16 sierpnia, w niedzielę na strzelnicy KS CEL w Ogrodzienicach koło Grójca, salwą armatnią rozpoczną się zawody strzeleckie "10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny!" w 100. Rocznicę Bitwy Warszawskiej, pod Honorowym Patronatem Posła na Sejm RP Marka Suskiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Dariusza Gwiazdy.
Na zwycięzców czekają Puchary. W trzech konkurencjach: pistolet, karabin, strzelba, będziemy strzelać z najnowszych pistoletów VIS oraz karabinków GROT z Fabryki Broni ŁUCZNIK Radom.
Obok zawodów atrakcją będzie Piknik Militarny i Rodzinny.
Wśród wielu atrakcji wojsko zaprezentuje: czołg Leopard, wyrzutnia rakietowa LANGUSTA, kołowy transporter opancerzony ROSOMAK, moździerz samobieżny RAK, sprzęt wojskowy grójeckiego Garnizonu.
Wystawę broni zaprezentuje Fabryka Broni ŁUCZNIK Radom oraz KS CEL,
Dużą atrakcją będą specjalistyczne bojowe wozy strażackie.
Orkiestra Dęta OSP w Grójcu umili czas koncertem utworów patriotycznych.
Na najmłodszych czekać będą karuzele, dmuchańce, żyroskop, lody, gofry, popcorn, wata cukrowa, zimne napoje, stoiska z zabawkami.
Dla zgłodniałych grochówka wojskowa i kiełbaski z grilla.
Rozpoczęcie Pikniku Militarnego, godz. 10.
Zapisy na zawody od godz. 9:00. Rozpoczęcie zawodów od godz. 10:00.
Serdecznie zapraszamy!
Klub Strzelecki CEL













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
20 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia