Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Wreszcie wybiorą wicestarostę?

11 sierpnia 2015; 19:07

Grojec24.net

17 komentarzy

Fot. Mateusz Adamski

W najbliższy wtorek 18 sierpnia odbędzie się sesja Rady Powiatu Grójeckiego. W jej programie znalazły się dwa punkty personalne, tj. wybór wicestarosty oraz uzupełnienie składu zarządu.

News will be here

Polecamy

Przypomnijmy, iż od kwietniowego rozłamu w rządzącej powiatem koalicji Prawa i Sprawiedliwości oraz Naszych Czasów w zarządzie jest wakat, bowiem z funkcji wicestarosty zrezygnował Maciej Dobrzyński (NC).

Podczas ostatniej sesji w samej radzie doszło do rewolucji. Nowa koalicja Naszych Czasów oraz związanego z Polskim Stronnictwem Ludowym klubu radnych Powiat Sprawny i Przyjazny, przejęła władzę w tym gremium, odwołując dotychczasowego przewodniczącego Leszka Kumorka i jego zastępcę Michała Prusia (obaj PiS).

Najbliższą sesję poprowadzi już nowy przewodniczący, Janusz Karbowiak (PSiP).

Jak się dowiedzieliśmy, kandydatem na członka zarządu będzie radny Piotr Bączek z Warki. Sam zainteresowany potwierdził nam, iż jego kandydatura zostanie przedstawiona Radzie Powiatu podczas wtorkowego głosowania.

Mateusz Adamski

TAGI:

Komentarze (17):

ask; 11 sierpnia 2015, 20:30

Lenie patentowane!!! za robotę się brać!!!

abc; 12 sierpnia 2015, 10:45

W programie obrad uchwała o sprzedaży nieruchomości w trybie bezprzetargowym - łoł - nowe wraca. Czy to jest ta nowa jakość którą obiecywał PiS? Prawie jak za komuny, rączka rączkę myje (a co z będzie z ryjem?).

do abc; 12 sierpnia 2015, 13:45

PIS gdyby miał większość dał by sobie radę. Chyba pan nie wie kto tam rządzi. Otóż rządzi stara ekipa, która miała na celu sprzedaż co się tylko da. Nie zdążyli w zeszłej i poprzednich kadencjach to się dorwali do władzy i teraz wszystko chcą sprywatyzować. Przypomnę, że część szpitala już jest sprywatyzowana i c.d nastąpi, a co najgorsze, że bez żadnej przejrzystości. Dlatego potrzebny jest audyt.

abc; 12 sierpnia 2015, 14:35

Czy w zarządzie powiatu jest ktoś spoza PiS-u? Przecież to zarząd wnioskuje o sprzedaż w trybie bezprzetargowym. Teraz tylko trzeba udowodnić że zarząd to nie PiS a tylko wrogie czynniki podszywające się pod nich. Do dzieła Pani Teresko, na pewno się uda..

do abc; 12 sierpnia 2015, 15:45

Myślę, że nie jest to tylko w gestii zarządu, ponieważ chyba obowiązuje głosowanie, a tu już PIS nie ma większości.

ja; 12 sierpnia 2015, 18:40

Poczytałem artykuły, które pisze starosta, i uważam, że to nie taki głupi człowiek jak tu go malują, koalicja na pewno się go pozbędzie, bo nie jest im na rękę, to na pewno. Jeśli chodzi o PiS, to chyba jedyna partia która nie wstydzi się ugrupowania, zdecydowana, ma SWOJE WŁASNE poglądy i własne zdanie ( którego się trzyma, nie błądzi) i występuje pod swoim szyldem. Mało tego, nie ma zdrajcy, było 10 i jest:) Kto to POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY, z jakich to partii panowie? A te nasze czasy??? Pan radny co wyjechał po pierwszej sesji to kto to? Jak on się nazywa? Wg mnie za mało Pan Starosta i w ogóle radni z PiS pojawiają się z takimi właśnie artykułami w lokalnych gazetach, portalach, czemu się ne bronicie gdy Was tak atakują.
Myślę że macie jeszcze lepsze argumenty, ciekawsze, pikantniejsze... czekamy

do ja; 12 sierpnia 2015, 23:04

Zgadzam się w 100% z pana wypowiedzią. Dopiszę tylko, że co wybory to zmiana nazwy tych niby nowych a zarazem starych wyjadaczy chleba. Mieszają ludziom w głowach i tak to wygląda. Ale ludzie nie są głupi a co ważne dojrzewają do życia publicznego i zaczynają interesować się polityką. Co do artykułów w lokalnych gazetach zamieszczają ludzie, którzy mają kasę.

Gosc; 13 sierpnia 2015, 07:24

Akurat starosta to jeden z nielicznych spośród wybranych, którzy coś sobą reprezentują.

nick; 13 sierpnia 2015, 08:22

Poczytałem artykuły, które pisze starosta, i uważam, że jest jeszcze głupszy niż tu go malują. Zamiast rządzić zajął sie PR-em i myśli że to wystarczy. Określanie swojego przeciwnika mianem "Dobrzyński" bez imienia względnie funkcji (radny itp) świadczy o braku klasy, tak w czasach komunizmu określano wrogów klasowych (mówiono Piłsudski czy też Truman a nigdy nie Józef Piłsudski czy też prezydent Truman co miało pomniejszyć ich znaczenie). Zamiast iditycznnego PR czekam na budowę obiecanych dróg

ja; 13 sierpnia 2015, 17:06

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

mieszkaniec do nick; 13 sierpnia 2015, 17:22

na forach trzęsie się od komentarzy i nikt nie wie kto to jest Dobrzyński i co sobą deklaruje, ale na konkrety to zawsze lepsze mydło niż konkrety i "klasa" Dobrzynskiego gratuluję poglądów i proszę o komentarz po 17 września

nick; 13 sierpnia 2015, 18:26

Ja od razu mogę dać komentarz z okazji 17 września - to było podłe że Sowieci razem z Niemcami uderzyli na Polskę 17 września 1939 roku. Dziękuję za gratulacje

do nick; 14 sierpnia 2015, 19:33

Z tego co tu czytam, to Starosta dużo mądrzejszy od Ciebie Nick;)

do Nick (czy nic); 14 sierpnia 2015, 20:09

z historii jesteś obcykany ale zajmij się nową i śledź co sie stanie 17 września jak nie wiesz o co chodzi to spytaj króla Maciusia I

Nickt; 18 sierpnia 2015, 19:11

<strong>Podobno, w związku z trudną sytuacją finansową powiatu, Pan Starosta Ścisłowski zrezygnował z części swojego wynagrodzenia!!!!!!!
Pan Ścisłowski to jednak jest klasa!!!!! Może ktoś to potwierdzić?</strong>

Tak ja; 18 sierpnia 2015, 21:13

Tak słyszałam, ale że zrobi to tylko wtedy gdy Dr burmistrz obecnie swoją gaże, na razie starosta czeka, bo nie wie ile sobie ma obciąć - to taka głupia odp, na bardzo głupi wpis:)

oczy; 19 sierpnia 2015, 15:10

zobaczymy co król maciuś I wymyśli z nadwornym szrekiem i kołem PsL

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.