Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny z cyklu wieczorów narodowych - wieczór amerykański, który odbędzie się 16 stycznia 2014 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOK.
Wystąpi zespół PowerGrass jeden z najciekawszych polskich zespołów grających muzykę z nurtu Americana, łączący twórczo gatunki muzyczne: bluegrass, blues, folk i rock już niedługo na deskach Grójeckiego Ośrodka Kultury. Beata Orbik, jedna z dwu wokalistek zespołu występowała w programie The Voice of Poland. Obejrzyjcie! http://voice.tvp.pl/wideo/kulisy/trenerki-tancza-z-beata-orbik-12535453/
Będzie również coca-cola z niespodzianką oraz popularne chipsy.
Bilety: 15 zł, można zakupić w punkcie ksero GOK-u.














Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
47 minut temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
14 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia