza Sharp


Oczyszczacze powietrza Sharp są dobrze znane w branży urządzeń filtrujących powietrze, nie bez powodu. Po pierwsze to kwestia dobrej skuteczności a także bogatego ponad 20-letniego doświadczenia. Warto podkreślić, że japoński producent pomimo rozpoznawalności i  dobrej opinii o swoich produktach, nie spoczął na laurach i stale rozwijają swoje urządzenia.

Dobrym przykładem będzie tutaj technologia Plasmacluster, która jest powodem do dumy a także kartą przetargową wśród konkurencyjnych firm.

Sama Technologia Plasmacluster stosowana w większości oczyszczaczy powietrza Sharp, jak np. w SHARP FP-J80EUW oczyszczacz powietrza, jest zaczerpnięta z natury, a konkretniej z jakości powietrza jakie występuje naturalnie w lasach, czy parkach krajobrazowych. Wszystko to skupia się na ilości jonów ujemnych i dodatnich unoszących się w powietrzu. W naturze, tam gdzie narażenie na wystąpienie zanieczyszczeń jest słabe, występowanie jonów jest bardzo zrównoważone, co sprawia, że powietrze jest świeże rześkie oraz pozbawione wirusów, bakterii czy nawet alergenów. Wszystko to bezpośrednio przekłada się na nasze samopoczucie czy poziom zmęczenia. Rozwijana w Sharp Technologia Plasmacluster podczas procesu jonizacji sprawia, że  woda łączy się z jonami dodatnimi i ujemnymi tworząc dla nich bezpieczną powłokę. To jedyny tak wyglądający proces jonizacji powietrza.

Oczyszczacz powietrza Sharp wyposażony w funkcję jonizacji jak np. SHARP FP-J80EUW oczyszczacz powietrza, nie tylko skutecznie oczyści powietrze ze szkodliwych zanieczyszczeń, ale również skutecznie je jonizuje. Wybierając markę Sharp możemy liczyć na wysoką skuteczność, bezpieczeństwo, a także ogromną funkcjonalność. Technologia Plasmacluster jest wykorzystana także, np.  do punktowej skoncentrowanej jonizacji. Dla przykładu wywoływany już model  SHARP FP-J80EUW oczyszczacz powietrza, kosztuje ok. 3499 zł. Urządzenie należy zawsze odpowiednio dopasować pod kątem wydajności i powierzchni oczyszczania do konkretnego pomieszczenia. Warto przyjrzeć się także takim parametrom jak głośność, dodatkowe funkcje, czy prostota obsługi. Kupując u sprawdzonego sprzedawcy możemy liczyć na doradztwo, czy np. wygodny system ratalny. Pamiętajmy, że tańszy model nie zawsze będzie równie dobry, a urządzenie, o którym ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje raczej nie będzie skuteczne.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.