Complete Center Prototypes w R&D Faurecia Grójec zajmuje się montażem prototypowych foteli dla samochodów marki BMW - informuje serwis motoryzacja.interia.pl.
W zakładzie Faurecia Grójec, znanym do tej pory głównie z produkcji kluczowych komponentów do wnętrz nowych samochodów oraz silnego ośrodka badań i rozwoju, w którym projektowane są elementy kokpitów, powstał w zeszłym roku dział zajmujący się konstruowaniem prototypów gotowych siedzeń. Prototypownia w Grójcu to pierwsza tego typu komórka operująca w Polsce w ramach grupy Faurecia - czytamy na łamach motoryzacyjnego serwisu Interii.
Serwis zwraca uwagę, że prototypowe fotele dla bawarskiego koncernu posiadają rozbudowaną funkcję masażu wraz z poduszkami pneumatycznymi w siedziskach i oparciach z możliwością podgrzewania. Niektóre fotele można rozłożyć do pozycji prawie leżącej.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
4 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
17 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia