Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

WGR Rowerowy Grójec organizuje charytatywny rajd

5 sierpnia 2021; 11:46

Grojec24.net

0 komentarzy

Fot. WGR Rowerowy Grójec Fot. WGR Rowerowy Grójec

Kacperek jest fantastycznym chłopcem, naszym dzielnym kompanem w przejażdżkach rowerowych. Niestety, ciężka choroba uniemożliwia mu samodzielne pedałowanie, dlatego jego tata zabiera go na wycieczki specjalną rowerową przyczepką, która staje się dla chłopca zbyt mała. Zakup większej przystosowanej dla osób niepełnosprawnych przyczepki to koszt 15 tys. zł - informuje Stowarzyszenie WGR Rowerowy Grójec.

News will be here

W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia odbędzie się rajd rowerowy. Kilometry "uzbierane" przez uczestników tego dnia, zostaną przeliczone na złotówki i przekazane na zakup przyczepki dla niewidzącego i niechodzącego chłopca.


Miłośników jazdy na dwóch kółkach zapraszamy w najbliższą niedzielę do kręcenia. Wszystkie nasze przejechane kilometry zarejestrowane w aplikacji ACTIVY zostaną przeliczone na złotówki, a zebrana kwota, dzięki wsparciu sponsorów, zostanie przeznaczona na zakup wózka do rowerów dla Kacperka.

Rajd trwa od godziny 8:00 do godziny 20:00 i można do niego dołączyć o każdej pełnej godzinie. Miejscem startu jest skwer przy Szkole Podstawowej nr 1 w Grójcu. Będziemy jeździć na trasie około 12-15 kilometrowej i wracamy na miejsce startu. O godzinie 9:00 znowu startujemy na trasę około 12-15 kilometrową, aby po godzinie wrócić na miejsce startu i tak przez 12 godzin. Każdy z uczestników może jechać dowolną ilość „godzinówek”, a może też przejechać jedną o 11:00 i jedną po obiadku, np: o 16:00. Oczywiście jest także możliwość pojechania trasą wybraną przez siebie. O godzinie 11:00, 13:00 i 14 rajd pojedzie do docelowego miejsca-mety w Ogrodzienicach na organizowany przez Klub Strzelecki CEL piknik militarny, na którym będzie można zobaczyć sprzęt militarny, obejrzeć zawody strzeleckie i skosztować prawdziwej wojskowej grochówki. Na miejscu startu będzie także możliwość dołożenia cegiełki od siebie dla Kacperka.

Zebrana kwota w całości zostanie przekazana na wskazany cel, którym jest zakup wózka do roweru dla osoby niepełnosprawnej. Kilometry będą zbierane w aplikacji ACTIVY, więc bardzo prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze zainstalowanie aplikacji.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1aDjIm09p

Link do aplikacji ACTIVY:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activy&fbclid=IwAR0mJCT3130uIxvzYvuf1O9iDrgdwXNLH2Ka2iqnvdbLBq452qBjVUTZJLQ

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.