Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

W prezencie pod choinkę – wizyta u dietetyka

17 czerwca 2016; 10:01

Grojec24.net

Pani Małgorzata po i przed kuracją u mgr Katarzyny Pruszkowskiej Pani Małgorzata po i przed kuracją u mgr Katarzyny Pruszkowskiej

Moja przygoda z Dobrym Dietetykiem Panią Kasią Pruszkowską zaczęła się w grudniu 2015 roku, kiedy na prezent pod choinkę od syna dostałam bon podarunkowy do Poradni Dobry Dietetyk do Pani Kasi. Na pierwszą wizytę przyszłam 11 stycznia. Zamiast kolejnych perfum, które już pewnie bym do tej pory zużyła, dostałam wizytę u dietetyka i był to bardzo trafiony prezent.

News will be here

Całe życie byłam chuda. Dopiero 3 lata temu zaczęłam tyć i przytyłam 18 kg przez ten okres.

Program żywieniowy przygotowany przez Panią Kasię okazał się świetnie skonstruowany i indywidualnie przygotowany na potrzeby mojego organizmu. Okazało się, że menu jest naprawdę idealnie dopasowane do mojego dnia pracy. Posiłki od samego początku były smaczne i sycące. Zdrowe potrawy, pięć posiłków, czułam się najedzona i niczego mi nie brakowało. Udało mi się nawet zrezygnować ze słodyczy, bez których wcześniej nie wyobrażałam sobie życia.

Już po pierwszych 2 tygodniach waga pokazywała 2,5 kg mniej.

Jeśli chodzi o moje samopoczucie to znacznie się polepszyło. Mam teraz więcej siły do pracy i działania. Nie mam już zadyszki wchodzac po schodach.

Wiem, że zmiana nawyków żywieniowych musi być na stałe, dlatego pomimo schudnięcia do wymarzonej wagi nadal trzymam się zaleceń, aby utrzymywać wagę. Nie sprawia mi to problemu, przyzwyczaiłam się już do stałych godzin i staram się ich przestrzegać. Posiłki są smaczne,  więc nie tęsknię za swoimi starymi nawykami. Wszystkim polecam odchudzanie z Dobrym Dietetykiem Kasią Pruszkowką.

Mówi dietetyk prowadzący - mgr Katarzyna Pruszkowska z poradni Dobry Dietetyk w Grójcu:

Na początku należą się ogromne gratulacje dla Pani Małgorzaty za to, że tak sumiennie podchodziła do wszystkich moich wskazówek i zaleceń. Wytrwałość i pozytywne nastawienie do zmian jakie proponuję jest gwarantem sukcesu i z pewnością sprzyja utrzymaniu dobrego stanu zdrowia w przyszłości. Serdecznie dziękuję, że mogłam pomóc we wprowadzaniu tych pozytywnych zmian w Pani życiu.

mgr Katarzyna Pruszkowska
Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk
ul. Olimpijska 7/3A, Grójec
ul. Obwodowa 8a, Warka
al. Niepodległości 5, Pruszków
tel. 537 468 648
pruszkowska.dobrydietetyk.pl
pruszkow.dobrydietetyk.pl

 

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Rozpoczyna się remont DK7 od Sękocina Starego do Rembertowa Rozpoczyna się ostatni etap realizacji S7 Lesznowola –...
Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.