Advertisement

W środę blokady na drogach! Uwaga w Kozietułach i Czaplinku

24 sierpnia 2021; 16:39

Grojec24.net

10 komentarzy

Fot. facebook.com/projektAGROunia Fot. facebook.com/projektAGROunia

25 sierpnia 2021 r. od godz. 9:00 na drodze wojewódzkiej nr 728 w miejscowości Kozietuły Nowe (gmina Mogielnica) nastąpią utrudnienia w ruchu. Będzie to spowodowane protestem.

Jak wynika z otrzymanych przez grójecką komendę informacji, jutro (25 sierpnia 2021 r.) w godz. 9:00-10.00 na drodze wojewdzkiej nr 728 na trasie Grójec-Mogielnica, w miejscowości Kozietuły Nowe planowany jest protest. Podczas protestu możliwa jest blokada drogi oraz przejazd ciągników rolniczych.

W tym dniu planowany jest również protest na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Czaplinek na terenie gminy Góra Kalwaria. Przez kilka godzin kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami oraz korkami na drodze.

Nad bezpieczeństwem i porządkiem protestu będą czuwali policjanci. Kierowców prosimy o cierpliwość,  wyrozumiałość i apelujemy o ostrożną jazdę.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (10):

Roman; 24 sierpnia 2021, 23:22

może by się Agrounia zainteresowała kto dopuścił kapitał niemiecki do kontroli nad przetwórstwem jabłek w np Kozietułach może by tak rozliczyć mędrców że kapitał nie ma narodowości czyli niech szwab rządzi, blokujcie samochody z sokiem na zachód, taki mądry szef agrounii to niech podziękuje sprzedawczykom kontroli przez niemiaszków nad przetwórstwem jabłek, pretensja do garbatego że ma dzieci proste, zerknąć w kwity kto dał zgodę szwabom na tłoczenie jabłek w Kozietułach

Do Romana; 25 sierpnia 2021, 08:01

Typowy pijarowiec jesteś Przez 6 lat rządów grupy producenckie i sadownicy mogli wybudować swój polski zakład przetwórstwa Wtedy cena była by ok i strajków by nie było Trzeba myśleć perspektywicznie Nie umiesz sprzedać po dobrej cenie zatrudnij się w kopalni tam rząd pomaga nie strajkują

Do do Romana; 25 sierpnia 2021, 08:19

Gdybyś nie był idiotą, wiedziałbyś, że raz utracony rynek przetwórstwa owocowo-warzywnego i handlu detalicznego nie może być odbudowany poprzez budowę jednej czy dwóch przetwórni czy też kilku polskich sklepów.
Gdybyś nie był idiotą popierałbyś kupowanie polskich produktów zamiast afiszować się swoją wątpliwą inteligencja.
Gdybyś nie był idiotą, wiedziałbyś, że w przeciwieństwie do tego co mówią tzw. zdradzieckie mordy i ich media , kapitał ma narodowość.

Roman; 25 sierpnia 2021, 21:29

to jako idiota pytam kto wam ustala ceny jabłek przemysłowych, a narodowość ma kapitał w 2/3 cukrowni sprzedanych Niemcom, rozwalony przemysł w praktycznie każdej dziedzinie i można by tak wyliczać

Do Romana; 27 sierpnia 2021, 07:45

Premier mówi ze gospodarka się rozwija nasze zakłady produkują a ty narzekasz Ciagle słyszę o wzrostach Nasze Spółki notowane na giełdzie 51 % własność Polski Jak nie umiecie sprzedać jabłek i nie chcecie sprzedawać Niemcom zaorajcie sady i zasiejcie zboże Towar sprzedacie Polskim Mlynom naszej spółce

Do do Romana; 27 sierpnia 2021, 12:38

A ty sprzedaj za bezcen Niemcom dom i podaruj córki. Umiesz sprzedawać może coś skorzystasz na tym ruchu. Albo sam się sprzedaj za wikt i opierunek do potrzebującej Niemki.

Do do Romana; 27 sierpnia 2021, 16:40

I wyszła z ciebie cała prawda Inteligentni zrozumieją

Michał ; 27 sierpnia 2021, 19:32

Buroki wiejskie, jak wam nie pasuje to do pracy w mieście za 2,5 tys zł na miesiąc!!!

ADEL; 28 sierpnia 2021, 00:04

To prawda, że podczas tak zwanej reprywatyzacji Lewandowski z Balcerowiczem wysprzedali obcemu kapitałowi nasze zakłady przetwórcze, ale to nie wszystko. Wstępując do Unii Polska musiała się zgodzić na swobodny przepływ towarów, kapitałów, ludzi i usług. Domagacie się od rządu ograniczenia napływu żywności z zza granicy. Nie ma takiej opcji. Możecie najwyżej konkurować jakością swoich produktów. Ponadto mamy wolny rynek, który kształtuje ceny. To w PRLu rząd planował, co będzie się produkować i jakie będą ceny. Dziś rząd nie ma nic do cen a właściciel sam ustala cenę owoców. Rząd stworzył możliwości sprzedawania własnych przetworów. Niektórzy już się przestawili na produkcję soków, cydru lub zaczynają zmieniać profil .

ja; 30 sierpnia 2021, 09:04

Czas aby przedsiębiorcy rolni i sadownicy zaczęli płacić podatki i składki na ZUSs tak jak inni ludzie. Jak im coś nie pasuje, to do biedronki na kasę za 2500 zł, a nie ciągle mało. Czas OPODATKOWAĆ CHŁOPÓW.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 
Black Friday

Najnowsze artykuły

Wyzwania dla branży sadowniczej – jakość odpowiedzią na kłopoty na rynku? Niskie ceny jabłek nie leżą w interesie żadnego...
PILNE! Zderzenie na DK7 w Woli Mrokowskiej Na trasie Grójec - Warszawie występują duże utrudnienia po...
Koncert Mikołajkowy w Grójeckim Ośrodku Kultury W najbliższą niedzielę, 5 grudnia w sali widowiskowej Gró...
SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą ponownie szpitalem covidowym SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą poinformował, że zgodnie...
Jak ocenić kompetencje kandydatów do pracy? Właściwa ocena kompetencji pracowniczych jest dla rekrutera...

Najnowsze ogłoszenia

Alarmy Kamery Napędy do Bram Napędy do Bram Nice
Systemy Alarmowe Satel
Domofony i...
Komisjoner odzieży (k/m) - Niemcy... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...
Praca dla studentów / uczniów na... Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas przerwy od nauki?...
Pracownik produkcji (k/m) - Pakowanie... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...
Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...

Firmy z Grójca i okolic

Klinika Medycyny Estetycznej FabMed Klinika Medycyny Estetycznej FabMed działająca w Warszawie specjalizuje...
Ucando Wszystkich firmy i osoby prywatne z Grójca okolic zapraszamy do odwiedzenia...
Serwis laptopów RatujLaptopa Masz problem ze swoim laptopem i szukasz specjalistów, którzy zadbają...
Wynajem koparki - 1Rent 1RENT to wypożyczalnia maszyn budowlanych z wieloletnim doświadczeniem...
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...

2013-2021 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.