Tym razem Grójecki Ośrodek Kultury zaprasza Państwa na wieczór czeski.
Podczas wieczoru usłyszymy pieśni m.in: Jaromira Nohavicy, Karla Plihala, Karla Kryla, Zuzy Navarovej czy Raduzy.
W programie: znane czeskie pieśni w wykonaniu Antoniego Murackiego, znakomitego barda, pieśniarza, poety propagatora czeskiej kultury w Polsce, zaśpiewają również Jakub Muracki i Aleksandra Drzewiecka. Akompaniować będą: pianista - Krzysztof Jaszczak oraz akordeonista Robert Kuśmierski.
Podczas wieczoru usłyszymy nie jedną anegdotę o Czechach, opowieści o kulturze i zwyczajach tego kraju, a dla wszystkich gości przygotowana zostanie degustacja tradycyjnego czeskiego dania (niespodzianka).
Bilety: 20 zł do nabycia w punkcie ksero GOK.
Serdecznie zapraszamy - 29 października o godz. 18.00, Grójecki Ośrodek Kultury.













20 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia