Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Wyniki wyborów samorządowych 2018: Grójec i Powiat Grójecki

21 października 2018; 21:00

540 komentarzy

Znamy już wyniki Wyborów Samorządowych 2018 w Grójcu i Powiecie Grójeckim.

News will be here

Polecamy

RELACJA WYMAGA RĘCZNEGO ODŚWIEŻENIA PRZEGLĄDRKI (F5)

21:00 Dobry wieczór Państwu! Dzisiejszy wieczór jest dość chłodny, ale już wkrótce w domach i sztabach kandydatów zrobi się zapewne gorąco. W niektórych miejscach wystrzelą korki szampana, a w innych zapadnie grobowa cisza. Bądźcie Państwo z Grojec24.net! Dzisiaj i jutro, a być może także pojutrze, będzie pracował dla Państwa Mateusz Adamski.

W Grójcu frekwencja na godzinę 17.00 wyniosła 40,89 proc. – wydano 8 043 karty do głosowania. Frekwencja była ciut niższa, niż w skali całej Polski – 41,65 proc., a zarazem sporo niższa niż w całym województwie mazowieckim – 45,31 proc.  W całym Powiecie Grójeckim frekwencja wyniosła 40,91 proc. Najwyższa była w gminach Pniewy (51,12 proc.) i Nowe Miasto nad Pilicą (50,22 proc.), a najniższa w Belsku Dużym (34,97 proc.).

Dwie ważne informacje: nasza relacja wymaga ręcznego odświeżania przeglądarki. Można to zrobić za pomocą odpowiedniej ikony lub klawisza F5; możliwość komentowania naszych artykułów została już przywrócona.    

21:09 W skali kraju w wyborach do sejmików wojewódzkich z poparciem 32,3 proc. wygrywa Prawo i Sprawiedliwość przed Koalicją Obywatelską (24,7 proc.) i Polskim Stronnictwem Ludowym (16,6 proc.). Tak wynika z sondażu exit poll Ipsos dla TVN, Polsat, TVP. Dalej są: Kukiz 15 - 6,3 proc., Bezpartyjni samorządowcy - 6,3 proc. i SLD Lewica Razem - 5,7 proc.21:40 Niestety. Musimy też napisać o tym, że pomimo naszych apeli na łamach Grojec24.net, w ciągu dnia otrzymywaliśmy sygnały o próbach korupcji wyborczej. Jeden z nich z Krobowa, gdzie jak informował nasz Czytelnik, osoby mające skłonność do alkoholu były dowożene do lokalu wyborczego z wizytówkami na kogo mają głosować. Po oddaniu głosu byli odwożeni do jednego ze sklepów, gdzie otrzymywali alkohol…

22:05 W związku z Państwa licznymi pytaniami w komentarzach dotyczącymi wstępnych wyników, prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.

22:10 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tej chwili naszą relację śledzi ponad 450 osób (dane Google Analytics).

22:11 Sondaż Echa Dnia - wybory na burmistrza Grójca: Dariusz Gwiazda 30 proc., Anna Sotek 28 proc., Jacek Stolarski 26 proc., Artur Banasiewicz 16 proc.22:23 Dariusz Gwiazda zwyciężył w głosowaniu na burmistrza Grójca w sondażu „Echa Dnia”, który przeprowadzono w niedzielę przed lokalami wyborczymi w mieście i gminie. Gazeta zwraca jednak uwagę, że różnice między nim a drugą Anną Sotek i trzecim Jackiem Stolarskim, obecnym burmistrzem, były jednak niewielkie. - Wniosek z naszych badań - szykuje się zażarta walka w drugiej turze, gdzie Gwiazda zmierzyłby się z Anną Sotek. Czy tak będzie, dowiemy się w poniedziałek, mając częściowe wyniki Państwowej Komisji Wyborczej – czytamy na portalu „Echa Dnia”.

22:57 Znamy pierwsze nieoficjalne informacje o wynikach głosowania na burmistrza Grójca w Lesznowoli: Jacek Stolarski - 315 głosów, Dariusz Gwiazda - 242 głosy, Anna Sotek - 215 głosów.

23:33 Na razie znane są tylko nieoficjalne dane z Lesznowoli. Pozostałe obwodowe komisje liczą cały czas głosy.

0:46 Cząstkowe wyniki z Podola: Jacek Stolarski - 224 głosy, Dariusz Gwiazda 218, Anna Sotek 182, Artur Banasiewicz 91. 10 głosów nieważnych.

7:23 Dzień dobry Państwu! Jak poinformowała nas dosłownie przed chwilą Jolanta Stykowska - sekretarz gminy Grójec, cały czas nie została zatwierdzona blisko połowa protokołów komisji obwodowych.

7:36 Jak nieoficjalnie dowiedział się Grojec24.net w Grójcu dojdzie do II tury wyborów. Zmierzą się w niej Dariusz Gwiazda i Jacek Stolarski. Obecny burmistrz wygrał I turę przewagą około 80 głosów.


7:51 Duża niespodzianka w gminie Goszczyn, gdzie do II tury wchodzą Agata Zgutczyńska i Waldemar Kopczyński.

8:15 O niespodziance możemy też mówić w gminie Błędów. Tutaj też będzie potrzebna dogrywka. Zabraknie w niej wieloletniego włodarza Marka Mikołajewskiego. Zmierzą się w niej Andrzej Kazimierczak i Mirosław Jakubczak.

8:18 Naszemu redakcyjnemu koledze - Dominikowi Góreckiemu - gratulujemy zdobycia mandatu radnego w gminie Błędów! Brawo!

9:12 Spływają nieoficjalne informacje z pozostałych gmin. W Jasieńcu prowadzi Marta Cytryńska, ale ważą się cały czas losy II tury. W Pniewach blisko zwycięstwa Ireneusz Szymczak.

9:24 W Mogielnicy prowadzi dotychczasowy burmistrz Sławomir Chmielewski, ale niewykluczona jest druga tura z obecnym starostą, Markiem Ścisłowskim. Z kolei w Nowym Mieście bliski zwycięstwa jest obecny burmistrz Mariusz Dziuba.

9:50 Wstępne, nieoficjalne wyniki do Rady Powiatu Grójeckiego: komitety związane z Polskim Stronnictwem Ludowym - 10 mandatów, Prawo i Sprawiedliwość - 8 mandatów, Aktywni dla Powiatu - 2 mandaty, SLD - 1 mandat.

10:03 W Pniewach wygrywa Ireneusz Szymczak. Dotychczasowy wójt Wiesław Nasiłowski pogratulował mu już zwycięstwa na swoim facebookowym profilu:10:19 Z badania late poll dla TVN wynika, że w wyborach PiS zdobył 33 proc., KO 26,7 proc., a PSL 13,6 proc.

10:26 Znamy kolejnych włodarzy w gminach Powiatu Grójeckiego. W Chynowie wygrywa dotychczasowy wójt Tadeusz Zakrzewski, w Nowym Mieście nad Pilicą obecny burmistrz Mariusz Dziuba a w Jasieńcu w pierwszej turze Marta Cytryńska.

10:40 Oficjalne dane z gminy Błędów:

KAZIMIERCZAK Andrzej - 38.81 proc., 1 373 głosów (druga tura)
JAKUBCZAK Mirosław - 36.35 proc., 1 286 głosów (druga tura)
MIKOŁAJEWSKI Marek - 20.52 proc., 726
KACPERSKI Paweł - 4.32 proc., 153 głosy

10:50 Oficjalne dane z gminy Goszczyn:

KOPCZYŃSKI Waldemar - 38.38 proc., 575 głosów (druga tura)
ZGUTCZYŃSKA Agata - 30.31 proc., 454 głosów (druga tura)
SŁABUSZEWSKI Sławomir - 27.97 proc., 419 głosów
STĘPIEŃ Konrad - 3.34 proc., 50 głosów

11:11 Mamy nieoficjalne wyniki głosowania na burmistrza w Szkole Podstawowej nr 3 w Grójcu:

340 D. Gwiazda
225 A. Sotek
168 A. Banasiewicz
250 J. Stolarski

12:19 Z Grójca do Rady Powiatu dostali się prawdopodobnie: Janusz Karbowiak, Paweł Siennicki, Teresa Bednarska, Dariusz Piątkowski i Jolanta Sitarek

13:12 Cały czas czekamy na informacje dotyczące wyborów do Rady Miejskiej w Grójcu.

15:43 Oto skład nowej Rady Miejskiej w Grójcu:

Okręg nr 1
Dulemba Janusz (SLD Lewica Razem)
Piwarska Weronika (PiS)
Antoniewicz Jerzy (Rodziny dla gminy)
Gałka Mirosław (Grójec Nasze Miasto)
Szlis Artur (Razem dla gminy)
Biedrzycki Karol (Młodzi dla Grójca)
Lubowiecka Anna (Nam Zależy)
Poradzka Eugenia (Rozwój i gospodarność)

Okręg nr 2
Moskal Artur (PiS)
Stolarek Grzegorz (Aktywni dla gminy)
Prykiel Dariusz (Młodzi dla Grójca)
Gwiazda Dariusz (Nam Zależy)
Stolarski Jacek (Rozwój i gospodarność)
Wachulec-Kamienik Agnieszka (Rozwój i gospodarność)

Okręg nr 3
Szymańczak Małgorzata (PiS)
Siennicki Adam (Grójec Nasze Miasto)
Marcinkowski Daniel (Aktywni dla gminy)
Feliksiak Henryk (Razem dla gminy)
Justyński Tomasz (Młodzi dla Grójca)
Krzyżanowski Ryszard (Rozwój i gospodarność)
Woźniak Krzysztof (Rozwój i gospodarność)

Z dotychczasowej Rady Miejskiej zabraknie najprawdopodobniej aż 15 radnych. Są to: Mirosław Banach, Małgorzata Czacharowska, Rafał Fedorowicz, Jerzy Kasica, Zbigniew Krawczak, Ryszard Matusiak, Jolita Miedziun, Stefan Migdalski, Krystyna Nowakowska, Tomasz Nowakowski, Barbara Pawlak, Aneta Tull, Krzysztof Skrzypiński, Grażyna Stolarska, Grzegorz Woźniak

19:06 Nieoficjalnie nowy skład Rady Powiatu będzie przedstawiał się następująco:

Grójec
Paweł Siennicki (PSiP)
Janusz Karbowiak (PS)
Teresa Bednarska (PiS)
Dariusz Piątkowski (AdP)
Jolanta Sitarek (SLD Lewica Razem)

Mogielnica-Nowe Miasto
Krzysztof Fiks (PSiP)
Robert Lipiec (PS)
Anna Steczkowska (PiS)
? (PiS)

Chynów-Jasieniec-Goszczyn
Krzysztof Ambroziak (PSiP)
Grzegorz Górski (PS)
Leszek Kumorek (PiS)
Michał Pruś (PiS)

Błędów-Belsk Duży-Pniewy
Wojciech Wojtczak (PiS)
Adolf Maciak (PiS)
Adam Balcerowicz (PS)
Marzena Rosołowska (PSiP)

Warka
Cezary Kołodziejski (AdP)
Jan Madej (PSiP)
Grażyna Kijuc / Wiesław Czerwiński (PiS)
Andrzej Zaręba (PS)

Takie wyniki oznaczają, iż do Rady Powiatu wygrywają związane z Polskim Stronnictwem Ludowym komitety Powiat Sprawny i Przyjazny oraz Powiat Samorządowy, które mają 10 mandatów. Rządzące dotychczas powiatem Prawo i Sprawiedliwości spada na drugie miejsce z ośmioma mandatami. Dwóch radnych będzie mieć komitet Aktywni dla Powiatu a jedną przedstawicielkę Sojusz Lewicy Demokratycznej, który po dłuższej przerwie wraca do Rady Powiatu Grójeckiego.

Jeśli te dane się potwierdzą, to z Radą Powiatu pożegnają się tak doświadczeni samorządowcy jak  Janusz Gaweł i Marian Górski.

19:42 To już pewne. 4 listopada w Grójcu będzie wyborcza dogrywka! Zmierzą się w niej urzędujący burmistrz Jacek Stolarski z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej, Dariuszem Gwiazdą. Różnica pomiędzy oboma kandydatami w pierwszej turze wyniosła zaledwie 63 głosy na korzyść obecnego włodarza gminy. Warto podkreślić, iż jest to pierwsza taka sytuacja od 16 lat! W 2002 roku w II turze spotkali się urzędujący wówczas burmistrz Piotr Papaj oraz Jacek Stolarski.

Wyniki wyborów na burmistrza Grójca - I tura:
Jacek Stolarski - 3808 głosów
Dariusz Gwiazda - 3745 głosów
Anna Sotek - 2554 głosów
Artur Banasiewicz - 1577 głosów

21:06 Szanowi Państwo! Drodzy Czytelnicy! Powoli kończymy naszą relację z wyborów samorządowych 2018. Kolejne napływające informacje będziemy publikować w oddzielnych artykułach na łamach portalu. Jak podsumować te niezwykle intesywne 24 godziny? Bez wątpienia czuć wzmagający się wiatr zmian. Widać to po wynikach wyborów na praktycznie wszystkich szczeblach, jak i w większości miast i gmin naszego regionu. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż relację w ramach Wieczoru Wyborczego z Grojec24.net wyświetlono dotychczas aż 63 428 razy! W szczytowym momencie portal Grojec24.net w jednym momencie śledziło ponad 550 aktywnych użytkowników! Przez te 24 godziny odwiedziło nas 18 tys. unikalnych użytkowników, generując łącznie ponad 95 tys. odsłon! Państwa obecność nadaje sens naszej pracy. Dziękujemy! Pracował dla Państwa Mateusz Adamski.

TAGI:

Komentarze (540):

jaśko; 21 października 2018, 21:18

co tu taka cisza ...

Paweł; 21 października 2018, 21:22

Gdzie te wyniki?!?!

Elebele ; 21 października 2018, 21:23

No i kto został wlodarzem?

Kamil; 21 października 2018, 21:36

Odświeżam stronę cały czas nic
Jakie informację chcecie dziś pokazać ?
Czy portal ma dostęp do wstępnych wyników - kiedy ?

Andrzrj; 21 października 2018, 21:37

Wygląda na to że Gmina Belsk Duży nie jest zainteresowana wyborami.

Krzysiek; 21 października 2018, 21:37

A taki miał być wieczór wyborczy....

haaalo; 21 października 2018, 21:38

halo, wiadomo coś?!

Ruda; 21 października 2018, 21:39

No i co? I jak?

XOXO; 21 października 2018, 21:40

Niezła relacja na żywo, hahaha

Tak; 21 października 2018, 21:41

No a te wyniki to kiedy będą?

Pewnie ; 21 października 2018, 21:43

Jak zwykle grojecki Putin

Ja; 21 października 2018, 21:43

Miejsce do głosowania zorganizowane w GOK chyba najgorzej jak tylko było można. Ciasno, duszno, jak można pracować i w ogóle myśleć w takich warunkach. Porażka

Hej; 21 października 2018, 21:44

Jeśli wiadomo, czyje nazwisko było na wizytówkach to może zamiast ujadać świadkowie zaczną działać. Bo od gadania nie zmienimy tej patologii

AK; 21 października 2018, 21:45

I czyje nazwisko było na tych wizytowkach?

Gość; 21 października 2018, 21:46

Haloo, co ze wstępnymi wynikami?

Wyborca; 21 października 2018, 21:47

Moim zdaniem wybory w Grójcu powinni unieważnić. Nikt nie dbał o dane osobowe, jakby nikt nie wiedział co to RODO i po co były specjalne kartki z okienkiem, które leżały bezużyteczne na stole. Panie sprawdzające wyborców bez zakrywania danych dokonywały sprawdzenia na oczach innych. Mogłam bez problemu, i inni też, zapoznać się z danymi osobowymi moich sąsiadów. Szok!!!

Obywatel.; 21 października 2018, 21:47

Ludzie czy wy jesteście debilami?xd
Chcecie wyniki 30minut po wyborach?? Teraz cała noc trwa liczenie.

Bryyy; 21 października 2018, 21:48

Szkoda ze nikt się nie zainteresował ludzimi w Lesznowoli którzy płacili 60 zł za głos szkoda że się zorientowali że szykuje się na nich już grupa ludzi 😉

Wyborca ; 21 października 2018, 21:48

Informacja z ostatniej chwili pan Gwiazda prowadzi w wyborach...

Bb; 21 października 2018, 21:49

Gdzie te wyniki

em; 21 października 2018, 21:49

Fajna transmisja, przywitanie, informacja ogólna, ciekawostka i na koniec wynik XD

Darek; 21 października 2018, 21:50

Ludzie co jest w W-wa już ma wynik a w Grójcu cisza normalnie śmiech na sali.

wyborca; 21 października 2018, 21:50

Dlaczego wybory przeniesione zostały do GOK? Można się tylko domyślać

POlka; 21 października 2018, 21:51

Lokal wyborczy w GOK faktycznie porażka. Serio nie ma lepszej / większej sali w pobliżu? Ludzie o mało nie włazili na siebie, głosowanie na kolanie... chaos, bez problemu można było zerknąć na kogo głosują ludzie dookoła. Kto do tego dopuścił?

Nieprzekupny; 21 października 2018, 21:51

Potwierdzam. W Krobowie i Kociszewie można się było sprzedać za 50zł i 3/4

Wyborca; 21 października 2018, 21:54

Darek, nie wyniki a sondaże także ten. Wiadomo, że w Grójcu nikt sondażu nie zrobi i trzeba czekać na policzenie głosów

A; 21 października 2018, 21:55

W slomczynie masakra, ludzie na głos komentowali swoje wybory, głosowali na urnie, a najstarsza Pani w komisji o godz. 14 miała problemy z czytaniem chyba. Jak już znajdowała po wielkim wysiłku wyborce to zapomniała wydawać karty do głosowania. Cały swój zarobek powinna przekazać chłopakowi, który wykonywał za nią cała robotę...

do Wyborcy; 21 października 2018, 21:55

Co ty piszesz, jeszcze nie otworzyli urn, pewnie zliczą listy i karty a Ty wiesz że Gwiazda prowadzi!!!!! Chyba, że samochód. Ha,ha

za kase/wode; 21 października 2018, 21:55

powinna być dyskwalifikacja kandydata!!! lub podanie do publicznej wiadomości który to taki ZARADNY

Hawajska+; 21 października 2018, 21:58

A ja mówię, że nie prowadzi Gwiazda tylko Paweł Tanajno. I co teraz?

Za kasę ; 21 października 2018, 21:58

Można się domyślić który kupował głosy na siebie ;) robi to na każdych wyborach

Te; 21 października 2018, 21:59

Mam nadzieję że ten cały gwiazda nie zdobecie nawet 10procent...

Do Wyborcy; 21 października 2018, 22:00

Kto o zdrowych zmysłach podpisując się na liście, zapuszcza żurawia i sprawdza pesele sąsiadów. Czy ty wiesz co to RODO??? Doucz się.

Prawda; 21 października 2018, 22:04

Mamy nowego burmistrza pozdrawiam

Masz wybór; 21 października 2018, 22:05

Idziemy po Was, pisowska hordo.

Mad 23 ; 21 października 2018, 22:06

Przy ratuszu też chcieli płacić za głos

Nieprzekupny; 21 października 2018, 22:08

Można było dostrzec dwie wizytówki. (Pewnie dlatego podwójna płaca) 1. Artur B. 2. Dariusz Leszek P.

Mieszkaniec ; 21 października 2018, 22:09

W miejscowości Marianów tez można było odać głos za 0,7 wódki i pętko kiełbasy....

Xxxxx; 21 października 2018, 22:10

Ten co lata z kamerą

Echo; 21 października 2018, 22:11

Gwiazda 30 %
Sotek 28 %
Stolarski 26 %
Banasiewicz 16 %

do Te; 21 października 2018, 22:14

Też taką mam nadzieję.

XenoM; 21 października 2018, 22:15

No to się rozstrzygnie 4 listopada

nick; 21 października 2018, 22:16

https://www.facebook.com/Grojec24net/photos/a.138534203010462/910088282521713/?type=3&theater

Mad 23 ; 21 października 2018, 22:20

Może nowe będzie lepsze niż ta stara klika

bbbbbb; 21 października 2018, 22:20

ujta ujta i wyj... sołtys wójta

Asdf; 21 października 2018, 22:20

To jest tylko sondaż a nie wyniki :) poczekajmy jeszcze trochę.

Wyborca wgr; 21 października 2018, 22:20

Jeżeli to się utrzyma, to pozostaje wybór miedzy kiłą a rzeżączką. Ważne że pisbolszewia nie przejęła burmistrza. Polityka to często wybór mniejszego zła, wymieram pomnikowego harcerza, on jest prawdziwy. Pani Sotek niech sobie wraca do paraprezydenta, szczęśliwej podróży.

Chomont ; 21 października 2018, 22:21

Banasiewicz do domu :-)), to sukces Grójca i mam nadzieję że już się nigdzie nie dostanie

Prawda; 21 października 2018, 22:21

Wyniki Echa nie sa wiarygodne

wyborca; 21 października 2018, 22:23

Coś jest nie tak z informacją, bowiem w/g echa dnia sondaż był zupełnie inny a nasz portal ogłosił iż Stolarski i Gwiazda wygrywają w 1 turze. Co się takiego stało, że jest inaczej.

Oo; 21 października 2018, 22:24

Proszę podac wyniki a nie jakiś sondaż ! I ludzi denerwujecie tylko

lol; 21 października 2018, 22:24

No takiej II tury to chyba nikt się nie spodziewał,
wielka porażka Stolarskiego. Czuję, że pęknie beton i w niektórych gminach... :)

Jabcok; 21 października 2018, 22:25

Wreszcie Pan Stolarski odsunięty od koryta ale było ciężko...

Idioty; 21 października 2018, 22:30

Te sondaże są G... warte A tłum łyka jak pelikan. Cóż taki elektorat. Nie ma sensu się podniecać. Dajmy czas liczącym. A pułkownik Ty ochlon trochę na tym fb bo wstyd

Jaca; 21 października 2018, 22:30

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Mad 23 ; 21 października 2018, 22:31

Mało powiedziane że pęknie, zrobiła się wielka wyrwa

Ktoś ; 21 października 2018, 22:31

W Grójcu też były oferty kupna 50 zł z oddanie głosu lokalu wyborczym w ratuszu.

Mad 23 ; 21 października 2018, 22:34

Wrescie ktoś się weźmie za komunalna i tych ludzi co tam pracują sami złodzieje

Do lol i jabcok; 21 października 2018, 22:34

Ale wy jesteście głupi. To nie są wyniki!!!!!!!!!! Dopiero za kilka godzin będzie wiadomo...

pp; 21 października 2018, 22:34

Czyżby wybór między jodłą na rynku, a pomnikiem lecha?

Robus; 21 października 2018, 22:35

Brawa dla Darka Gwiazdy

Stop głupocie ; 21 października 2018, 22:37

Radomskie Echo zrobiło sondaż w Grójcu!!!
Znowu Radom w Grójcu- ja mam dosyć tej swołoczy. Jeżeli sondaż był w zapijaczonym Częstoniewie czy nachlanym kołchozie Krobow to jest to możliwe.

Cc; 21 października 2018, 22:38

Lokal wyborczy w Kinie to skandal skandal

wiesiek; 21 października 2018, 22:42

ciekawe jak zachowają się wyborcy Stolarskiego w II turze

Nowa; 21 października 2018, 22:45

Widać było sondaż echa przed ratuszem. Połowa pytanych osób nie chciała powiedzieć na kogo głosowała. Także ten sondaż,to jak wróżenie z fusów.

Do wiesiek; 21 października 2018, 22:46

Oczywiście zagłosują na Stolarskiego bo na bank będzie w II turze hehe niedowiarkom wierzącym w sondaże echa

Inf3; 21 października 2018, 22:46

Potwierdzam w krobowie pewien Pan stał cały dzień i pilnował czy ludzie jadą na wybory proponując transport. Oczywiście kolejne wybory z rzędu. Mi osobiście mając tyle kasy co on byłoby wstyd tak się poniżać za kilka głosów i ryzykować.. No cóż pazerność niektórych nie zna granic a naiwność nie zna ceny..

Wyborca; 21 października 2018, 22:51

A kto będzie drukowal Pani Sotek dokumenty jak mąż już nie pracuje w Faurecji to dopiero żenada cały PIS

Z Gwiazdy na tors; 21 października 2018, 22:52

TYLKO DARIUSZ, UKOCHANY DARIUSZ, CAŁY GRÓJEC CZEKA, NA ZWYCIĘSTWO TWE!

TAŃCZMY DLA DARIUSZA, DARIUSZA, DARIUSZA. TAŃCZMY DLA DARIUSZA, NASZEGO BURMISTRZA, HEJ!

ŁYSY DARIUSZ W SONDAŻACH SIĘ MIENI, TO JEST GRÓJCZAN ŚWIĘTY ZNAK. JEGO POPARCIE SIĘ NIGDY NIE ZMIENI, WIELBI GO JUŻ CAŁY ŚWIAT!

DDDDDDD... DA, DAR, DARIUSZ - GWIAZDA!

Stary ale jary..; 21 października 2018, 22:52

Ja tam mam nadzieje, ze władza się nie zmieni oczywiście nikomu nie ubliżając... Burmistrzem zostanie p. Jacek Stolarski.

As; 21 października 2018, 22:52

mój przedmówca ma rację ... radomskie Echo Dnia robi sondaż w Grójcu ... niewiarygodne !!!!

Do mad 23; 21 października 2018, 22:52

Właśnie ustalamy skąd piszesz, a "komunalni" cie dojadę. Radzę ważyć słowa.

Asd ; 21 października 2018, 22:55

Ciekawe jak Gwiazda się wytłumaczy z kolesia na jego liście który oszukuje państwo nie płacąc podatku dochodowego podczas lewej sprzedaży ubrań od Chińczyków xD

Wojak; 21 października 2018, 22:59

Nikt wam wyborcy tyle nie da co Pulkownik obieca

Bb; 21 października 2018, 22:59

Gdzie te wyniki

Zakinem; 21 października 2018, 22:59

Obawiam się że sondaż mógł posiadać pewne bledy- pewna specyficzna grupa ankietowanych nie mogła odpowiedzieć na pytanie bo juz zapewne nie była w stanie... stąd jeden z kandydatów może mieć sporo głosów więcej. Domyślamy się o kogo chodzi? :) więcej info niebawem

Ciekawy; 21 października 2018, 23:01

A już myślałem, że koniec tego zacnego wieczoru z wyborami, opublikowanie sondy z pisowskiego paszkwila i tyle. A tu proszę bardzo głosy z Lesznowoli :)

wiesiek; 21 października 2018, 23:07

małomiasteczkowe klimaty.... echhh!!!

Apolityczna ; 21 października 2018, 23:12

W 3 okręgu Daniel M . Płacił 80 zł za głos i aktywnie przemieszczal się między punktami wyborczymi.

Stop głupocie ; 21 października 2018, 23:13

Brawo mieszkańcy Lesznowoli, to są b. dobre wieści!!!!!!! Czekam na inne komisje i podobne wiadomości.
Ps. Niech se Gwiazda chociaż do rana poburmistrzuje!!!

wiesiek; 21 października 2018, 23:17

lesznowolscy emeryci wyjechali do boju....

Abc; 21 października 2018, 23:17

Nie rozumiem ludzi głosujących na p. Stolarskiego, nie chcą zmian? Gmina Grójec tego potrzebuje... dajmy szansę innym

Podsiądę troszkę..; 21 października 2018, 23:21

Małomiasteczkowy syf,
Małomiasteczkowa władza,
Małomiasteczkowy blef,
Małomiasteczkowa żenada.

Z małego Grójca ludzie źli,
Atakują dziś wszystkie stołki,
Jak nadzieję na przyszłość mieć,
Wszak startują same matołki...

Znowu jadą na sesję tu...
Znowu jadą i bredzą...
Znowu jadą na sesję, bo
Kasa leci, nawet jak siedzą!!!

La la la la la la...
La la la la...
La la la la... x2

(na znaną melodię ludową, muzyka D.Podsiadło)

Prawda; 21 października 2018, 23:21

Do wszystkich piszących o kupujących głosy. Powinniście zgłosić sprawę na policję i tyle. Chcecie do władzy a nie macie odwagi.

wiesiek; 21 października 2018, 23:24

to z sentymentu do dawnych czasów.....

Paweł; 21 października 2018, 23:25

Jakim innym, Stolarski to sprawdzony burmistrz nie przypadkowo nim tyle jest

wikzmysl; 21 października 2018, 23:25

Brawo Lesznowola.
Oby tak inni.

Grojeczanin; 21 października 2018, 23:28

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

wiesiek; 21 października 2018, 23:29

chyba trzeba się stukać głowę ... a nie bić brawo.... marazm i głupota .... szkoda czasu na małomiasteczkowych gamoni

wyborca; 21 października 2018, 23:32

A ja mam nadzieję, że sondaż oczywiście ostatni sprawdzi się. I co dalej czy pieniążki skończyły się panom czy zachowali na II turę?

Tak to sie robi; 21 października 2018, 23:33

J Stollarski

Nieprzekupny; 21 października 2018, 23:36

Incydent. Z kupowaniem głosów zgłoszono na policję. - myślisz że coś zrobili? Można się było sprzedać od 8 do 17, z przerwą na przejazd radiowozu.

Robus; 21 października 2018, 23:37

Wszystko tylko nie Pis

XenoM; 21 października 2018, 23:37

Błąd statystyczny przy takich sondażach to ok 3%, więc druga tura będzie z pewnością ale kto z tej trójki się w niej znajdzie, to jeszcze nic pewnego.

wyborca2; 21 października 2018, 23:42

Tylko Ania Sotek stawiamy na młodych doświadczonych ,uczciwych ludzi no i nareszcie kobietę.

TW Bolek; 21 października 2018, 23:43

Melduję wykonanie zadania...

Kornelia; 21 października 2018, 23:50

Czy wiadomo jakie są wyniki na burmistrza w Warce?

wiesiek do Kornelia; 21 października 2018, 23:57

też Stolarski :):):)

Staś; 22 października 2018, 00:00

Kornelia jak coś ustalisz to koniecznie napisz

Ja; 22 października 2018, 00:04

Tylko nie Sotek ze swoim Pisem!!! To dopiero bylaby porażka

Wyborca; 22 października 2018, 00:07

Ta wasza Ania to na doświadczenie ale w czym bo się pojawiła jak kosmita w mieście a wcześniej gdzie była

Mateusz Marlikowski; 22 października 2018, 01:32

Szanowni Państwo, jeżeli posiadacie jakiekolwiek informacje związane z "kupowaniem głosów" oraz uchybieniem obowiązków funkcjonariuszy i chcecie raz na zawsze rozwiązać tą sytuację - bardzo proszę o kontakt mailowy (marlikowskimateusz@interia.pl). Istnieje sposób, żeby zakończyć ten proceder o którym słyszymy już kolejny raz! Pozdrawiam serdecznie 😉

Wściekły; 22 października 2018, 06:58

Pięknie Podole i Lesznowola😤😷jak widzę wAsze glosy na Stolara to aż boli głowa.Gdzie Wy macie głowę ,zapomnieli o Gołuchowie. Aż żal czytać takie wyniki,żal.

P... ; 22 października 2018, 07:21

Jak zwykle kogo nie zapytać to nikt nie głosował na PiS...!!!!

Czysta Gmina; 22 października 2018, 07:35

Podole bez drogi to decyzja mieszkańców a w Lesznowoli spadek ceny domów i gruntów mieszkańcy za ;asfaltownią; ,tylko Proboszcz i Radny mają chodnik.

sprzedajna .; 22 października 2018, 07:51

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

papa; 22 października 2018, 07:51

Papa pani Domek, papa.

PIS; 22 października 2018, 07:57

Szkoda ze nie Sotek...

Wściekły; 22 października 2018, 07:57

Ostatnia NIEDZIELA........
CZAS się pakować z ciepłych posadek,o co to będzie,co to będzie.
Panie Dariuszu chcę wierzyć,że otoczy się Pan Nowym otoczeniem,bez np.AB.(czy są plany na zastępcę burmistrza)
Powodzenia w drugiej turze.

ZORRO; 22 października 2018, 08:02

Stary ukłam ma przetroącony kręgosłup. Za dwa tygodnie okaże się, że nie ma szans na chodzenie.

do czysta gmina; 22 października 2018, 08:03

Czysta gmina , zacznij wywozíć końskie łajno bo śmierdzi bardziej niż asfaltownia

N...a; 22 października 2018, 08:04

Stolarski dwa tygodnie temu przyjechał do Lesznowoli i obiecał rozbudowę szkoły ... kiełbasa wyborcza a ludzie łykają jak pelikany...

SAM; 22 października 2018, 08:05

Stary UKŁAM powinien teraz już zrezygnować. Opuścili go porządni, przyzwoici, godni i honorowi ludzie.

xyz; 22 października 2018, 08:11

Dobrze że "dobra zmiana" (Sutek) odpadła, przynajmniej Suska caryca w Gminie nie zrobi nam Radomia.
Teraz wielką niewiadomą jest kogo PIS- landia poprze w drugiej turze. Pewnie Gwiazdę ?

Podobno; 22 października 2018, 08:12

Podobno Dariusz dogadał się z AB ze w razie wygranej ma być jego zastępca.

Gmgoszczyn; 22 października 2018, 08:15

Ooo nieeeee.... Tortores tez????

Mieszkanka; 22 października 2018, 08:21

Skoro wiadomo że głosy były kupowane to czemu głosowanie nie zostaje unieważnione?
Było oczywiste że Pan Stolarski będzie robił wszystko żeby zostać na stołku ale chyba wszystko ma swoje granice. Mam nadzieję że Grójec24.net odpowie czemu szykują drugą turę zamiast to wszystko anulować?

xyz; 22 października 2018, 08:21

Podobno, jak nie wiesz na pewno to nie pisz domniemanych bzdur !
Ktoś może Ciebie pozwać za takie słowa !

Sad; 22 października 2018, 08:32

Przwewrót zaiinicjowany, grójecka hydra kona. Zwycięstwo moralne już mamy. Grójec się obudził, za dwa tygodnie finał ciężkiej pracy i początek jeszcze cięższej, "dobrej roboty".

Antoni ; 22 października 2018, 08:58

Banasiewicz na zastępcę? - mam nadzieję że to plotka sztabu Stolarskiego bo w ten sposób Dariusz straciłby mnóstwo głosów. Ma być nowe i czyste, a nie odrzuty II kategorii

O matko.; 22 października 2018, 09:06

Głuchów, Podole,Lesznowola wygrał Stolarski,masakra.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie z ulotkami,pijane towarzystwo blllllle .

ups; 22 października 2018, 09:13

W urzedowych inwestycjach niewesoło, a Kryśka jaka smutna. A mówiłem trzeba było wywiesić baner na balkonie....!

Fresh; 22 października 2018, 09:18

Głosując na Stolarskiego dajesz władzę owadowi

Do o matko; 22 października 2018, 09:22

Masakra to Ty jesteś ! Panie Jacku trzymamy kciuki za druga turę

Antoni; 22 października 2018, 09:29

Kto miał głosować na Stolarskiego już zagłosował, pozostali są za zmianą chorego układu w mieście.w końcu dostał tylko około połowę głosów w stosunku do poprzednich wyborów. Czyli połowa jego wyborców sprzed 4 lat jest rozczarowana tym co się dzieje w gminie. Powinien mieć resztkę honoru i odejść a nie czekać na upokorzenie za 2 tygodnie. Ale honor i polityka to 2 całkiem rozbieżne sfery.

głosuję na Jacka; 22 października 2018, 09:32

W drugiej turze gwiazdę wyślemy do kosmosu, niech dalej buja w obłokach...

DAD; 22 października 2018, 09:39

Spokój, rozwaga, pełna mobilizacja. Berlin jeszcze się trzyma, bunkier jeszcze mocny mury ma. Tylko Ewa Braun coś przeczuwa.......

Ryszard; 22 pazdziernika; 22 października 2018, 09:49

Organizacja Komisji Wyborczej w GOK-u to porażka i
wstyd dla miasta.Miejsce to nie spełnia żadnych warunków prawidłowego funkcjonowania i głosowania.

Do do o matko; 22 października 2018, 09:51

A dlaczego nie trzymałaś w pierwszej? Gdzie byłaś?
Chyba dostanie ci się od twego Jacka....On od wyborców, ty od niego - kop w d...ę z czuba. Apelujcie, trzymajcie, módlcie się, tylko to pozostało.

SAM do głosuję na Jacka; 22 października 2018, 10:13

Kosmos ci w głowie? Kosmiczne były Jackowe rządy, kosmiczne jaja, kosmiczne drwiny, kosmiczna bufonada i kosmiczna niekompetencja. A twój głos, też kosmiczny i pójdzie w kosmos.

Policja; 22 października 2018, 10:23

Dlaczego przed wyborami i w dniu nie widać policji. Może zwiększona liczba patroli. Pieszych, samochodowych i po cywilnemu. Trochę by ukrucila korupcję za kasę i alkohol. A tak co wybory to to samo...

GOK; 22 października 2018, 10:34

Ktos za ten lokal wyborczy w GOKu i brak możliwości spokojnego i poprawnego głosowania powinien odpowiedzieć lokal wyborczy w holu szkoda ze nie na schodach WSTYD!!!!!!!

Jan; 22 października 2018, 10:35

Chyba władza PiS w powiecie tez dobiegła końca. Czas po audyt 4 lat chaosu, niekompetencji i trwonienia wspólnego majątku. Oby szpital znów zaczął działać a tylko udawać działanie

Andrzej; 22 października 2018, 10:40

Może zrobili w kinie, aby chłopaków za parku nie musieli wozić daleko

Analityk; 22 października 2018, 10:43

Gratulacje dla PiS i posła Suskiego. Przegrali wszystko, co mogli. Grójec się częściowo obudził i podziekował BMW , TKM i niestety, nie wszystkim kłamcom.

do Jan; 22 października 2018, 10:52

Chyba nie wie pan o czym pisze. Niech pan zapamięta szpitala już nie będzie jeżeli tak będzie jak pan pisze. Trudności wynikające ze szpitalem były zupełnie inne. Szpital w części sprywatyzowany przez PO i PSL doprowadziło do destrukcji ale jeszcze istnieje, zobaczymy co będzie dalej.

Szczygieł; 22 października 2018, 11:00

To była bardzo pracowita niedziela dla kandydatów na radnych i ich rodzin Krzysztofa W. I Dariusza P. Byli tak uprzejmi, że cały dzień kilkoma samochodami wozili wyborców. Widać taka pomoc się opłaca, bo w Częstoniewie zdobyli najwięcej głosów.

Wyborca ; 22 października 2018, 11:11

Do wyborców KW Podole. Głosujecie na Stolarskiego , na kogoś kto chce wam umilić życie smrodem ? Smrodu Grabka Wam za mało? Opamiętajcie się. Dziwię się . Bardzo.

Grojeczanin; 22 października 2018, 11:13

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Jan; 22 października 2018, 11:19

Chyba tylko Pani, Pani Teresko wierzy w tę wersję że razem z mężem uratowała Pani grójecki szpital przed rozgrabieniem. Prawda jest dokładnie odwrotna.

Podobno; 22 października 2018, 11:21

Dlatego pisze "podobno". Nie pisze "napewno" . To kolosalna różnica. Takie było słychać plotki.
Poza hejtem i wylewaniem pomyj, reszta komentarzy to tez takie "domniemanie".
Pozdrawiam.

do Jana; 22 października 2018, 11:30

Nie jestem Tereską ale wiem, że jest to uczciwa, pracowita i inteligentna kobieta. Nie rozdawała pieniędzy, kiełbasy czy alkoholu. Przy tej brudnej kampanii i tak mam nadzieję, że ta kobieta wejdzie do powiatu.

Jan; 22 października 2018, 11:39

Niech Pani lepiej zamilknie i dalej się nie pogrąża, skoro Pani jest uczciwa, pracowita i inteligentna a dodatkowo o czym Pani nie wspomniała - skromna

Do Jana ; 22 października 2018, 11:59

To pan się pogrąża. Jeszcze raz napiszę nie jestem Tereską i z żadnej partii. Zgadzam się, że również jest skromna. Obrzydliwe jest to, że taki hejt jest dalej uskuteczniany.

Michał; 22 października 2018, 12:00

Panie Stolarski gdzie są te oświetlone, pokryte asfaltem ulice z chodnikami w Grójcu ???
Z kadencji na kadencję obiecuje Pan wiele a mieszkańcy Grójca jak chodzili po błocie tak i dalej chodzą.... po błocie.
Jedna z najstarszych ulic w Grójcu, ul. Wiatraczna ciągle w błocie. Co z tego, że raz w miesiącu przejedzie równiarka jak po najbliższym deszczu znowu są dziury i błoto. Szkoda tylko pieniędzy... dokładnie mówiąc pieniądze są wyrzucane w błoto... a łącznik pomiędzy ul. Wiatraczną i Słowackiego.... tam mieszka ok. 100 rodzin !!!! i wszyscy już ponad 5 lat !!!! brną po błocie i rozwalają zawieszenie w autach..... a Pan tylko obiecuje ........ Takich przypadków jest wiele w Grójcu. Pana mandat już się wyczerpał.

Edek ; 22 października 2018, 12:04

Brawo panie Stolarski brawo nową stara rada czyli wszystko po staremu. Po co 2 tura przecież wiadomo o co chodzi.

Adi; 22 października 2018, 12:06

Wiadomo coś kto się dostał do gminy? Ponoć Woźniak wygrał z Krzyżanowskim A skrzypinski z Siennickim

cuper; 22 października 2018, 12:13

A kto do powiatu w Grójcu

MW; 22 października 2018, 12:16

Gwiazda musi wygrać. Człowiek godny zaufania, poza systemem. Tyle w temacie, czy się komuś podoba czy nie. Kompetencja górą!

Do MW; 22 października 2018, 12:26

O czym piszesz człowieku. Poza systemem to tylko Anna Sotek. Ona powinna wygrać wybory. Nie skorumpowana bez żadnych powiązań. Zobaczymy jak to wszystko się poukłada.

Elka ; 22 października 2018, 12:32

Hahaha Hahaha Sotek bez powiązań!!!!! Brak wiedzy właśnie skutkuje taką sytuacją w kraju. Drogi wyborco, zanim się odezwiesz, dowiedz się i pomyśl.

myślę; 22 października 2018, 12:41

Teraz rozpocznie się batalia o głosy innych kandydatów. Co zrobi elektorat PiS ? To jest ciekawe.

Ci do Wiatracznej; 22 października 2018, 12:41

Z tego co mi wiadomo to ulica Wiatraczna przebiega w planach zupełnie inaczej i chcąc ją utwardzić nie jest to takie proste, trzeba zabrać kawałek ziemi mieszkańcom

KIK; 22 października 2018, 12:44

ponowny remont ratusza i innych ulic dla oka i starczy na 4 lata no i dzień dyszla raz w roku na Kobylinie takie atrakcje w Grójcu.

Do Elki; 22 października 2018, 12:45

Świadomie to napisałem i wiem co napisałem. Wytłumaczę o co chodzi. Bez powiązań z owadami a ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Tyle w temacie.

xyz; 22 października 2018, 12:59

Do MW i Elki.
Gwiazda poza obecnymi powiązaniami z robactwem, zgoda. Ale nie pisz "systemem", to słowo kojarzy się tylko z PIS-em i "układem radomskim" Carycy...
Zresztą, cała "dobra zmiana" funkcjonuje w systemie scentralizowanym, jak swego czasu PZPR !

Zawodowiec; 22 października 2018, 13:00

Gratuluje Panu Piątkowskiemu. Pieniążki się Panu nie zmarnowały.

Do do Elki; 22 października 2018, 13:07

Jak się powiedziało A, proszę powiedzieć B. Insynuacje bez pokrycia o tychn owadach, ale czekamy na coś bardziej konkretnego. Jeśli ty wiesz coś w temacie, podziel się z na mi, przecież tu chodzi o jawność. Nie ukrywaj swojej tajemnej wiedzy i wal.

wyborca; 22 października 2018, 13:10

W związku z obowiązującą tzw. Spec -ustawą nie ma problemu aby poprowadzić ul. Wiatraczną ale trzeba chcieć coś zrobić. Wiele nowych ulic w Grójcu powstało dzięki tej ustawie choćby ul. Zdrojowa ... ale tam budował deweloper ..... i "wychodził" u Stolarskiego. A w przypadku Wiatracznej choćby części ulicy już istniejącej nie ma dewelopera ..... wszystko w temacie.

kbkak; 22 października 2018, 13:10

Jeszcze dodam a co z ulicą Relaksową Panie Stolarski już 10 lat nawet chodnika tylko piach i błoto - bo co, że koleś tam mieszka i wszystko blokuje.

do Elki; 22 października 2018, 13:14

Jak nie wiesz to nie wypisuj bez sensu i bez zastanowienia. Nie udawaj, że nie wiesz o czym piszę.

qp; 22 października 2018, 13:16

W Grójcu ulice, chodniki są tam gdzie są deweloperzy. A tam gdzie ich nie ma jest tylko błoto i piach .....

Mieszkaniec; 22 października 2018, 13:20

z tą Relaksową to niezły dramat. Dobry skrót z Osiedla na PKS ale od jesieni do wiosny bajoro, jak w Chłopach Reymonta. Ludzie do przedszkola muszą się przebijać w mule i błocie. a niby mamy XXI wiek. Cała ta uliczka ma może ze 200 m a pokazuje jak zacofany jest Grójec.

ola; 22 października 2018, 13:22

Jest wiele pięknych działek w południowej części Grójca. Co z tego skoro miasto nie jest zainteresowane wykupem gruntów pod drogi i wykonaniem infrastruktury. Zwiększona podaż wpłynęła z pewnością na obniżkę cen działek i dalszy rozwój miasta. To jeden z wielu przykładów zarządzania zaproponowanego przez burmistrza.

Do do MW; 22 października 2018, 13:26

Piszesz: Sotek powinna wygrać, bez powiązań, poza systemem. Sotek już nie ma, a powiązania z systemem PiS, zTKM i BMW są. Spadaj więc ze swoimi bzdurami na plażę i tam się oświecaj.

pk; 22 października 2018, 13:27

To co się dzieje teraz z ulicą Sienkiewicza .... to jest dopiero marnotrawstwo pieniędzy....
Jedna firma położyła kanalizację deszczową, zakopała, zagęściła grunt, kolejna firma znowu rozkopała ulicę... zagęszczenie gruntu to kosztowna operacja ale co tam nie swoje pieniądze łatwo się wydaje.....

Porażka; 22 października 2018, 13:37

Ludzie tylko nie Gwiazda ! Przecież wtedy Banasiewicz będzie zestepcą.

Do: Porażka; 22 października 2018, 13:42

A skąd wiesz?

do pk ; 22 października 2018, 13:42

Tak własnie p K.Jakubczyk zarządza inwestycjami. Do cholery jako naczelnik, powina się na tym znac. a nie pozwalac na takie buble. Przecież ona przygotowuje umowy z wykonawcami . No ale kto ma ją kontrolować ......... burmistrz?

sztab kandydata; 22 października 2018, 13:44

Banasiewicz zastępca - to plotki tego co brzydko się chwyta. Może jakiś inny, ale merytoryczny argument za Stolarskim.

pamiętajmy; 22 października 2018, 13:45

Pamiętajmy: p.Gwiazda 4 lata temu startował z listy od p.Stolarskiego to z niej dostał się do Rady. On nic nie zmieni i nie wniesie nowego, dobrego itd on poprostu znalazał sposób na lepszą emeryturę.

Do do do MW; 22 października 2018, 13:45

Obrońcy układów się znaleźli. Brudną kampanię prowadziliście zupełnie jak totalna. Bez programu i ataki. Pod przykrywką komitetów wystawiliście swoich kandydatów, fałszerstwa wyborcze c.d.n. Ot cała prawda.

kk; 22 października 2018, 13:46

Tylko nie Banasiewicz!!! Dobrą opcją na zastępce byłby Krawczak.

Porażka; 22 października 2018, 13:52

Ludzie tylko nie Stolarski przecież ????? będzie zastepcą

Do Adi; 22 października 2018, 14:09

Skrzypiński Siennickiego? Panowie Sienniccy ograli wszystkich kolejny RAZ . Nie siej propagandy...

Zawodowiec; 22 października 2018, 14:09

Krawczak? I co? Zniszczymy gminę jak Liceum? <Leżę ze śmiechu>

K33; 22 października 2018, 14:32

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

wyborca; 22 października 2018, 15:09

Coś jest nie tak. Wyniki się nie zgadzają? Odświeżam stronę i nic nie napisane. Droga redakcjo co się dzieje!

Mar; 22 października 2018, 15:12

Nowe Miasto nad Pilicą to oficjalnie? Ktoś coś?

Chomont grójecki; 22 października 2018, 15:23

Banasiewicz gdzie? Liczy głosy czy fundusze pozyskuje i pozyskać nie może :-)?

kryśka; 22 października 2018, 15:28

Zejćta ze mnie, dobra???

Jerry; 22 października 2018, 15:55

Pamiętajmy: p.Gwiazda 4 lata temu startował z listy od p.Stolarskiego to z niej dostał się do Rady. On nic nie zmieni i nie wniesie nowego, dobrego itd on poprostu znalazał sposób na lepszą emeryturę.

TO FAKT!!!!!

ZORRO; 22 października 2018, 15:55

Wszystkie do do do MW... i do MW. ..........
MW ma rację, Darek Gwiazda nie jest powiązany, nie jest skorumpoowany i doprowadzi do powstania uporządkowanego systemy zarządzania gminą, którego tu brakuje najbardziej. Każdy kto taki jest, posiada umiejętności i chęci, będzie mile widziany. Koniec z układem, koniec z "My i Oni", z "nasi nie nasi". Z każdego można wydobyć dobro, pod warunkiem, że on tego też chce.

wyborca; 22 października 2018, 15:55

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

ADHD ; 22 października 2018, 16:19

Siennicki na zastępcę Burmistrza Tak trzymać Powodzenia Panie Adamie

absolwent; 22 października 2018, 16:24

Po co komu Krawczak, jak on nawet nie potrafi zająć się 20 osobową klasą? Nie wiem do czego stworzony jest ten człowiek, napewno nie do bycia nauczycielem, napewno nie do zarządzania... Liceum osadził po znajomosci, poziom spadał z roku na rok, tak samo byłoby z miastem. Moim zdaniem to człowiek marionetka

wgr; 22 października 2018, 16:37

to pewne te wybory wygrały komisje

do Kryśki; 22 października 2018, 17:00

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Sami swoi; 22 października 2018, 17:11

Czas na jawne wybory. Karty imienne i każdy powinien się podpisać na karcie. Albo przejdźmy na głosowanie przez internet. Komisje są zbyt zaangażowane w sukces swoich kandydatów. Widać że "pomagają".

do Kryski; 22 października 2018, 17:12

Znaczy się to musi być jakiś gerontofil jak nie chce zejśc (wersja łagodniejsza)

Jewona ; 22 października 2018, 17:23

Powiem jedno taka władza jacy wyborcy .... Grójec jest specyficzny ... ploty ploty , nienawiść i tyle ... generalnie mam to gdzieś kto będzie włodarzem bo to bardzo wątpliwe ,że będzie uczciwie....

BBB; 22 października 2018, 17:24

kiedy będą oficjalne wyniki

Cola; 22 października 2018, 17:35

Kiedy poznamy skład Rady Powiatu?

?; 22 października 2018, 17:54

Czyżby tak trudno było policzyć głosy? Co ta cisza oznacza?

wolf; 22 października 2018, 18:00

Muszą tak przeliczyć aby pierwszy obywatel miasta nie dostał więcej niż 100%

Jej; 22 października 2018, 18:32

Przecież już są.
Ciężki temat Darku będziesz miał Stolara w Radzie.

Gg; 22 października 2018, 18:37

Są juz oficjalne wyniki

maki; 22 października 2018, 18:56

Grójec - najbardziej ekologiczna gmina w Polsce. Chodników nikt nie odśnieża, ławek w parku nikt nie czyści z ptasich g....n. Wszystko siłami natury. Słońce roztopi, deszcz umyje itp. Brawo władzo (jeszcze).

SAM; 22 października 2018, 19:02

Rada jest organem kontrolującym i współpracującym z organem wykonawczym. Każdy radny odpowiada przed wyborcami za swoje działania. Merytoryczna praca nie ma nic wspólnego z sabotowaniem. Nie ma w Grójcu miejsca na totalniactwo i emocjonalną opzycyjność.W żadnym wypadku, Rada nie może być organem sabotującym. Radni też są pracownikami wynajętymi przez wyborców. Każdy Radny ma niepoowtarzalną możliweość czynienia dobra. Harmonijna współpraca jest najlepszą drogą dla wszystkich, tego wymagamy i od radnych i od burmistrza..

Cola; 22 października 2018, 19:06

Gdzie są te wyniki? wklejcie link jak wiecie gdzie je zobaczyć.

Edek ; 22 października 2018, 19:06

Wiocha wiocha i jeszcze raz wiocha. To sama naplywowa stonka. Co się dziwić kto wygrywa. Spójrzcie na skład rady miejskiej.

taa; 22 października 2018, 19:14

chyba jeszcze głosy dorabiają bo tak długo to trwa

hipokryta; 22 października 2018, 19:15&#8222;Nie jest ważne, kto głosuje, ale to kto liczy głosy&#8221;


DAD do Jewona; 22 października 2018, 19:16

Dobrze, że zapowiadasz powiedzenie tylko jednego. Więcej nie mów, nie jest to mądre. Założenie, że wszystko jedno, kto będzie włodarzem, bo i tak będzie nieuczciwie jest głupie i prowadzące właśnie do tego. Dlatego lepiej, jeśli tacy "mędrcy"- Jewony, będą milczeć. Logika takich Jewon jest mniej więcej taka: wszystko jedno, kto będzie moim mężem i tak będzie to sk.....n.

Do Edek; 22 października 2018, 19:23

Edek, nie możesz być wrogiem wsi, ani ludzi satmtąd pochodzących, ani tam mieszkających. Uspokój się palancie, nie wylewaj frustracji, trzeba było kandydować, wygrać i pokazać klasę. Nie zrobiłeś tego, morda w kubeł.

Mm ; 22 października 2018, 19:28

Jak czytam te debilizmy, źe zdobywacie Berlin, to myślę ,źe przy tej taktyce murowany Stalingrad.Spojrzcie prawdzie w oczy,dwa mandaty Nam Zaleźy.PiS trzy.To wasze zwycięstwo? Słyszę, jak chabeta rźy ze smiechu pod tyłkiem Zorro.

Już czas; 22 października 2018, 19:28

Panowie, organizujący od prawie 20 lat wybory burmistrzowi, czas się oderwać od koryta ciepłych posadek w gminie i odejsć ma zasłużone emerytury. Czas na młodych, panie Darku - tylko kompetencję a nie zasługi i zero kontaktów z czołowym grójeckim developerem. Niech Pan nas nie zawiedzie.

Do maki; 22 października 2018, 19:30

Zapomniałeś kolego o zbieraniu smieci z terenow zieleni, opróżnianiu koszy ulicznych, czy koszeniu trawy na skwerach, dbaniu o zielen na rabatach wzdłuż ulic. Dlugo by tak mozna bylo ale po co wyborcy sa wdzięczni za taki stan miasta i gminy BRAWO FALA ZMYJE WSZYSTKICH

Do do Edek; 22 października 2018, 19:33

Edek ma o tyle rację, że niektórzy zdobywali głosy w sposób nie do końca uczciwy. Wiemy, co się działo. Gdyby Edek znalazł skuteczny sposób walki z tym draństwem, byłby wielki.

taa; 22 października 2018, 19:38

chyba jeszcze głosy dorabiają bo tak długo to trwa

GOK Gold; 22 października 2018, 19:41

Lokal wyborczy w GOK
BRAWO :-)
To byl pomysł w koncu po remoncie jest nie niech zobacza jak pieknie wyglada
No i wyborcy z bramy będą mieli prosto trafić do urny

11111; 22 października 2018, 19:46

Panie Wojno gdzie jest SZEF SLD Pan Grzanka? Po Jego odejściu w cień SLD popadło w cień w raz z nim.Dzięki że jest Pani Sitarek

X I ty masz rację; 22 października 2018, 19:47

Dziękuję ze cos drgnęło w obozie wladzy
Pora wyboru pora zmian czyt. Spi...dalac do domu

Trzymam kciuki :-)
X*

Szansa dla Grójca i gminy.; 22 października 2018, 19:49

Panie Gwiazda deklaruje Pan jako v-ice Burmistrza Annę Sotek ma Pan nasze głosy inaczej Pan Stolarski wygra drugą turę.

Ri; 22 października 2018, 19:56

Banda za pieniądze i alkohol, tak trzymać, a to będą rzady...dowalić Grójcowi i niech im się czkawką odbije

.; 22 października 2018, 19:57

Polecam zglosic sie na czlonka komisji ds ustalania wynikow wyborow, zobaczyc ile to pracy a dopiero pozniej wydawac opinie i narzekać że tyle to trwa .

Afera cygańska; 22 października 2018, 20:05

Matko ale sie dzieje
Placz rozpaczy slychac głośno
Kolesiostwo pakowac sie
Uklad zamknięty nie dal rady
Nic nie trwa wiecznie
Muzyka juz wam gra
Pa. Pa. Pa.

Wyborcy pekaja z dumy

ZORRO do MM; 22 października 2018, 20:05

Jeśli jesteś dobrym strategiem, pokaż na co cię stać i wygraj, co jeszcze jest możliwe. Popatrzymy i ocenimy. Czy trzeba aż uciekać się do debilizmów, żeby odreagować tę Ewę Braun? Możesz sobie podziamać, karawane pojedzie dalej. Podziamiesz i nic nie pokażesz, bo na nic cię nie stać leszczyku.

do Szansa dla Grójca i gminy; 22 października 2018, 20:06

Już dawno było wiadomo, że Gwiazda sympatyzuje z PIS-em. Nie dziwię się, że p. Sotek zaproponował stanowisko v-ce Burmistrza, drugim v-ice będzie Arturek. Wszysto nadzorować będzie caryca Katarzyna.

Szkoda mi ciebie SAM; 22 października 2018, 20:13

Rada jest przede wszystkim ORGANEM STANOWIĄCYM. Nic w gminie nie dzieje się bez jej zgody. Burmistrz nawet pierdnąć nie może bez zgody rady. A skład nowej rady wygląda obiecująco (Stolarski ma prawie większość bezwzględną). Jeśli zdarzy się to nieszczęście, że burmistrzem zostanie ten PISior Gwiazda, to na każdą decyzję będzie musiał uzyskać zgodę Stolarskiego. Baaa, Stolarski ustali mu nawet wysokość wynagrodzenia :-) Gwiazda będzie tańczył jak mu Stolarski zagra :-). A jak piesek pokaże ząbki to nie dostanie wotum zaufania i obędzie się referendum w sprawie jego odwołania. O takiej harmonii piszesz SAM ??? :-)

Do MM; 22 października 2018, 20:14

Czytaj, czytaj i się ucz. Może kiedyś wyplenisz własny debilizm.

Admin; 22 października 2018, 20:14

Walcz walcz walcz
Ty walczysz ja walcze
Zwyciezymy Darku

Do szansa dla Grójca i gminy; 22 października 2018, 20:21

Pani Sotek nie mieszkała ni&#291;dy w Grójcu i od lat pracuje w Warszawie, więc nie zna naszych problemów. I teraz walka rozgrywa się międzý panem Gwiazda,a panem Stolarskim. Pani Anna przegrała. I tyle

DAD do MM; 22 października 2018, 20:23

Obroną Berlina było zorganizowanie tylu komitetów poparcia przez Jacka Stolarskiego i dlatego analogia jest właściwa. A to z Ewą Braun zabolało? Miało zaboleć.

Aleksandra; 22 października 2018, 20:25

Pan Gwiazda przez 4 lata żadna inicjatywą jako radny nie błysnął !!!!Poza tym szybko się wypial na swojego kolegę Jacka .OMG nie nadaje się na to stanowisko.Ja p.Gwiezdzie dziękuję.A lojalność i odrobiną honoru staremu druhowi nie powinno być obce.

Smutne ; 22 października 2018, 20:37

Czy wygra jeden czy drugi nic się w Grojcu nie zmieni. Szkoda tego miasta...

Sprawdzam; 22 października 2018, 20:40

Nieźle, Gwiazda zrobił tyle szumu, normalnie WOW, a do rady wprowadził tylko dwa mandaty, w tym jeden swój. Normalnie jestem w szoku. Wielkie ambicje i zero wiarygodności.

do szansy; 22 października 2018, 20:51

PiS juz się narządził w Grójcu i powiecie. Ludzie przecież jasno wam powiedzieli że nie chcą PiSu w naszym mieście. Jeśli twarzą tej partii ma być T.Bednarska która bardziej dba o sprawy pracy dla męza niż dobro ogółu to lepiej żebyście nie zajmowali się polityką na szczeblu gminy

do sprawdzam; 22 października 2018, 21:17

Darek jest sam. Nie zorganizował sobie przez koleżków 5 komitetów wyborczych. Ale daje szanse że rozwali ten szatanski układ wzajemnej adoracji Jest oczywiście ryzyko że sobie nie poradzi, ale zostawienie tego tak jak jest to jakby przyzwolenie na to całe zło. Darek - nie zawiedź nas - to będzie 5 dobrych lat dla Grójca.

SAM do szkoda....; 22 października 2018, 21:23

A o odwołaniu rady nie slyszles? Stolarski, jeśli zdecyduje się na taką drogę pokaże jeszcze dosadniej kim był i jest. Wtedy porażka będzie jeszcze większa.

Mw2 ; 22 października 2018, 21:28

Bedę zaciekłym oponentem wszystkich wyborców popierających Pana Gwiazdę jeśli ktoś miał kontakt z tym człowiekiem w ciagu ostatnich 15 lat zna prawdę! Zmiana będzie tylko pozorna. Ale w obliczu rożnych faktów zdecydowanie wybieram Stolarskiego !

do Mw2; 22 października 2018, 21:35

Popierasz układy i kumoterstwo. ...

QWERTY; 22 października 2018, 21:37

Nie przesadzajcie z tą radą. To jest tylko banda słupów która za dietę 1-2 koła przyklepie wszystko co się jej podłoży. Darek będzie rządził i nie da sobie w kaszę dmuchać

Grójec ; 22 października 2018, 21:41

Czy mi się wydaje czy Pan Gwiazda nigdy nie pracował? Co można wiedzieć o gminie będąc tylko 4 lata radnym poza zmianą ,,nazw ulic&#8221; którymi to szczycił się p. Dariusz. Hmm... czy coś jeszcze?
Może za 5 lat odpowiednim kandydatem na Burmistrza będzie Karol Biedrzycki natomiast na chwile obecna jest to p. Jacek Stolarski.

dokładnie; 22 października 2018, 21:44

Popieram Mw2 wybierając wśród dwóch tych Panów lepszy jest Stolarski. Gwiazda to pozorna zmiana, która nie będzie dobra. Druga kwestia jest taka że praktycznie p.Stolarski ma większośc rady za sobą - ciężko bez Rady działać.

ZORRO do żal.....; 22 października 2018, 21:50

Żal mi ciebie Jacku. Naprawde nie potrafisz się pogodzić z porażką. Gdybys miał elementarne poczucie honoru i godności, nigdy byś czegoś takiego nie napisał. Jesteś chory na władzę, tak samo jak PO za granicą szkodzi Polsce, jesteś gotów zaszkodzić mieszkancom Grójca w imię swojej prywatnej wendetty. Ta piosenka Perfectu o schodzeniu ze sceny pasuje do Ciebie idealnie. Naprawdę szkoda tak kończyć.

Obiektywna; 22 października 2018, 21:53

Gwiazda i sp.ka PIS bis.

DAD; 22 października 2018, 21:55

Do wszystkich dziwnie zaktywizowanych zwolenników hydry. Napradę karawane pojedzie dalej. Szkoda waszych wysiłków, starzy jesteście i głupi. Czas nieubłaganie wyjałowił wam czachy, a brak rozumu was dobije.

iks; 22 października 2018, 22:08

Jacek zatrzymaj Karola i pozostałych swoich trolli, ktoś im nawciskał kitu że wygra w II turze ten kto więcej razy opluje przeciwnika na tym forum. Ohydne

Mm; 22 października 2018, 22:14

U Pana Gwiazdy będą same nieznane gwiazdy lub te same pod nowym cesarzem.Trudno jest dociec w zgiełku i bełkocie.

Tylko nie Gwiazda!; 22 października 2018, 22:16

Może i ten Stolarski faktycznie już nic nie zrobi ale mimo wszystko klasę ma i burmistrzem zostać musi!!!lepsze te układy co są niż rządzące harcerzyki!!!Panie Gwiazda,a Pan dobrze kameruje,ładnie Panu w stroju harcerza i tak niech zostanie. Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu.....

Do Grójec; 22 października 2018, 22:29

Odpowiedź jest: tak wydaje ci się. Odnośnie Karola Biedrzyckiego, odpowiedź jest: nigdy to nie będzie możliwe, ani za pięć lat, ani za dwadzieścia. Jeśli chodzi o chwilę obecną, to pan Jacek Stolarski jest zgranym, udającym energizera, upadającym kamieniem nieszlachetnym.

ciekawski; 22 października 2018, 22:31

Mam pytanie do kontrkandydata burmistrza Stolarskiego Pana Gwiazdy, jak zamierza Pan zrealizować swoje obietnice wyborcze, podczas gdy nie dysponuje Pan większością w radzie gminy? Zgadzam się z przedmówcami, że dwa mandaty w RG to za mało, żeby swobodnie realizować swoją politykę.

Oto ja; 22 października 2018, 22:46

Hura, do żadnej z rad nie weszło kolesiostwo Stolarskiego - odwieczny prezesi i z zawodu dyrektorzy podległych gminie jednostek. Na emeryturę i do Jordanka dla seniorów!

<3; 22 października 2018, 22:47

No to 4 listopada spinamy tyłki i na p. Gwiazdę głosujemy. Grójczanie, do boju!

A; 22 października 2018, 22:56

Ludzie, tak się zawzięcie wypowiadacie a nawet nie wiecie, ile trwa kadencja burmistrza ;) To jak w ramach edukacji na poziomie podstawowym przypomne, że trwa ona 4 lata, nie 5&#128514; A co do tematyki głównej tej konwersacji, to popieram Pana Stolarskiego! Być może nie jest to szczyt marzeń jeżeli chodzi o włodarza, ale w mojej ocenie chociaż funkcje reprezentacyjną ma wyrobioną&#128521;Pamiętajmy,co ważne, że burmistrz pełni jedynie funkcje wykonawczą.

Niewiarygodne; 22 października 2018, 22:57

Czytam wasze komentarze i nie wierze jakie głupoty niektórzy wypisują. Jak można tak oczerniać bezpodstawnie drugiego człowieka.. Pan Stolarski rządzi chyba od ponad 20 lat i naprawdę nie widzicie jak Grojec przez te lata się zmienił? Jeśli chodzi o budżet przecież gmina jest kontrolowana z wydatków przez RIO, NIK to tez jest ustawione ? Mam nadzieje ze jednak ludzie wybiorą mądrze w drugiej turze i dalej nasze miasto i gminę będzie reprezentował pan Stolarski. A Pan Gwiazda niech jeszcze trochę się &#8218;poduczy&#8217; i w kolejnej kadencji niech wygra i pokaze na co go stać.

Scorpion; 22 października 2018, 22:58

The wind of change
Blows straight into the face of time
Like a stormwind that will ring the freedom bell
For peace of mind
Let your balalaika sing
What my guitar wants to say

https://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ

O Masz; 22 października 2018, 23:25

Gratuluję Wszystkim wygranej,
szczególnie Dariuszowi G.
Jedynak jak tak patrzę na tych tzw nowych radnych, to już widzę,że będzie sieczka, uklady i zajebiste kręcenie interesów.
Stolar postawiony po głowę w Swoich ludzi żal patrzeć,że to tak wygląda,żal ponieważ dużo ludzi wierzyło w zmiany przynajmniej na szczeblu gminnym.
Dariuszowi powodzenia w drugiej turze.

Zdziwony; 22 października 2018, 23:41

Haha biedrzycki dobrym kandydatem, dobre!

Jeden z kandydatów tak aktywnie działał w niedzielę że jego samochody nie stygły.

Gwiazda ruszył bez układów, bez wsparcia z zewnątrz i osiągnął bardzo dobry wynik a to oznacza że nasze społeczeństwo chce zmian!

Kiedyś dziwił mnie fakt że od kiedy Stolarski jest na stołku wygrywał wybory w pierwszej turze. Teraz już wiem dlaczego. Teraz trafił na mocnego przeciwnika za którym LEGALNIE stoi pół miasta.

Powodzenia Panie Dariuszu!

stop przywłaszczaniu gminy; 23 października 2018, 00:04

JS i KB jako radni będziecie mogli wykazać się swoją dojrzałością, może gwiazda weźmie Was do prowadzenia komisji nieantyalkoholowej. Podobno w tym jesteście bardzo dobrzy ale nie dostaniecie nic więcej.
Nie strasz Martusiu i Karolku brakiem absolutorium, bo jak jesteście niedouczeni to pamiętajcie, że to poniekąd ocena pracy całego urzędu z burmistrzem na czele. Chyba, że tak chcecie ośmieszać siebie i cały urząd.

Zlikwidujemy szastanie pieniędzmi i zakup kolejnych służbowych samochodów z szoferami do jazdy w niewiadomym celu u wielu waszych podwładnych.

Wszyscy wiedzą, że macie wiele do stracenia, jednak trzeba ratować Grójec.
Nie pozwolimy:
- zabudować Centrum Grójca blokami 4 i więcej piętrowymi i tworzyć dalszy chaos przestrzenny miasta niszcząc ostatnie tereny zieleni.
- na bezkarny brak reakcji na zagrożenia w ruchu drogowym i na nasze bezpieczeństwo
- zajmowanie wiecznych dozgonnych stołków
- na przejadanie budżetu, podróże zagraniczne na koszt Mieszkańców
- zatrudnianie zastępców burmistrza praktycznie bez kompetencji - no może do podpisywania przelewów lub wożenia szefa
- wydumanych sporów na linii gmina - powiat

Gwiazda jak będzie działał uczciwie to może mieć całą radę przeciwko i brakiem absolutorium tylko zrobicie z siebie pośmiewisko.

Olka; 23 października 2018, 00:23

A ja chciałam podziękować Pani Annie za wielką klasę jaką pokazała podczas naszej rozmowy w mieście. Skromna, rzeczowa a co najważniejsze nie dała się wciągnąć w dyskusję dotyczącą jej kontrkandydatów. Pani Aniu, gratuluję bardzo dobrego wyniku, wielkiej klasy i kultury osobistej.

Odchodzący ; 23 października 2018, 00:24

komisja obwodowa w GOK-u to symbol sprawowania władzy Jacka.


zapomniał, ze ludzie już nie są takie pacany i wiedzą jakie mają prawa.

Cysorz i jego kamerdyner; 23 października 2018, 00:32

Gdyby gabinet owalny w urzędzie umiał mówić, to Grójec byłby małym Amsterdamem, miasto czerwonych latarni.

dość wylewającej się goryczy kobiet, które tam przewinęły się .... teraz jeszcze Grażynkę odprawił z rady gminy.

Widzę, że ma pojętego ucznia

do kwiczących przy korycie; 23 października 2018, 00:49

Z ustawy o samorządzie gminnym wynika natomiast, że uchwała w sprawie nieudzielenia wójtowi absolutorium z wykonania budżetu może uruchomić procedurę usunięcia go z urzędu.

Grójec ma wspaniałą Panią Skarbnik, która dba o prawidłowe wykonanie budżetu, więc nie ma obaw.
Jedynie trzeba zadbać by skończyć z przejadaniem budżetu.

Karo; 23 października 2018, 01:12

Panie Gwiazda, proszę pamiętać ze obiecał pan pogonić obieżyświatów. A zaoszczędzone pieniądze z podróży włodarzy do Włoch, Macedonii i Słowacji przekazać proszę na seniorów.

Druga tura.; 23 października 2018, 05:15

Jeżeli Pan Stolarski zaproponuje Pani Sotek stanowisko v-ce Burmistrza to ma pewne zwycięstwo,Pani Sotek urodziła się w Grójcu tu wybudowała rodzinny dom i tu mieszka i wie jak zdobywać fundusze dla Grójca i gminy jest b.dobrze wykształcona jako kobieta zadba o estetykę miasta i sprawy kobiet.

rodzic; 23 października 2018, 06:33

Ponad 2 lata temu przed zmianami w oświacie wprowadzanymi przez rząd zorganizowane zostało spotkanie z przedstawicielami rodziców szkoły podstawowej nr 1 i nr 2. Na powyższe konsultacje został zaproszony Stolarski. Nie przyszedł .... Zlekceważył rodziców, ich czas i zaangażowanie. Na spotkanie jako jedyny ze strony miasta jako jedyny przyszedł tylko Gwiazda. To zdarzenie pokazało jak burmistrz był zaangażowany w sprawy ważne dla dzieci i ich rodziców. Po spotkaniu przez kolejnych kilka dni rodzice próbowali kontaktować się z burmistrzem. Chodzili do urzędu ....bez skutku. Burmistrz był na zwolnieniu a jego zastępca Biedrzycki stwierdził, że na szkołach się nie zna...... POZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA....

second-class citizen; 23 października 2018, 07:07

Przecież Gwiazda jest proPiSowski. Świetnie dogaduje się z pisowcami. Opamiętajcie się, chcecie żeby naszym miastem rządziła cepowata caryca?

Ototo; 23 października 2018, 07:53

Stolarski ma w dupie mieszkańców, pokazał to nie przychodząc na spotkanie z mieszkańcami ale nie tylko.

Karolek nie zna się na szkołach? Przecież jeszcze niedawno do niej chodził, młody jest ! Hahaha

Wyjazd z nimi ta taczkach, czas na nową władze

Stolarski do domu; 23 października 2018, 08:01

Stolarski do domu. Dość już napsules krwi w Grójcu. Każdy inny kandydat lepszy niż wieczne układy i trzymanie się stołków do śmierci.

ciekawski; 23 października 2018, 08:19

Szkoda Panie Darku, że nie pofatygował się Pan odpowiedzieć na moje pytanie o to jak zamierza Pan realizować swój program wyborczy bez większości w radzie. Dla mnie jest oczywiste, że będzie Pan współdziałał z PISem i Banasiewiczem, co i tak nie da Panu większości. Dlatego mówię Panu stanowcze NIE. NIE zagłosuję na Pana, ponieważ nie chcę PISu w gminie. NIE zagłosuję na Pana ponieważ nie ma Pan przygotowania w zarządzaniu taką skomplikowaną strukturą jak gmina. NIE zagłosuję na Pana ponieważ sieje Pan populizm. NIE zagłosuję na Pana ponieważ nie chcę, żeby Grójec stał się pośmiewiskiem. Swój głos oddam na Jacka Stolarskiego, choć i on nie jest moim idealnym kandydatem.

Kamerdyner ; 23 października 2018, 08:23

Na czym zna się Biedrzycki.? On nawet regulaminu przyjec do przedszkoli nie umie napisac. Na zakupach w 24h? Dobry jest l jak siedzi ma tylnym siedzeniu w Skodzie i przytakuje Szefowi jakie to mocne głowy mają.

Gwiazda do boju; 23 października 2018, 08:42

Nie bedzie sądził cysorz ani deweloper ani caryca. Będą rządziła prawda i sprawuewosc a nie ukad zamkniety

Do: Cysorz i jego kamerdyner; 23 października 2018, 08:45

Z okien urzędu miasta wychodziła czerwona łuna niczym z przysłowiowego Ciechocinka :)

BB; 23 października 2018, 08:49

Pan Gwiazda będzie trampoliną dla Banasiewicza, żeby dostać się do gminy. To charakterystyczne dla "Aktywnych dla gminy" cwaniactwo, któremu p.Gwiazda patronuje. I wówczas w gminie będzie mieszał Banasiewicz a w powiecie ten co organizował sobie wybory w Krobowie. I nie mówcie, że Gwiazda jest wolny od układów bo dzięki temu układowi może zostać burmistrzem.

SAM; 23 października 2018, 09:34

Obrona Berlina, obrona Kartaginy, obrona Troi. Która z nich jest najbardziej adekwatna i charakterystyczna dla obrony kliki burmistrza.? Mamy tam wszystko, co ludzkość wymyśliła &#8211; walka do ostatniej kropli krwi, kobiety, władzę, bogactwo i upadki imperiów. A rządził tym wszystkim wiatr historii, którą zawsze kierowały interesy i budowane na nich idee. Jakie idee kierują nasza dzisiejszą wadzą w Grójcu? Z przykrością trzeba stwierdzić, że żadne prócz jednej: obrzydliwe trwanie przy żłobie, korycie odrażających, brudnych i złych cwaniaczków. Ci cwaniaczkowie są niesamowicie doświadczeni i wyspecjalizowani w tym trwaniu, a większość z nich jest marnie wykształcona, pazerna, przekupna i tchórzliwa. Ponadczasowa zgraja pasożytów, przystosowująca się do każdej sytuacji, nastawiona na ujeżdżanie innych. Nienawistni staruszkowie, bez pozytywnych pomysłów na rzeczywistość otoczenia, w którym przyszło im żyć, przekonani o swojej nieomylności i wyjątkowości. Wrogiem dla nich jest każdy, kto się na to nie zgadza..Gotowi są na wszystko, byleby utrzymać się na świeczniku.
Historia kończy i takich, teraz właśnie jest ten czas. Żegnajcie i nigdy nie wracajcie.

Prawda WGR; 23 października 2018, 10:11

Do p. Stolarskiego i wszystkich jego zwolenników.
To jest program z 2014 roku.
http://www.grojec24.net/news-program-wyborczy-jacek-stolarski,1276.html

Czy może jakieś odpowiedzi, dlaczego nic z tego programu nie udało się zrealizować przez 4 lata.
Do Juranta - Ciebie proszę o specjalny komentarz do pkt. 3 -budowa hali. Burmistrz w 2014 zobowiązał się do powstania tego obiektu, oczywiście z obietnicy się nie wywiązał, więc jest to kolejny przykład jego braku poszanowania mieszkańców.
Jurant - więc nie drzyj teraz japy na całe miasto, że to Twój sukces w 2018 powstanie projektu sali.
Od projektu do samej hali to jeszcze długa droga.

Geniusz Biedrzyckiego błysnał; 23 października 2018, 10:12

Czy brodate czy wąsate jeden układ zamiatacie

ZORRO; 23 października 2018, 10:14

Wszyscy, którzy walczą ze złodziejstwem i defraudacjami, mogą być określeni propisowskimi. Nie mylić z naszą grójecką rzeczywistościa, nikt nie udowodnił, chociaż wątpliwosci są.

gość; 23 października 2018, 10:16

Hej a dlaczego dopiero teraz piszecie o tym że Gwiazda jest za pisiorami przecież gdyby to bylo wiadome przed wyborami to conajmniej połowa jego wyborców zagłosowalaby inaczej to nie może być prawda

xyz; 23 października 2018, 10:21

"A; 22 października 2018, 22:56

Ludzie, tak się zawzięcie wypowiadacie a nawet nie wiecie, ile trwa kadencja burmistrza ;) To jak w ramach edukacji na poziomie podstawowym przypomne, że trwa ona 4 lata, nie 5"

Głupoty kolego wypisujesz...
Od tego roku kadencja Burmistrza trwa 5 lat i można ją piastować tylko dwukrotnie.

Od tego roku także kadencja Rady Gminy i Powiatu także trwa 5 lat. Dotyczy to także Sejmików wojewódzkich.

Śmiesznie jesteście; 23 października 2018, 10:29

Najbardziej skompromitowali się wyborcy Biedrzyckiego. Jak można głosować na człowieka bez kompetencji potrzebnych do sprawowania funkcji zastępcy burmistrza, sukcesów, który nie zrobił przez ostatnie lata NIC. Powtórzę- NIC! I teraz też nie zrobi NIC!

11111; 23 października 2018, 10:42

Bonanza jakie podejście do ludzi taki wynik :)

do second-class citizen; 23 października 2018, 11:38

Odczep się od PiS-u. Dosyć obrażania uczciwych ludzi. Ty się opamiętaj bo nic merytorycznego nie zgłaszasz, tylko insynuacje, rzucanie obelgami. Czy już nic nie macie do zaoferowania? Czy ty jesteś z KOD-u?

haha; 23 października 2018, 12:00

Panie Pułkowniku jaki wynik? Nie warto być tyranem!!!????

Do second-class; 23 października 2018, 12:15

Popatrz, ilu cepowatych osobników jest rozlokowanych wokół Stolarskiego. Sam jesteś jednym z nich.

Zniesmaczony; 23 października 2018, 12:44

Jakim cudem 215 kart jest unieważnionych w GOKu w Grójcu.

Pr; 23 października 2018, 13:15

Zniesmaczony odpowiedź: Uwagi o przypuszczalnej przyczynie wysta&#808;pienia kart niewaz&#775;nych: karty nie zostały ostemplowane pieczęcią obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania

regulamin; 23 października 2018, 13:19

Regulaminu przedszkola nie przygotowuje burmistrz tylko Dyrektor

ciekawski; 23 października 2018, 13:20

a z jakiego powodu zostały unieważnione:)

Pioter ; 23 października 2018, 14:09

Ciężki, naprawdę ciężki wybór w II turze. Z jednej strony burmistrz Stolarski, przyspawany do stołka i przyzwyczajony do bycia burmistrzem. Z drugiej Dariusz Gwiazda, który zasłynął tylko i wyłącznie tym, że jest Dariuszem Gwiazdą (nie raz słyszałem "aaa to ten z harcerstwa"). Patrząc na układ sił w Radzie, zdrowy rozsądek podpowiada, aby głosować na Stolarskiego, ale zupełnie bez przekonania. Gwiazda miał ambicję, aby zostać burmistrzem i to w zasadzie tyle. Programu, zdolności przywódczych nie ma żadnych. Stolarski co 4 lata robi kopiuj-wklej programu wyborczego z czego nic nie wynika. Twierdzenie jednak, że w Grójcu nic się nie dzieje i nic się nie zmienia to złośliwa propaganda. Miasto się rozwija, ale raczej niezależnie od władz miasta. Często czytam na tej stronie, że w Grójcu brakuje imprez, wydarzeń kulturalnych. Tutaj zawsze Sławomir i Zenek z Akcentu będą przyciągać tłumy, podczas gdy na płatnych koncertach jazzowych będzie hulał wiatr. Taka specyfika miasta.

DAD do Pioter; 23 października 2018, 14:35

Cięzki wybór tylko dla cięzko myślącego Piotera. Dla lubiących normalność i myślących, wybór jest prosty. Stary, niekorzystny, niewydajny układ biznesowo-towarzyski, klika kolesi z pseudozdolnościami przywódczymi jednego z nich, nie może dalej kręcić lodów. Takie niby bezstronne analizy w buty sobie wsadź, kolesiu z kliki.

Do ciekawski; 23 października 2018, 15:00

Niewiarygodny kabotyn z ciebie i czlonek układu. Tylko tacy jeszcze wierzą w możliwości Stolarskiego. Nikt spoza jego scementowanej biznesowo grupy go nie popiera. Większość mieszkańców Grójca jest świadoma fałszywego cwaniactwa i ma dość tego towarzystwa. Good bye stołki, good bye koryto, good bye.

Do Pioter; 23 października 2018, 15:12

Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Kolejny raz podaję link do programu wyborczego Stolarskiego z 2014.
http://www.grojec24.net/news-program-wyborczy-jacek-stolarski,1276.html
Proszę o merytoryczną dyskusje i info co się stało, że tak się zesr.... z tymi wielkimi planami.
Kolejne obietnice bez pokrycia, jak komunikacja miejska, czy bilet do wawy. Czas najwyższy na zmiany.

Zatroskany; 23 października 2018, 15:55

Pamiętajcie ze Pan Gwiazda to to samo co PIS i pewnie już toczy rozmowy z PIS na temat poparcia. PIS już dziękujemy, czyli niestety zostaje Pan Stolarski jako mniejsze zło.

poinformowany; 23 października 2018, 15:58

Podobno Stolarski ogranizuje w piatek bal w domu weselnym dla radnych i swoich niedoszlych radnych... Przypomina to trochę Titanica, okręt idzie na dno a orkiestra gra dalej. Ciekawe czy 5.11 zorganizuje stype? ;)

do DAD; 23 października 2018, 16:02

Kolesiem to sobie możesz swojego ojca nazywać.

Białe tango; 23 października 2018, 16:10

Panie proszą Panów: Borzechowski, Kochański, Kasica, Migdalski, Matusiak, Wąsik, Malinowski, Woźniak, Ciepieniak - stary człowiek i morz(ż)e.

Juraszewski, Fijałkowski - niegłupie chłopaki jesteście, to poszukajcie w internecie, że Stolarski nową hale sportowa już w 2010 obiecywał. 8 lat, a wy nadal naiwni jak małe dzieci.

Dareczek; 23 października 2018, 16:16

Przy 2 turze tez będą dowozic do lokali i rozdawać banknoty?

Sad; 23 października 2018, 16:31

PiS również widzi miełkość i zło ekipy Stolarskiego. Nie ma potrzeby zawierać żadnych sojuszy, one utworzą się samoczynnie, dla zmiany chorego układu tanich cwaniaczków i zakochujących się staruszków.

Mm; 23 października 2018, 16:34

Będzie rządzić prawda i g..no prawda.

Sympatyk PiS; 23 października 2018, 16:52

PiS to prawo i sprawiedliwośc. Dlatego chory system, który stworzył J. Stolarski nie będzie miał poparcia. Takie poparcie nie będzie przedmiotem żadnych porozumień, to nie handel. Prowokacyjne wpisy, dotycząc tej kwestii, pochodza od manipulatorów z kręgu burmistrza. Miejmy nadzieję, że burmistrza tylko do 4 liostopada.

Do MM; 23 października 2018, 16:58

Kiedy te prawdy, za Gwiazdy czy za Stolara?

Do poinformowany; 23 października 2018, 17:02

A podobno pan gwiazda był widziany z panią Sotek w pizzeri roma. Jesli jesteś tak dobrze poinformowany to pewnie o tym tez słyszałeś ?

remont nowego ratusza; 23 października 2018, 17:35

znowu przed wyborami Umowny koszt zadania wyniósł 169 977,34 zł, z czego kwotę 49 419,00 zł gmina pozyskała z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Warszawie. Dotację przyznał Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków.

Mały kamerdyner; 23 października 2018, 17:41

regulamin; 23 października 2018, 13:19

Regulaminu przedszkola nie przygotowuje burmistrz tylko Dyrektor

za co płaci Stolarski Biedrzyckiemu?

za trzymanie parasola?

Prawo śpi w Grójcu; 23 października 2018, 17:46

Jest tak wiele zarzutów kupowania głosów a niepracujący Pan Darek robi kampanie za duże pieniądze może ktoś sprawdzi te zarzuty i powtórzą głosowanie na Burmistrza !!!

PiS won; 23 października 2018, 17:47

Pan Gwiazda i Pani Sotek są już dogadani. Jak ktoś wspomniał w komentarzu, po wyborach spotkali się w Romie u brata Pana Gwiazdy. Razem chcą przejąć Grójec.

zmiany; 23 października 2018, 17:48

zmiany zmiany i na stolku i podległych jednostkach

ZORRO; 23 października 2018, 17:54

Dwa programy wybrcze Stolarskiego, ten z 2014 roku i ten prawie identyczny z 2018 roku, są dowodami na jego nieprawdomówność. I porównanie wyników wyborów , z 2014 roku - wygrana oraz z 2018 roku - nieznaczna wygrana w pierwszej turze, pewna porażka w drugiej. Wniosek - mieszkańcy przestali wierzyć obłudnemu staremu bajarzowi, który dla władzy obieca wszystko wszystkim. Nie tędy droga, panie Stolarski. Czas rozliczeń nadchodzi, czas zasłużonej klęski i czas nadziei dla porządnych ludzi.

Do PiS won; 23 października 2018, 18:40

Jest jeszcze lepszy news. Po wyborach zostana kochankami, bo taka jest tradycja w urzędzie.

Nowe wieści ; 23 października 2018, 18:48

Komisja z GOKu jest już zgłoszona do prokuratury z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa wyborczego. Wydawali karty do głosowania bez pieczęci, dlatego aż 215 kart nie wzięto pod uwagę przy liczeniu głosów na konkretnych kandydatów. W okręgu nr 1 wybory do rady miejskiej będą prawdopodobnie powtórzone. Czyli jeszcze nic nie jest pewne kto obejmie mandat radnego.

Nie rozuniem; 23 października 2018, 19:26

Jeżeli w czasie wyborów była korupcja i unieważnione głosy nie z przyczyn głosujących to uważam, że wybory powinny być powtórzone. Zapewne w cywilizowanym kraju tak by było.

Czer; 23 października 2018, 19:26

Po co czepiacie sie prywatneko zycia stolarskieg a jakie prywatne zycie ma gwiazda

Do Czer; 23 października 2018, 19:46

W urzędzie życie nie jest prywatne, chyba że urząd jest prywatny.

Xxx; 23 października 2018, 19:53

Narzeczoną od lat jak widnieje status na fb &#128521;

do pinformowany; 23 października 2018, 19:54

Mam nadzieję ze zostaniesz zaproszony na imprezę. Ja jeszcze zaproszenia nie dostałem ....

Jasne; 23 października 2018, 20:03

Po tylu komentarzach o domniemanym kupowaniu głosów głosowanie powinno być powtórzone, a patrole policji powinny kontrolować okolice przy lokalach wyborczych. Ale kogo to obchodzi, jak nie ma dowodów i nikt ani ten co dał, ani ten co wziął, ani ten co widział nie powie tego na policji.

Do czer; 23 października 2018, 20:57

A kto Stolarskiemu kazal mieszac zycie prywatne z zawodowym i wiazac sie ze swoja podwladna? na dodatek szefowa waznego wydzialu w urzedzie...

Poinformowany; 23 października 2018, 21:35

To prawda. Nie dostałem zaproszenia ale wcale mi nie szkoda patrzec jak Stolarski i jego elyta będzie chlala wódę na koszt podatników...

Marika; 23 października 2018, 22:57

Wiem, ze Biedrzycki bedzie lepszy kochas od swojego nauczciela ...

Mm; 23 października 2018, 23:12

Moźe zrobię na złość Stolarskiemu i namów&#236;ę tych co znam,źe by na niego nie odpalać.Gwiazda to nie moje klimaty, ale jak pijaczkowie mają mi ustalać wybory to ich muszę wypieprzyć.Prawda jest teorią względności ocen subiektywnych.

NIKOLA Tesla; 23 października 2018, 23:25

Czytam komenty i mam beke

Niech wygra lepszy w końcu Grójec to miasto s_xu i biznesu

Urząd to nie prywata Zycie to mie bajka Krew nie woda Kiedy jest ochota Janusz Grażynę na na swym stolku chrobota
Uklad zamknięty jeszcze nie ale po wyborach moze byc zamykany potroszku

Edwards; 23 października 2018, 23:27

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

J23; 23 października 2018, 23:55

Paanie Andrzeju pułkowniku niedoszły generale, w jednostce na 100% by Pan wygrał, ale cywile są mądrzejsi i nie dali się przekonać na te pana dyrdymały.

Jakim sposobem?; 24 października 2018, 00:04

Nowy news. Pani Krysia to ma nawet trzy mieszkania . Dwa w Grójcu i trzecie w Warszawie. Samotna kobieta zapracowala na trzy mieszkania . Zaradna......można powiedzieć !

ciekawski; 23 października 2018, 08:19; 24 października 2018, 01:13

Jacek twój Karolek to porażka, pokazał swoje umiejętności w tej kampanii. Gdyby nie 1 na liscie to nie zebrałby 50 głosów.
co Ty żeś w nim widział?
chyba zagłosuję na ciebie, ponieważ jest szansa, że on zdemaskuje układziki i to co panowie wypłacili z budzetu na delegacje i pseudo promocje
Strach pomyśleć a co jeszcze zamierzali przekształcić i gdzie wybudować fabrykę lub market? tego już nie dowiemy się bo ich czas dobiegł końca.

Nie ma większego bździucha jak Karolek burmiszczucha.

Druh Boruch ; 24 października 2018, 08:11

Jadąc przez miasto Grójec nasz Gwiazdor wszędzie, budynki, płoty, ba nawet balkony kumpli popleczników. Swoją drogą muszę przyznać tak całkiem serio bez wyborczego jadu nagonek pogaduszek bardzo obiektywnie piękne zdjęcia ma Pan Gwiazda chyba robione tymi zajumanymi aparacikami z Hufca grójeckiego, a spoty wyborcze kamerkami Go Pro??

księgowa; 24 października 2018, 08:58

Pan Gwiazdor wziął kredyt na kampanię wyborczą taki jest pewny, że wygra. Głosujcie na niego, przecież z czegoś musi go spłacić. Jak go nie wybierzecie to z czego???? przecież z hufca go wyrzucą.

podatnik; 24 października 2018, 09:16

Sedno sprawowania władzy przez obecnego burmistrza tkwi w przedstawionych na stronie Urzędu Miasta dokumentów pod adresem: https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=9373&idmp=258&r=o
(pozycja 14 i 19 w tabeli)
To obrazuje kto komu, ile i za ile wydaje pieniędzy z naszych podatków.

Przegrana Pani Anny Sotek; 24 października 2018, 09:18

Szkoda że Pani Anna Sotek mając poparcie Pana Premiera,Pani V-ce Premier,Pana Marszałka i Pana Ministra nie wykorzystała tego potencjału.
Szkoda że dała się ograć jak dziecko 24 letniej szefowej sztabu Pana Gwiazdy.
Szkoda że dała się inwigilować podczas kampanii wyborczej Panu Grzegorzowi B. i Panu Dariuszowi G.
Szkoda że zrezygnowała z pomocy ludzi chcących jej pomóc w kampanii.
Szkoda że nie otrzymała żadnej pomocy od szefowej koła PiS,u w Grójcu.
Szkoda że nie pokazała swojego ;pazura; w kampanii mając wiele krytycznych informacji o kontrkandydatach.
Szkoda bo następne 5 lat są stracone dla Grójca i Gminy.

SAM do księgowa; 24 października 2018, 09:30

Pan Stolar również wziął kredyt. Był to kredyt zaufania od od uczciwych, porządnych mieszkańców. Przepadł bezpozrotnie i nikt go nie spłaci.

DAD do Przegrana....; 24 października 2018, 09:40

Nieszkoda, że pani Anna została pokonana, gdyż o wiele więcej dobrego jest w stanie dokonać Dariusz Gwiazda i jego zaplecze.

Jadzia; 24 października 2018, 10:10

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do Dad; 24 października 2018, 10:14

Panie G proszę obiecać komunikację miejską dojeżdżająca pod duże sklepy i dowożące pod koscioly

Do Przegrana; 24 października 2018, 10:32

Pani Anna Sotek ma gdzieś ciebie i Twoje miasto i cały stołek burmistrza. Jako dyrektor oddziału jednego z banków w warszawie zarabia dużo więcej niż jakiś tam burmistrz na prowincji. Jest w ugrupowaniu takim jakim jest każdy wie i wiedzieć powinien, że lider owego ugrupowania nie lubi sprzeciwu kazali jej to kandydowała z pięknym zapleczem w kampanii i tyle. A nawet jeśli by wy grała to myślicie, że było by lepiej? że ona by rządziła miastem? hahahaha Grójec stał by się cesarstwem, którym zarządzała by Caryca Katarzyna mieszkająca na MARIANOWIE

Mm; 24 października 2018, 10:44

Tu nie moźna się rozwodzić kto lepszy , Sotek czy Gwiazda.Trzeba konsolidscji wszystkich przeciwników Stolarskiego. Wtedy jest szansa i jedyna jaką dały niebiosa w tej chwili,źe on dostanie czerwoną kartkę od społeczeństwa grójecczyzny.

Romek; 24 października 2018, 10:57

ten cały gwiazdor to niezły śmieszek jest.
1. będzie selekcjonował ptaki w parku miejski ha ornitolog się znalazł.
2. zalew będzie urządzał na działkach prywatnych nie należących do niego.
3. komplex szkolny będzie budował na terenie fabryki FSO by dzieci z tej części Grójca który mocno się rozwija w ta stronę nie musiały chodzić do 1 czy 2. Ciekawe za co to wybuduje? ciekawe czy starczyło by tej kadencji na to wszystko? i co będzie z wolnymi miejscami w 1 czy 2 jak te dzieci będą chodzić do nowej szkoły?? no chyba że Gwiazdor ma również w planach extremalny przyrost naturalny w mieście.
4. w spocie pt. liczę na wasze głosy gada o wątpliwej reputacji ha dobre masz 312 głosów bo tyle żeś nakupował od pijaków i gdzie są aparaty ja się pytam z hufca ???
5. będzie również rewizytował dworzec kolejki jasne jasne, a jak się dogadasz z Suskim to razem też metrowy wybudujecie w Grójcu ciekawe ile linii może więcej niż w stolycy. Jeszcze 2 tura się nie odbyła a ten już się stołuje z Suskim po knajpach i knują nowy lepszy uczciwszy układ.
6. w spocie pt. O żywic rynek wspomina Pan o cudownych minionych latach gdzie mieszkańcy spotykali się i chciałby Pan by to powróciło czyli rozumiem, że rozwalamy beton Stolarskiego stawiamy ponownie baseny z kilkoma wierzbami płaczącymi by żuleria czyli Pański Gwiazdorze elektorat miał gdzie się spotykać i degustować wyborne trunki Delapatik, chateau de jabol, Amrozja i cała reszta gama tablicy Mendelejewa.
7. no i oczywiście przeniesienie amfiteatru na obrzeże Grójca koło Jarpera, będziemy tam dojeżdżać grójczanie tym wcześniej wspomnianym metrem, a może trolejbusami puszczonymi kładką nad rondem koło dekady by rozładować tworzące się korki?

Gwiazdor ma bardzo dużo pomysłów ale rodem z filmów science fiction bo skąd środki na to wszystko nawet gdyby to było realne no i chyba kadencja musiała by trwać ze dwie dekady by te wszystkie obietnice wdrożyć w życie.

dziękuje za uwagę spotykamy się 4 listopada nie bądźcie ciemnym ludem weźcie sprawy w swoje ręce bo nam również zależy ale bardziej

Fonety; 24 października 2018, 11:07

powiem tak bardzo, ale to bardzo chciałem zapoznać się z treścią publikowanych filmików na stronie naszego Harcerza cele-bryty lokalnego gwiazdeczki naszej ale jako osoba ze słuchem absolutnym nie jestem w stanie obejrzeć więcej niż 30 sekund. Czy Wy tez słyszycie ten mdły głos, ten brak dykcji no nie daje rady ma może ktoś wersje pisaną tych wszystkich zacnych obietnic?? bardzo proszę na podesłanie gwiazdor@gwiazdozbiór.com

Do Romek; 24 października 2018, 11:14

Kretyńczyk z ciebie wybitny, po polsku nie mówiący, polskiego nie rozumiejący. Oczywiście, że zależy ci bardziej, ale na stołku, który zajmujesz. Słaby jesteś i jeszcze bardziej utwierdzasz ludzi w przekonaniu, że pożegnania kliki nadzszedł czas..

Do marika; 24 października 2018, 11:25

a to już coś było, że tak doskonale wiesz który lepszy ?

do, Do Romek; 24 października 2018, 11:29

tak pożegnania nadszedł czas, a jednocześnie powitania nowej kliki czyli Twojej tak tej lepszej

DAD do Fonety; 24 października 2018, 11:29

To widać, słychać i czuć. Mierność, ciemnota, niedouczenie, brak logiki w myśleniu, połączone z marzeniami o pięknej przyszłości, pod nogą i pałą wszechmocnego, starego włatcy móch. Jesteś tylko jednym z wielu dowodów niedołęstwa własnego towarzystwa, jego kompromitacji i chęci przetrwania.

Do Romek; 24 października 2018, 11:39

Jak tam grójecki Don Juanie. Która to już nie może ci się oprzeć. Będzie 3 żona przed 70-tką? Boooobbbooo już spakowany z Rejerem w kartony?

KARIERA; 24 października 2018, 11:41

PANI NACZELNIK INWESTYCJI, JAK PANI TO ZROBIŁA. POWIEDZMY, ZE ZARABIA PANI OKOŁO 5 TYŚ. MIESZKANIE W WARSZAWIE, CHOCBY NIEDUŻE TO OKOŁO 400 TYS. DWA POZOSTAŁE W GRÓJCU TO PRZYJMIJMY ŚREDNIO PO 300 TYS. RACEM 750 TYS BO JESZCZE NOWY SAMOCHÓD OK 50 TYS. JAK SAMOTNA KOBIETA DOKONAŁA TEGO W CIĄGU
TYCH PARU LAT BĘDAC NA TYM STANOWISKU. MARNUJE SIĘ PANI, POWINNA ZOSTAC PANI COACHEM. TYLKO POZAZDROŚCIC TAKEGO I ROZWÓJU OSOBISTEGO.

SPROSTOWANIE ; 24 października 2018, 11:53

TO NIE 750 TYŚ ZŁ TYLKO MILION ZŁOTYCH. PRZEPRASZAM ZA POMYŁKĘ

do Pitagorasa; 24 października 2018, 12:27

ale z Ciebie matematyk ani to 750tys. ani milion. policz dobrze.
rozumiem że te 5tys pensji to bierzemy miesięcznie ale przez całą poprzednią kadencje czyli 4 lata? bo jeśli tak to + te 3 mieszkania o których piszesz i auto to jest ponad milion

czytelnik; 24 października 2018, 12:31

tak czytając te komentarze o ile można je tak nazwać zastanawia mnie kilka spraw
ile na prawdę osób pisze te "komentarze" bo czytając niektóre odnosi się wrażenie, że pisała ta sama osoba lecz pod innym pseudonimem.
Następnie czy w ogóle główni bohaterowie nadchodzącej II tury wyborów czytają to, czy tylko ich giermkowie prześcigają się w pomysłach jak tu dosrać drugiej stronie?

Do DAD; 24 października 2018, 13:08

Gwiazda i jego zaplecze??? Z Jackiem Szydło na stołku vice burmistrza!!!! Ale beka!!!!

Fakty; 24 października 2018, 13:24

To co piszecie Państwo o D.Gwieżdzie czyli: szudło
wiceburmistrzem , banasiewicz wiceburmistrzem, rukłady z PIS-em plus pozostałe rzeczy to niestety tylko wasze domniemania i dywagacje. Natomiast w przypadku J.Stolarskiego; układy , kolesie i kochanka w urzędzie to niestety fakty. Więc ich sie trzymajmy

DAD do do D...; 24 października 2018, 13:28

Nikt nie dzieli skóry na niedźwiedziu. A co powieesz o zapleczu Stolarskiego? Beka czy niebeka?

Nie rozumiem; 24 października 2018, 13:53

Ptaszki śpiewają, że burmistrzem w Grójcu będzie P.Gwiazda, zasrępcami P.Bednarska i P.Szydło. Nad poprawnością polityczną czuwać będzie komisarz polityczny P. Suski . Życzę wszystkim wesołych świąt oczywiście 11 i 12 listopada.

Obiektywny ; 24 października 2018, 14:14

Pan Stolarski działa w samorządzie grójeckim od 1990 roku, współtworzył go od podstaw. W obecnej kadencji będzie dalej pracował w samorządzie jako Burmistrz lub np.Przewodniczący Rady Miejskiej. Jeśli P.Gwiazda i jego klakierzy chcą pomniejszýć jego zasługi dla lokalnej samorządności, powinni wybrać się do odpowiedniego lekarza po odpowiednie lekaretwa

xxx; 24 października 2018, 14:19

Gorszych niz obecny burmistrz i jego zastepcy czekajacy na emeryture pan Tadeusz i parasol vel kapelusz Karol nie bedzie

greg; 24 października 2018, 14:22

Stolarski dziala w samorzadzie od 1990 roku i juz mu wystarczy! Cale szczescie Grojec otworzyl oczy ze inne miasta ida mocno do przodu a my truchtamy w miejscu spowici w chorej sieci ukladow i powiazan biznesowo-samorzadowych... 4.11 Grojec wyrzuci ten uklad zamkniety do smietnika historii

obserwator; 24 października 2018, 14:27

To w grojcu odbyly sie wybory a w Warce w jednym obwodzie w Ostrolece odbylo sie podobno referendum. Ciekawe jak najlepszy burmistrz powiatu grojeckiego przygotowal wybory. ha ha ha

SAM do Obiektywny; 24 października 2018, 14:34

Zasługi pana Stolarskiego były juz tu wielokrotnie wymieniane i oceniane, jako marnotrawstwo grosza publicznego. Szczegółów tego marnotrawstwa przytoczono wiele. Klakierzy są w środowisku pana Stolarskiego, szczegóły również przytaczane wilokrotnie. W środowisku pana Gwiazdy, są ludzie kompetentni, doświadczeni i z dokonaniami. Żal ściska, kiedy czyta się twoje pochwalne poematy na temat Stolarskiego, na pewno nie jest on nikim wybitnym, ani w pozytywnym sensie, zasłużonym dla Grójca. Dwudziestoletnie trwanie jest dużą sztuką, ale nie zasługą. Brakuje mu skromności, pokory i wiedzy z zakresu zarządzania. Posiada natomiast dużo pychy, cwaniactwa i udawanej pewności siebie.

księgowa; 24 października 2018, 14:36

Gorszy na pewno będzie gwiazdor przez małe "g", rozpieprzy wszystko co budowali inni, zadłuży gminę na budowanie niepotrzebnych szkół, centrów kultury i rekreacji i wyłapywanie ptaków w parku.

PODATNIK; 24 października 2018, 14:55

Gospodarność obecnego burmistrza widać w przedstawionych na stronie Urzędu Miasta dokumentach. Pod adresem: https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=9373&idmp=258&r=o
(pozycja 14 i 19 w tabeli) zobaczycie komu rozdawał pieniądze z naszych podatków. Firmy, którym umorzono podatki w sześciocyfrowej kwocie nie działają od kilkunastu lat, lecz posiadają atrakcyjnie dla dewelopera położone działki przy ulicy Piłsudskiego. Wnioski wysnujcie sami.

Do księgowa; 24 października 2018, 14:56

Znasz się pewnie na księgowości przez małe "k" i tam pozostań. Decyduja wyborcy, a najbardziej liczy się wiarygodność przez duże "W". Gdyby tak dokładniej przyjrzeć się twoim kompetencjom ksiegowej, pewnie byłoby różnie. Siedź więc sobie przy kontach księgowych i podnoś kwalifikacje, bo wymagania mogą wzrosnąć.

Do księgowej; 24 października 2018, 15:19

Rynek za 12 mln już sam się "rozpieprza", fontanny w całości do wymiany.

A panią księgową, poproszę o krótki merytoryczny komentarz w poniższych sprawach.

BMB Sp. z o.o. 2011 rok umorzenie - 41 tys.
https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=5665&idmp=168&r=o

Tristal Sp. z o.o. 2012 rok umorzenie 63 tys.
https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=6299&idmp=183&r=o

PAKU-BOX Sp. z o.o. 2016 rok umorzenie 60 tys.
https://grojecmiasto.bip.info.pl/dokument.php?iddok=8700&idmp=227&r=o

Jest tego znacznie więcej.

Do SAM; 24 października 2018, 15:35

Może zwiększ dawk&#275; lekarstw albo zmień na mocniejsze.

do SAM; 24 października 2018, 16:34

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

układzik; 24 października 2018, 16:49

Poseł ZSRP udzielił poparcia swojemu guru zachwycając sie jago słownością i uczciwością i jak rozmawia z mieszkańcami.
Niestety to pokazuje jak Poseł daleki jest od spraw i problemów mieszkańców Grójca i jawności życia publicznego. Może to Pana obserwację trafiłyby do mieszkańców 8 lat temu. Teraz to niech Poseł napisze co zrobił żeby zabezpieczyć interesy sadowników?

Samotnik ; 24 października 2018, 17:04

Czy to p.Stolarski czy p.Gwiazda to jeden wuj po ciotke jechał. Niech sami między sobą zdecydują który będzie rządził.

Do księgowej; 24 października 2018, 17:11

Nawet jak nie daj boże Gwiazdor zostanie burmistrzem nic nie zrobi bez zgody Rady Miejskiej, a tam skład jest znany. Przewage mają rozsądnie z ekipy Stolarskiego

do księgowa; 24 października 2018, 17:34

za komisje w GOK powinni was po kolei na taczkach wywozic

księgowa; 24 października 2018, 18:14

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

SAM; 24 października 2018, 19:19

Lek podany 4 listopada wyleczy wszystkich zwolenników Stolarskiego ostatecznie. A on sam, jesli zdecyduje się bezrozumnie sabotować władzę wykonawczą, poniesie konsekwencje, ponieważ każdy jest tragicznie wolny i odpowiedzialny za swoje postępowanie.

DAD do układzik; 24 października 2018, 21:10

Poseł PSL udzielał poparcia Stolarskiemu od samego początku. Nic nowego. Istotne jest, że wieś nie poprze ani zakłamanego, fałszywie troszczącego się o nią PSL, ani równie zakłamanego i fałszywego Stolarskiego. Ich deklaratywna miłość do wsi, w obliczu faktów, jest powszechnie znana.

Mieszkaniec; 24 października 2018, 23:28

Może i inni mieszkańcy rozejrzą się wokół i porównają co przez lata zmieniło się w Grójcu?
Obiektywnie. Może zbyt krótko tu mieszkacie żeby ocenić zmiany. Grójec przez lata zmienił się diametralnie. I nie da się tego ukryć. Nie ma władzy bez wad a obiecywać jest dużo łatwiej niż oceniać już rządzących. Pomyślcie zanim zagłosujecie w II turze! Czy chcemy w gminie władzy PIS schowanej pod płaszczykiem i włodarza prowadzonego przez pozbawionych powiatu PIS-iaków. Zmiany, zmiany i tylko zmiany. Ja mam dość dobrej zmiany i dość niszczenia przez nich kraju. Obrońmy gminę przed zakamuflowanym PIS-em. Głosujmy na obecnego burmistrza, który nie sympatyzuje z PIS. Nie dajmy się omamić

kobra; 24 października 2018, 23:49

Gdyby Pan Stolarski był złym burmistrzem, to już dawno wyborcy by mu podziękowali, ale tak się nie dzieje, bo jest bardzo dobrym samorządowcem i nie wolno tego zepsuć powierzając urząd w niepewne ręce. Doświadczenie czyni mistrza. Chyba wystarczy już "Dobrej Zmiany"!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miasto; 24 października 2018, 23:51

Wolę Stolarskiego niż amatora Gwiazdę!!!

Aby zostac Burmistrzem wypadałoby poznać zasady działania Gminy od podszewki a nie dopiero się ucząc...

Skoro tak dużo DZIECI pisze te komentarze dam przykład:

To tak, jakby uczeń który idzie do nowej szkoły stał się jej przewodniczącym... Czyli nie ma pojęcia o niczym... nie ma z kim współpracować... nikt nie potrafi mu zaufać..

Pan Stolarski nie ma przeciwnika, czekamy na kandydatów za 5 lat bo teraz na prawdę nie ma konkurenta... Osoby które oddały głos na p. Gwiazdę raczej sie nie zastanawiały nad dobrem ogółu i miasta lecz tylko aby zmienić obecnego Burmistrza.. bez względu czy będzie lepiej czy gorzej...takie podejście nie jest dobre. Proszę o używanie głowy przy II turze wyborów.

Obserwator; 25 października 2018, 00:01

Czy opluwanie władzy jest gloryfikacją następców? Może Ci co tak plują na obecnego burmistrza pójdą po rozum do głowy i pomyślą ile daje doświadczenie w wieloletnim zarządzaniu. Rozumię że widzimy błędy innych ale czy lepszy będzie kandydat będący dyletantem w pracy na jakimkolwiek kierowniczym stanowisku? Żeby kierować gminą chyba wymagane jest przynajmniej paro letnie doświadczenie, którego wymaga się na niższych stanowiskach urzędniczych. Jak sprawnie zarządzać tak rozległą organizacją pracując z kamerą i nie mając kierowniczego doświadczenia? Chyba trochę późno na nadrabianie zaległości i czemu w naszej gminie?

STS; 25 października 2018, 00:59

Musimy ratować młode pokolenie przed złym wpływem obrazu rządzących.

Tsunami powyborcze wymiecie leśnych dziadków, a da szanse młodszym!

Stolarski odejdzie razem z najstarsza grupą oldbojów

Do SAM; 25 października 2018, 06:44

Jak widać musisz jednak zmienić lekarza bo ten co Cię leczy nie mówi ci prawdy o twojej chorobie. Suweren wybierając skład rady miejskiej wybrał programy prezentowane przez komitety wyborcze. Wybory do RM wygrały komitety związane i popierające burmistrza Jacka Stolarskiego jego i swoje programy. Te programy z woli suwerena nowa RM zapewne będzie realizować. Do realizacji tych programów potrzebny jest organ wykonawczy którym jest burmistrz. Jeśli burmistrzem zostanie P. Stolarski będzie realizował program swojego i koalicyjnych komitetów. Jeśli burmistrzem zostanie P. Gwiazda będzie także jako organ wykonawczy zmuszony do realizacji wybranych przez suwerena w wyborach do RM programów. Swój program P. Gwiazda będzie mógł regulować jak wcześniej zdecydował suwerena jedynie w telewizorze. 4 listopada wyborcy wybiorą organ wykonawczy, który będzie realizować wybrane w ostatnich wyborach programy. I to jest całe sedno sprawy. Dziękuję za uwagę i apeluje o rozważmy wybór 4 listopada.

Grójecki Sheriff; 25 października 2018, 07:53

Smycz, kaganiec, kolczuga na początek, dalej audyt, prokurator, sąd. Taki los czeka eksploatatorów koryta grójeckiego.

Do Grójecki Sheriff; 25 października 2018, 08:07

Znasz takie stare sprawdzające się powiedzenie: "kto mieczem wojuje ten od miecza ginie".

SAM; 25 października 2018, 08:35

Wszyscy zwolennicy starego układu!
Musicie wziąc pod uwagę, że mieszkańcy Grójca są ludźmi myślącymi i widzą waszą mierność, interesowność i obłudę. Jesteście prawdziwie zdemoralizowani władzą i dobrobytem, który ona wam dała. Klamiecie dla pieniędzy, to wasza pierwsza i najważniejsza cecha. Pozostałe cechy są pochodną tej pierwszej. 4 listopada lekarz, którym sa wyborcy, da wam skierowanie na długoletniaą rehabilitację i od was zalezy, jaki będzie jej rezultat.

Tolek bambus; 25 października 2018, 08:37

Miecz obusieczny wytnie ukladzik w pien juz pora. Przepowiednia się wypelnia, a kysz poczwaro

Ja do prezesa; 25 października 2018, 08:39

Nie pokoi mnie twój brak wiary

pytanie; 25 października 2018, 08:46

Co pan Stolarski zrobi z pnia KJ po wyborach jesli pomyslnie dla niego sie skoncza, Dalej pani naczelnik będzie kolekcjonowała mieszkania z jego pomocą?

Do Mieszkańca ; 25 października 2018, 08:51

Popieram twoją opinię w całości. Głosuję na Stolarskiego.

Drodzy mieszkańcy ! ; 25 października 2018, 08:57

Nie dajcie sobie wmówić, że jak do rady weszło parę osób od burmistrza to nie będzie porozumienia! Współpraca po między burmistrzem i radnymi będzie na pewno. Nie wierzę w te bzdury, które tutaj wypisują ziomki i pracownicy burmistrza. Tonący brzytwy się chwyta! Gwiazda zna się na solidnym gospodarowaniu pieniędzmi. Przez tyle lat był komendantem Hufca.

Do Mieszkaniec; 25 października 2018, 09:05

Jeśli Gwiazda jest zakamuflowanym PiS-em, ty jesteś zakamuflowanym stalinistą, komunistą, dealerem dopalaczy etc.
Twoja głupota sięga już zbyt wysoko, opanuj się. Nikt rozsądny nie poprze Stolarskiego, chyba, że jest z jego kieszeni. Popiszesz jeszcze trochę, wyczujemy w której kieszenie siedzisz ty i zdemaskujemy.

Fala_nienawiśći ; 25 października 2018, 09:08

HEJT JAKI WYLEWAJĄ LUDZIE BURMISTRZA POD ADRESEM KANDYDATA GWIAZDY JEST OBRZYDLIWY!!!
Radny Gwiazda jako jedyny prowadzi swój profil społecznościowy i informuje o tym co dzieje się na sesjach.
Co niektórzy radni nawet swoich zdjęć nie chcieli ujawniać. Czego się wstydzicie? Czego się boicie? Nadchodzą zmiany!

PODATNIK; 25 października 2018, 09:36

Żaden z kandydatów nie zmieni Grójca w Eldorado. Najważniejsze, żeby wybrany przez mieszkańców burmistrz nie kradł ich ciężko zarobionych pieniędzy, nie rozdawał ich ich swoim kochankom, kolesiom - dyrektorom i innym deweloperom. Od tego jest Rada Miasta, żeby patrzyła mu na ręce i reagowała. Jak do tej pory radni spolegliwi nie widzieli, albo nie chcieli widzieć tych przekrętów. Panie Darku, Pan też był 4 lata radnym, jedną ręką otrzymywał Pan wynagrodzenie z naszych podatków, a drugą przyklepywał Pan tą przestępczą działalność. Nie ładnie, oj nie ładnie !!!

DAD; 25 października 2018, 09:44

Do wszystkich hejtujących na Gwiazdę.

Zastanówcie się co piszecie i jakie będą konsekwencje. Kazdy z was mieszka tu i będzie mieszkał. Wszystkich was można poznać po wielu cechach i zidentyfikować. Wiadomo mniej więcej, który z was jest autorem poszczególnych wpisów. Co zrobicie ze soba, kiedy Black Jack odejdzie? Jak spojrzycie w oczy uczciwemu i poczciwemu człowiekowi, jakim jesDarek? Kim jesteście, że nie liczycie się z tym? Macie jeszcze jakieś resztki rozumu, czy trzeba będzie was wysłać do szkoły specjalnej dla dorosłych?

Grójecki Sheriff; 25 października 2018, 09:47

Kto ma dobry miecz, sprawiedliwy i z dobrego materiału, nigdy nie zginie. Stolarski go nie ma.

Miecz Stolarskiego; 25 października 2018, 10:01

Zapraszam wszystkich do dyskusji, jaki miecz ma Stolarski.
Piszmy i spróbujmy przewidzieć, czy ten miecz doprowadzi go do szczęśliwego końca, w poszanowaniu społecznym, miłości bliskich i otoczenia, czy w niesławie i izolacji.

Grójecki Sheriff; 25 października 2018, 10:07

Miecz Solarskiego jest zardzewiały i wystarczy kilka cięć, a zostanie złamany. Sam Stolarski, bez miecza jest tylko słabowitym staruszkiem, lwem przegnanym ze stada, wilkiem pozbawionym przywództwa.

Układ zamknięty; 25 października 2018, 10:22

Układ coraz bardziej boi się zmian, które nastąpią. Maliszewski niech lepiej napisze co zrobił dla polskiego sadownictwa (embardo do Rosji nadal obowiązuje) a przemysł obecnie poniżej 10 gr.

Czekamy teraz na listy pochwalne od Gawła (dyrektor wodociągów) i Borzechowskiego (dyrektor ZGK). Nie zapomnijmy oczywiście o Rejerze.

Wyborca ; 25 października 2018, 10:50

Darek burmistrz, Bednarska i bananiewicz zastępcy zobaczycie. Ciekawe czy będzie jeszcze radna powiatu zapewne tak. PIS w gminie i powiecie

Gama; 25 października 2018, 11:12

Rada Miejsca musi wspópłracować z Burmistrzem dla dobra mieszkańców. Jak będą sobie robić na złość to na ch.j ich wybieraliśmy?
Ludzie przestańmy się dzielić na poglądy polityczne tylko idźmy za wspólnym celem.
Zgadzam się z wpisem,że tylko Gwiazda jako jedyny radny informował mieszkańców co się tam dzieje. Dajmy mu szansę!!1
Kiedyś sama zagłosowałam na Stolara a dziś nie mogę na niego patrzeć. Nie jest dobrym gospodarzem, byle co zrobił a pieniędzy w ch.j wydał.

Prawda WGR; 25 października 2018, 11:25

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

wyborca; 25 października 2018, 11:31

Nie dziwię się, że tak jest. Co wy wypisujecie.! Ludzie jak nie wiecie na czym polegają wybory to się nie wypowiadajcie. Do wyborcy pani Bednarska nie może być w gminie. Wygrała wybory do powiatu.

SAM do Wyborca; 25 października 2018, 11:34

4 listopada wyborcy będą górą, a wiceburmistrzami zostaną kompetentni ludzie, nie Karole i Tadeusze.

pogratulować; 25 października 2018, 11:37

Przemyslana zagrywaka z ta radą miasta. Naglasnianie braku współpracy z rada ma odwieśc ludzi od głosowania na Gwiazdę. Widze ,że zwolennicy obecnego burmiatrza przyjęli styl PIS-u. Czyli- jak nie wygra nasz to nie będziemy wspópracować z Gwiazdą.


Gratulię stylu Panie burmistrzu

Kibic; 25 października 2018, 11:43

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

lech; 25 października 2018, 11:47

przewodnicząca w GOK wraz z komisja wydawała karty bez pieczęci tym samym zadecydowała za suwerena z premedytacja , to jest prawnie i sprawiedliwie

do DAD.; 25 października 2018, 12:04

Może Burmistrzem Pan Stolarski a v-ice Burmistrzem Pan Gwiazda przecież startował do Rady cztery lata wstecz z listy p.Stolarskiego i przez cztery lata klepał wszystko co Burmistrz Stolarski wymyślił taki zuch.

PODATNIK; 25 października 2018, 12:13

Żaden z kandydatów nie zmieni Grójca w Eldorado. Najważniejsze, żeby wybrany przez mieszkańców burmistrz nie kradł ich ciężko zarobionych pieniędzy, nie rozdawał ich ich swoim kochankom, kolesiom - dyrektorom i innym deweloperom. Od tego jest Rada Miasta, żeby patrzyła mu na ręce i reagowała. Jak do tej pory radni spolegliwi nie widzieli, albo nie chcieli widzieć tych przekrętów. Panie Darku, Pan też był 4 lata radnym, jedną ręką otrzymywał Pan wynagrodzenie z naszych podatków, a drugą przyklepywał Pan tą przestępczą działalność. Nie ładnie, oj nie ładnie !!!

DAD do do dad; 25 października 2018, 12:14

Ok, to pospekulujmy dalej. Burmistrzem Gwiazda, wiceburmistrzem pani Naczelnik od inwestycji. Co ty na to?

DO Układ zamknięty; 25 października 2018, 12:20

Nie wiem jak ZGK ale parę słów mogę napisać o ZWIK. Przed Gawłem pracowało tam jakieś 60 osób, teraz 40 a roboty jest podobnie i jakoś od razu pensje nam się poprawiły - to raz.
Dwa, jak popatrzsz na teren zakładu to gołym okiem widać lepsze: porządek, nowe maszyny. Inwestycje w infrastrukturę, tego nie wiadać gołym okiem - ale dzięki temu to masz wodę w kranie nawet w lato jak sucho jest. Stawka za wodę w Grójcu nie zmieniła się znacząco (a tak na marginesie to jest najniższa w mazowieckiem).
Mamy wyremontowane zaplecze socjalne na bazie i w końcu po robocie w błocie można jak człowiek się umyć i wrócić do domu. Nawet jak trafia się gruba robota w terenie to zawsze ktoś podrzuci nam obiad. Popytaj kogo chcesz
w wodociągach to powie Ci to samo. Pracownik ZWiK

Rada; 25 października 2018, 12:30

Zgadzam się z Gama. Skoro Rada Gminy została wybrana to chyba po to aby dzaiałać razem z Burmistrzem dla dobra mieszkańców Grójca z każdym Burmistrzem. Jeśli tak się nie stanie to sami sobie strzelą w kolano bo ludzie to ocenią. Drodzy Państwo Radni wy dostaliście mandat od mieszkańców do roboty a nie do przepychanek. Tak samo należy Was szanować jako wybór społeczny jak i Nowo wybranego Burmistrza. Ja tu nie widzę problemu. Chyba, że Państwo w innym charakterze kandydowali. Ale to by oznaczało że oszukaliście na wstępie.

Do Uklad zamknięty....; 25 października 2018, 12:33

Niuniu,
gdzie masz tą wodę jak jest sucho? Może w mieście to tak.
Pojedź sobie na wieś to zobaczysz jak się zaczyna podlewanie trawy, pryskanie.
Wtedy zobaczycie ile tej wody w kranach jest !
Ja mam wrażenie, że w całkiem innych gminach mieszkamy.
Jak dzwonisz na wodociągi latem to albo nie odbierają albo mówią, że nie ma infrastruktury odpowiedniej...
To jak w końcu jest ?!

Zadowolony ; 25 października 2018, 12:37

S ja suę cieszę że Rejer i Gawrł dostali wotum nieufności od społeczeństwa. Już patrzeć nie miżna na tych wiecznych dyrektorów powołanych przez Stolarskiego. Tylko stołki zmieniali.

URZĘDOWO; 25 października 2018, 12:47

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

do DAD; 25 października 2018, 12:54

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Wyborca ; 25 października 2018, 13:06

Co wy gadacie radny powiatu może też być zastępca burmistrza i tak będzie. Wiem to. Zobaczycie 7.11

do Rada; 25 października 2018, 13:10

Przypominam Ci, że do roboty w tym układzie jest organ wykonawczy czyli burmistrz, za co z pieniędzy podatników otrzymuje wynagrodzenie które ustala RADA MIEJSKA. Radni wykonują swoje zadania społecznie otrzymując jedynie diety na koszty związane z wykonywaniem mandatu radnego. Radni mają m.in. funkcję nadzorczą i kontrolną nad organem wykonawczym.

ZORRO do Rada; 25 października 2018, 13:27

I nie mają Radni prawa uprawiać prywatnych wojenek. Mogą też in gremio zostać odwołani, w drodze referendum, podobnie jak burmistrz. Najbardziej nie maja prawa robić z siebie czyichkolwiek narzędzi lub pośmiewiska, gdyż obrażaliby w ten sposób ludzi, którzy obdarzyli ich zaufaniem. Największe pośmiewisko robią z siebie Stolarski i spółka, szantażując wyborców brakiem wspópracy w Radzie, w razie wygranej Gwiazdy.

DAD do Wyborca; 25 października 2018, 13:36

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Układ zamknięty; 25 października 2018, 13:37

Czytając list p. Stolarskiego, widzimy jak działa obecny burmistrz.
Nie dba o interes miasta, ponieważ napisał, że posiada (z sojuszniczymi komitetami) większość w radzie, a wybierając innego burmistrza będzie konflikt na linii rada-burmistrz. Więc będą tylko radnym będzie celowo paraliżował działa burmistrza.
Dalej pisze, że nie należy do żadnej partii, jako dowód przedstawia list od posła z partii PSL!!
Jest dostępny i otwarty na rozmowę, a nie przychodzi na spotkania z mieszkańcami: rodzice uczniów szkoły nr 1, spotkanie wyborcze w Kośminie itd.
Mówi o doświadczeniu i osiągnieciach. Pewnie osiągnięcie to rynek za 12 mln.
CZAS NA ZMIANY!!

DAD do Wyborca; 25 października 2018, 14:06

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

mieszkaniec; 25 października 2018, 14:10

Czas na zmiany!!!!

OBIEKTYWNY; 25 października 2018, 14:13

Radni którzy zostali wybrani przez suwerena mają moralny obowiązek realizacji programów komitetów wyborczych z których zostali wybrani do RM. Wybrany burmistrz jako organ wykonawczy musi podporządkować się decyzjom Rady i z wykonanych zadań składać sprawozdania na sesjach RM.

Zadowolony ; 25 października 2018, 14:17

S ja suę cieszę że Rejer i Gawrł dostali wotum nieufności od społeczeństwa. Już patrzeć nie miżna na tych wiecznych dyrektorów powołanych przez Stolarskiego. Tylko stołki zmieniali.

DAD do Wyborca; 25 października 2018, 14:21

Szanowny Wyborco,
jeśli wiesz, to co kłamiesz i przewidujesz, jest to twoją prywatna sprawą. Nikogo nie intresują twoje rewelacje, które mają to do siebie, że albo się spełnią albo nie. Informacja dla twojej wiadomości, nie ziści się nic z tego o czym donosisz, usiłując manipulować wyborami mieszkańców Grójca.

PODATNIK; 25 października 2018, 14:36

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

SAM do Obiektywny; 25 października 2018, 14:37

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Rada; 25 października 2018, 14:44

To bardzo źle będzie świadczyć o wybranych radnych jri będ&#224; się skupisć nad przepychankami a nie nad konstruktywną pracą dla mieszkańców. Sami sobie wystawą świadectwo. Swoją drogą to gdyby nie Państwa diety to czy komu koleiek by się chciało uczrstniczyć w tym procederze?

SAM do Obiektywny; 25 października 2018, 15:13

Co w przypadku, kiedy te programy sa głupie, nierealne, kosztowne, śmieszne? Chyba obiektywnie, jesteś nie do końca mądry.

do burmistrza; 25 października 2018, 15:23

Czyżby szykuje następną spółkę a może zrobi fasadę płatnych doradców?
Stolarski od pierwszej pracy należał do ZSL, wiec w odpowiednim czasie wie do kogo zapukać.
Maliszewski powinien wiedzieć jak postępować z ludźmi, którzy nie mają honoru i odwagi przyznawać sie do swoich przekonań politycznych.

Mieszkaniec; 25 października 2018, 15:27

Jeśli Gwiazda będzie uczciwie działał to zrobimy referendum i odwołamy radę.
Wybierzemy uczciwych ludzi, którzy chcą służyć społeczeństwu a nie układzikom Stolarskiego i spółki.

do układ zamknięty; 25 października 2018, 16:03

Przed przeksztalceniem w spolke cały zysk z wodociągów musiał być oddany do budzetu gminy. Teraz Stolarski z Gawłem zrobił układ.
W Statucie wodociągowej spółki 90% jest dla spółki a 10% zysku dla gminy, to jest z czego robić inwestycje?
Podejrzewam, że Gwiazda gdyby nawet chciał to jako radny byłby zapędzony w bury kąt. Stolarski jeszcze by powiedzial: łżesz jak bura suka.

Ciekawe jak teraz Stolarski będzie tłumaczył się ze swoich manipulacji kiedy był burmistrzem.

Na szczęście dzięki partii rządzącej od tej kadencji wszystkie sesje rady miejskiej muszą być transmitowane przez internet, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy, warto oglądać będzie się dzialo!

jagoda; 25 października 2018, 16:10

zapomnieliście o Krawczyku przecież to on jako Naczelnik komisji edukacji powinien robic debaty z rodzicami na temat reformy oświaty i obwodów szkolnych - tylko ze to tylko marionetka.
Ale mial obbiecany stołek zastępcy burmistrza to nawet biedak radnym nie został

Asfaltownia ; 25 października 2018, 17:20

Buduje się trasa S7 Grojec Wa-wa, jak tylko wbija pierwsze łopaty, to po wyborach ruszy budowa asfaltowni w Głuchowie, Stolarski za 5 lat odjedzie stad a Wy pozostaniecie ze smrodem na wiele lat

Czer; 25 października 2018, 17:22

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Czer; 25 października 2018, 19:50

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Nie rozumiem; 25 października 2018, 21:02

Ludzie burmistrza Stolarskiego ogólnie są nam znani i wiele na tym forum zostało napisane. Znamy skład rady miejskiej. Może ktoś odważnie przedstawi personel pomocniczy P. Gwiazdy jest to bardzo ważne przed wyborami. Jeśli tego nie poznamy to głosowanie na tego kandydata na burmistrza jest wyjątkowo ryzykowne. Możemy mieć wiele niespodzianek i niezły bałagan połączony z kabaretem.

Do Nie rozumiem; 26 października 2018, 07:32

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

mieszkaniec Grójca; 26 października 2018, 08:36

Czy wszyscy już zapomnieliście jak w wyborach /kadencja 2010 - 2014/ P. Stolarski w swojej ulotce wyborczej obiecywał że kandyduje już ostatni raz!!!!!! W kolejnej kadencji /2014 - 2018/ znów kandydował, został Burmistrzem, kolejna kadencja /2018 - 2023/ znów kandyduje i znów chce zostać Burmistrzem!!!! Czy można zaufać komuś, kto co innego mówi, a co innego robi!!! Zastanówcie się, zanim oddacie swój głos na kogoś takiego!!!

ZORRO; 26 października 2018, 08:51

Napisał pewien człowiek na forum: &#8222;psl sprzedal wszystko okradl mekintoszow dal im 10 gr za jabka a oni na nich glosuja&#8221;. Nic dodać, nic ująć. PSL to zrobił, a nasz grójecki poseł Miro Maliszewski, miał w tym wielki udział. Ktoś go wynalazł, kazał założyć ZSRP i iść do polityki. Dla sadowników sprowadził serię nieszczęść, które skutkuję obecną sytuacją, nie 10gr lecz 8 za kg i uwłaczające kolejki na punktach skupu. Jak on to zrobił?. Po pierwsze oczywiście nie sam, po drugie, był szyldem tego zabiegu. Przez całe dekady wmawiał ludziom, że załatwi im wszystko, czego potrzebują, tylko niech chodzą na blokady pod przetwórnie i na niego głosują. No i załatwił, wraz ze swoim ugrupowaniem, prawicowo lewicowym ludowym ruchem obrotowym, dokładnie odwrotnie. Ktoś tym sterował, oni wykonywali. Poszły środki unijne na traktorki po 150 tys/sztuka, opryskiwacze i inne maszyny, olbrzymie ponad potrzeby hale w grupach producenckich, linie sortownicze, na zakładanie nowoczesnych sadów, plany marketingowe, picie na umór wódy na targach w Moskwie i Berlinie. Nikt nad tym nie panował, a pieniądze lały się jak rzeka, aż produkcja urosła do 5 mln ton. W międzyczasie sprzedaż, po wcześniejszej komercjalizacji, zakładów przetwórczych, z których Tarczyn był najmocniejszy. A teraz Mr Maliszewski nadal wmawia sadownikom, że tylko on ich naprawdę rozumie i kocha, bo wywodzi się spośród nich. Szanowni sadownicy gminy Grójec, czy nie dość tego szalbierstwa, czy naprawdę wierzycie jeszcze temu obłudnikowi?
Jeśli wierzycie, to poczytajcie dalej.
Otóż ten wasz wspaniały przywódca napisał list poparcia do kolejnego obłudnego grójeckiego przywódcy Jacka Stolarskiego. A ten jest o wiele bardziej wyrachowany. Jeśli nie wiecie, to zapewniam Was, że ten dopiero człowiek nienawidzi was prawdziwie i nad wyraz mocno. Wyrażał te uczucia wielokrotnie tu na forum, pod różnymi pseudonimami, napuszczał i szczuł miasto na wieś i odwrotnie. Pisał o brykach za pół mln, pisał, że przyjedzie dom was swoim mercedesem i będzie z Wami płakał, prowokował i wyżywał się z tej swojej nienawiści i pogardy. Rządził gminą Grójec ponad dwadzieścia lat ze skutkiem katastrofalnego zapóźnienia, w stosunku do innych miast o podobnej wielkości i potencjale ekonomicznym. Spotkali się ci dwaj przywódcy i ustalili: jeden weźmie rządy w powiecie, drugi jeszcze trochę porządzi w gminie. Obydwaj mają za sobą cały PSL, tę obrotówkę zawsze w stronę władzy i pieniędzy, które płyną zgodnie z kierunkiem grabienia. Dzisiaj spotykają się w celu porozumienia, do dalszego spożywania tych zaszczytów.
Obudźcie się Drodzy Mieszkańcy Grójca i Drodzy Sadownicy, w tej chwili rodzi się w Grójcu niepowtarzalna szansa na stworzenie nowego układu władzy, układu bez niejasnych powiązań, wywodzącego się autentycznie spośród mieszkańców naszej gminy i miasta, z sadowników i ludzi pracujących w Grójcu. Tu nikt nie kłamie, nikt nie obiecuje rzeczy niemożliwych i nikt z góry nie zakłada, że Was oszuka. Tu każdy jest świadomy tego, co się stało z sadownictwem i każdy wierzy, że nie musi tak być nadal. Ja jestem mieszkańcem gminy Grójec, także jednym z Was i proszę: idźcie 4 listopada na wybory, oddajcie swój głos w II turze wyborów na burmistrza Gminy i Miasta Grójec na &#8222;nowe&#8221;. Przełammy wspólnie niemoc i niewiarę, że może być lepiej. PSL i Stolarski to dwie złowrogie moce, których jedynym celem jest dalsze pasożytowanie na nas wszystkich. Wygrana &#8222;nowgo&#8221; będzie początkiem prawdziwej polityki regionu opartego na sadownictwie, wynikającej z prawdziwej diagnozy stanu obecnego. Do tej pory takiej diagnozy nigdy nie było, nie mogła się ona przebić przez gąszcz obłudy i wyrachowania dotychczasowych pseudoprzywódców. Dajmy sobie szansę, jeśli nie damy, nie przekonamy się.

Stop głupocie ; 26 października 2018, 09:29

Ja też popieram zmiany!!!!!!!!!
Zacznijmy od harcmistrza!!!
Harcerze do roboty, wywalcie lenia i cwaniaczka i niech się wreszcie zajmie czymś pożytecznym!!!

Do Nie rozumiem; 26 października 2018, 09:37

Zastanawiasz się czy przeskoczysz z jednego koryta do drugiego?

Stop głupocie ; 26 października 2018, 09:45

Te zorro, a skund masz takiego kunia???
Napisz wreszcie coś sensownego bo tego już nie da się czytać. Wg. Ciebie Maliszewski jest winien głupoty na wsi. Zobacz co się dzieje w szpitalu PISoskim, przeczytaj pismo p. prezes do pracowników o braku kasy na wypłaty od października. Taki są rządy pisu i tak by były po ewentualnej wygranej harcerza, który nie jest w stanie zbudować większości żeby zapewnić skuteczne kierowani samorządem z budżetem ok 110 mln. pln
WYBORCO ocknij się i nie pozwól sobą manipulować przez troli ze sztabu panaGwiazdy!!!!!

Fretka; 26 października 2018, 09:58

Zaczyna mi się podobać dyskutuja na tych ostatnich wpisach, a szczególnie ten apel kogoś o nicku" stop głupocie". Trafny wpis, popieram, popieram.

do ZORRO; 26 października 2018, 10:21

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

DAD; 26 października 2018, 10:22

Stop głupocie, to jeden z wielu pseudonimów Jacka Stolarskiego.

Hmmm; 26 października 2018, 10:26

Zastanawiam się czy do końca trafne jest budowanie przez obecnego burmistrza oraz kontrkandydata Banasiewicza (swoją drogą gratuluję zasad moralnych, całe życie przeciwko a w ciągu kilku dni ZA) głównego argumentu żeby go wybrać bo Gwiazda nie będzie miał większości w Radzie. Czy tym samym Pan jedyny nie przyznał się że przez ostatnie kilkanascie lat miał w Radzie kolesi którzy wszystko przyklepywali? Może przez to Gwiazda będzie miał trudniej, ale chyba nie musimy bać się zmian? Chyba że komuś skończą się wieczne układy hmmmm

Do Stop głupocie; 26 października 2018, 10:42

Pod względem przyzwoitości do kostek nie dorastasz ludziom od Gwiazdy. Grójec to doceni.

obserwator; 26 października 2018, 11:11

Jak wynika z podpisów pod komentarzami, największym autorytetem kampanii wyborczej P. Gwiazdy jest ZORRO. To jest właśnie personel harcerza.

Stop głupocie ; 26 października 2018, 11:21

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

wyborca; 26 października 2018, 11:34

Gratuluje P. Banasiewiczowi odwagi, rozsądku i przyzwoitości.

Do Banasiewicza.; 26 października 2018, 11:54

No i co kochanieńki Gwiazda nic nie dał to poszedłeś żebrać do Stolarskiego i ten dał drugiego zastępcę na otarcie łez. Tylko uważa żeby nie wywalił jak za pierwszym razem. Chytry dwa razy traci.

Do Stop Głupocie; 26 października 2018, 11:57

Nazywasz, z wielką pogardą Gwiazdę - harcerzem. Jego przeciwnika nazywają w Grójcu - kochasiem. Jak myślisz, ktore określenie niesie ze soba więcej wstydu?

SAM; 26 października 2018, 12:08

Mamy nową sytuację, Banasieiwcz poparł Stolarskiego. Jedyna kwestia, która jest jeszcze niewiadomą, to czy W Grójcu zwycięzy cwaniactwo i handel stołkami, czy honor i przyzwoitość. Ja stawiam na to drugie. Nie przesądzam kto był sprzedającym, kto kupującym. Transakcja została zawarta, ocenią to wyborcy. Maja do tego prawo, suma ocen może da wynik. Na scenie są sprzedający i kupujący, na widowni - obserwujący i oceniający.

ciekawski; 26 października 2018, 12:46

Panie Arturze czy pojawi się Pan w dniu dzisiejszym o 18.00 w sali weselnej Kasjopeja na imprezce organizowanej przez obecnego burmistrza dla wielbicieli czy bedzie sie Pan wstydzil?

Do SAM; 26 października 2018, 12:47

To jest polityka, a harcerze z zuchami bawią się dalej w podchody (czytaj oczernianie) Prawdziwy harcerz P. Szlis już dawno się z tej brudnej .zabawy wyłączył.

Bambo; 26 października 2018, 13:10

Niech obaj kandydaci wskażą swoich przyszłych zastępców; wtedy wyborcy będą wiedzieli na jaką opcję głosować.

SPRZEDAWCZYK; 26 października 2018, 13:16

Panie Stolarski - wstyd, nie ma pan honoru za grosz. Po tym co robił Banasiewicz ,zeby pan zdyskredytować( donosy na prokuraturę,oszczerstwa ) zawarł Pan z nim sojusz???????.

Do Banasiewicza.; 26 października 2018, 13:29

No i co kochanieńki Gwiazda nic nie dał to poszedłeś żebrać do Stolarskiego i ten dał drugiego zastępcę na otarcie łez. Tylko uważa żeby nie wywalił jak za pierwszym razem. Chytry dwa razy traci.

wyborca; 26 października 2018, 15:13

Darek dawaj o głosy Pis, nie masz nic do stracenia. Banasiewcz wstyd. Wg mnie P SOTEK powinna poprzeć Darka. Tak było by ucziwe z jej strony

ZORRO do Stop głupocie; 26 października 2018, 15:32

Widzisz Jacku, nawet przez chwilę nie potrafisz ukryć swojej nienawiści i pogardy do sadowniczej wsi. Bez ogródek stwierdziłeś, że panuje tam głupota. A jest tylko bezradność spowodowana złą polityką i brakiem dobrego wyjścia z całej sytuacji, za którą odpowiadają głównie i przede wszystkim, miłujacy tę wieś politycy PSL. Oni tę polityykę kreowali i oni byli mistrami - wicepremierami od rolnictwa. Przy prywatyzacji biernie się przyglądali, kłamiąc, że byli hamulcowymi. Dziś ludzie na wsi to widzą, a na naszej wsi grójeckiej widzą również Twój paszkwilny stosunek do niej. Dlatego wybacz, ale zaśpiewamy Ci - miałeś chamie złoty róg.........

Bambo; 26 października 2018, 16:00

...jeszcze tylko refleksja,po przeczytaniu dotychczasowych wpisów.Wyborco,zobacz na co stać ludzi/tylko w sferze moralno-etycznej/,aby zdobyć lub utrzymać władzę.

Obserwator; 26 października 2018, 16:31

Brawo Panie Arturze. W polityce,także lokalnej nigdy ne mów NIGDY. Zapewne tym posunięciem radni z waszego komitetu wyborczego w RM nie będą sierotkami. Ośla ławka zarezerwowana jest dla radnych z komitetu P. Gwiazdy.

Radek; 26 października 2018, 17:09

Uwaźam,źe etyka jaka cechowała pana Gwiazdę w wyborze na burmistrza jest jego atutem.Dobrze,źe on nie wykonuje gwałtownych ruchów.Ktoś postawi kropkę,Stolarski musi odejść.Jemu juź nie pomogą ani banasiewicze i maliszewicze.Faktycznie elektorat PiS za wódkę nie głosuje i raczej Stolarskiemu nic dobrego nie wróży.

DAD; 26 października 2018, 17:15

Obserwator to kolejny pseudonim Jacka Stolarskiego. Brawo panie Jacku.

Do obserwator; 26 października 2018, 17:18

Czy Artur zaszczyci swoja obecnością dzisiejszy raut w Kasjopei? Czy będzie siedział przy panu Stolarskim_

Sad do obserwator; 26 października 2018, 17:59

Która ławka będzie dla Ciebie po 4 listopada? Jak się będzie nazywała? Też ośla, czy może będzie to kosmos ławka, gdzie wielokrotnie widziałeś oponentów?

ANTE; 26 października 2018, 18:34

Ten raut to na cześc Artura. Rzadko ktoś się może tak zeszmacić więc trzeba to opić

Radek; 26 października 2018, 18:58

I jeszcze jedna zasadnicza sprawa.Panie Gwiazda proszę nie zapominać o wiejskim elektoracie.Są takie miejsca w naszej gminie,źe przypominają mi obazy średniowiecza W Głuchowie pewna droga koło przetwórni to skandal cywilizacyjny.

Do Radka; 26 października 2018, 22:01

Zobaczymy jak zagłosuje Głuchów to pomyślimy nad drogą. A do wyborów 2-ej tury będzie średniowiecze. Ja stary radny Ci to mówię.

Konik; 27 października 2018, 00:18

Mam do sprzedania dwa zaproszenia do Kasjopei. Tanio sprzedam.

Do konik; 27 października 2018, 08:55

Zaproszenia możesz oddać tym z oślep ławki w RM. Na marginesie,i tak ich tam nie opuszczą.

Do do konik; 27 października 2018, 10:16

Przeczytaj sobie komentarz Analityka przy temacie frekwencja na plus.

Xxc; 27 października 2018, 12:31

Cały Grójec huczy co to za imprezy robi Stolarski ludzie jak On gra nie czysto Panie opamieta się

Ja; 27 października 2018, 22:40

Stolarski - gość na poziomie, kompetentny , potrafiący się płynnie wypowiedzieć, dobry strateg i doświadczony na stanowisku burmistrza. Gwiazda - uczciwy i wszędzie go pełno , niestety brak kompetencji a i polityk z niego żaden, jak już sie wypowiada to właściwie nie wiadomo o co mu chodzi i co swoją wypowiedzią chce osiągnąć. Czytając protokoły z posiedzeń Rady Miasta faktycznie jest najbardziej aktywnym radnym ale bardziej pozorantem, człowiekiem zadającym pytania nie bardzo nawet rozumiejąc o co pyta. Cóż moim zdaniem sprawa jest oczywista przy tych dwóch kandydatach ; stawiam na STOLARSKIEGO i jemu oddamy swoje głosy.

A; 27 października 2018, 23:33

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie Gwiazdy na banerze. Przestraszony, niepewny, to ma być przywódca??? Jego mdłe oczy mówią: "Proszę zagłosujcie na mnie, bo jak nie to się popłaczę!" Kompromitacja... Panie Gwiazda ma pan ambicje, duuuużo za wysokie, jak na Pana możliwości. NIE GŁOSUJĘ NA GWIAZDĘ!!!!!

4.XI; 28 października 2018, 00:48

Burmistrz bierze wszystko, Gwiazda będzie grał uczciwie to uczciwi radni. Gałka,Woźniak, Marcinkowski i Hebel - dla nich komisja Edukacji i Bezpieczeństwa Publicznego - to część klubu radnych Stolarskiego - elita grójeckiej rady

Co zyskuje Gwiazda?; 28 października 2018, 08:04

Gwiazda moze zatrzymać chaos przestrzenny miasta, korupcję, kolesiostwo i dalsze zadluzanie sie gminy na nieprzemyslane inwestycje. Dla siebie zyskuje, moze 3-4 tysiące dochodu i prawo decydowania komu umorzyc podatek.

Natomiast odbiera przeciwnikom miliony, sielskie życie przez następne 5 lat i przekazanie budżetu bez korzyści dla zwykłych Mieszkańców.

Do Ja; 28 października 2018, 09:19

Człowiek na tzw. poziomie nigdy nie pzwoliłby sobie na romas z podwładną. Co do oceny umiejętności wypowiadania się, jest to względne, zalezy od wcześniejszych wyborów oceniającego. Sprawa jest oczywista, że Stolarski nie umie zarządzać, bo się po prostu na tym nie zna. Jedyne, co mu dobrze wychodzi, to konstruowanie grójeckiej pajęczyny, która niszczyła gminę i miasto. Wydawał nasze pieniądze z efektywnością ok. 70%, wg ocen znających się na tym. Jak widać po twoich głebokich przemyśleniach, ty człowieku do tych znających się nie nalezysz, więc i twoje zdanie się nie liczy. Lisy wygnane ze swojego terytorium są skazane na niedolę, bo nikt im nie poda pomocnej dłoni, poza innymi, jemu podobnymi. Obserwuj przyrodę i ucz się.

Do do ja; 28 października 2018, 09:34

Trzeba zauważyć, że w przyrodzie dobry lis bierze sobie lisicę, jaką zechce. Pytania tylko, czy można porównać lisie terytorium do urzędu i czy można tam zachowywać się jak lis.

Ania; 28 października 2018, 11:17

Stolarski nie zna się na zarządzaniu, a Gwiazda sie zna? A to dobre! Taki z Ciebie ekspert w obrzasze analizy zarządzania i wydatkowania jak i z Gwiazdy. Jakby wygrał ten harcerzyk (do czego mam nadzieję nie dojdzie) to dopiero gmina pójdzie na dno jak Titanic. MÓJ GŁOS MA PAN STOLARSKI!!!!

xxx; 28 października 2018, 11:30

stolarski i klasa? pokazal ją w piatek kupujac za stolec wiceburmistrza swojego najwiekszego wroga ktory przez ostatnie 10 lat pisal na niego donosy do prokuratury i atakowal w swoich gazetkach. ten czlowiek jest tak uzalezniony od wladzy ze zrobi wszystko zeby zostac na stolcu burmistrza.

Do Ania ; 28 października 2018, 11:31

Po raz pierwszy spotkałem się z określeniem - obszar analizy zarządzania - a trochę podręczników poznałem. Prędzaj zakres analizy, w sensie doprecyzowania czegoś węższego. Śmieszna jesteś i słaba. Lepszy harcerzyk od kochasia, Ty wolisz kochasia. Titanic był w Kasjopei i orkiestra też grała....... nie widziałaś?

Do Ania; 28 października 2018, 12:27

Któś, kto na egaminie z zarządzania użyje określenia - anliza obszaru zarządzania- od razu zwraca uwagę egzaminującego, dostaję kilka dodatkowych pytań i wypad.
Obszar zarządzania - tak, analiza obszaru zarządzanie - nie, analiza zrządzania - tak, analiza zarzadzania gminą - tak, analiza obszaru zarządzania gminą - nie. Trochę trudne co?

Stop głupocie ; 28 października 2018, 13:31

Jeżeli jest tak źle w gminie to zawiadomcie prokurature o popełnieniu przestępstwa, a nie wypisujecie populistyczne dyrdymały dobre dla suwerena i plebsu.

Do Stop głupocie; 28 października 2018, 13:58

Żeby napisać zawiadomienie do prokuratuyu o uzasadnionym podejrzeniu......... , trzeba przejrzeć krytyczną dokumentację w urzędzie.

do Do Stop głupocie; 28 października 2018, 14:32

W błędzie jesteś, jeśli masz wiedzę o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa to składaj zawiadomienie w prokuraturze. Na chwilę obecną ograniczasz się jedynie do pisania bzdurnych, populistycznych komentarzy. Ty nie musisz przeglądać dokumentów, zrobi to prokurator.

Do xxx; 28 października 2018, 14:43

Widać jaki z Ciebie polityk. Pan Banasiewicz zagrał jak prawdziwy polityk, przeanalizował sytuację i wybrał najlepszą opcję dla siebie i dla gminy. A Pan Gwiazda tego nie zrozumie, bo on o polityce wie tyle co w wiadomościach obejrzy, albo w gazecie przeczyta. Artur nie był moim kandydatem, ale teraz kiedy rozsądnie podszedł do sprawy zmieniam zdanie na jego temat. Brawo Arturze, ryzykowne, ale bardzo słuszne posunięcie. Mimo tego, że wiedział Pan, że będzie krytykowany pokazał Pan odwagę! Głosujmy tak, żeby Pan Gwiazda mógł od 5 listopada zacząć zajmować się swoimi sprawami np. organizowaniem podchodów, lub zgrupowaniem dla zuchów w harcówce.

N; 28 października 2018, 14:45

Panie Gwiazdo, a idź Pan w.... las!!! Razem z tymi swoimi ludkami.

Ada; 28 października 2018, 14:50

Nie byłam za Stolarskim, moj kandydat nie wygrał, ale jak pooglądałam te filmy Dariusza to włos mi się zjeżyl na głowie i wszędzie gdzie się da... nie głosujcie na tego faceta, on jest jakiś urwany z choinki. Takie obietnice to dopiero się nadają na bajkę dla dzieci. Nie no teraz to pójdę na wybory, po to żeby Gwiazda nie wygrał

do do do stop...; 28 października 2018, 15:03

Jasne, że zrobi to prokurator, ale jeśli zawiadomienie będzie dobrze napisane.

Do Ada; 28 października 2018, 15:09

Nie byłem za Gwiazdą, teraz jestem za Gwiazdą. Zobacz na program Stolarskiego z 2014 r. i wtedy opowiedz nam, co z włosami na twej główce.

Ostatnia kadencja; 28 października 2018, 15:11

Grojczanie pomyślcie o ostatniej kadencji JS. Głównym jego zajęciem było romansowanie z kochanką. Kiedy się nie poszło do sekretariatu to burmistrz był w inwestycjach. W tej kadencji JS raczej administrował gminą niż nią rozwijał. Tak go Krystyna omamiła. A teraz żeby ocalić siebie i ją sprzedał się człowiekowi który ostatnie osiem lat opluwał go i donosił na niego. Obrzydliwe. Czy to wam nie wystarczy żeby ocenić tego człowieka?!

Do do xxx; 28 października 2018, 15:15

.......i żeby kochaś mógł spokojnie robić to, co najbardziej lubi.......
Znasz reakcję ludzi Artura? Porozmawiaj. Polityka nie dla ciebie raczej.

Tygrys; 28 października 2018, 15:17

Stolarski to już Stary dziad jak poradzi jeszcze 5 lat to już będzie szedł po bandzie będzie korupcja na bank bo już mu nie będzie zależała bo już ostatnio kadencja i będzie musiał się nachlapac na starość. ROMAS W PRACY na takim stanowisku to dno.

Www; 28 października 2018, 18:07

JA na miejscu tek Krystyny to pod ziemię bym się zapadł. W BUDŻETÓWCE romans ???jedno musi odejść do granda. A gdzie uczciwość.

Xxx; 28 października 2018, 18:12

A dla Ciebie polityka jak najbardziej, reakcje ludzi Artura? Mówisz o tej garstce,która właśnie nie rozumie polityki i dajesz przykład, że jesteś w tej nedznej garstce. A sojusz Banasiewicza ze Stolarskim jeszcze wszystkim wyjdzie na dobre. No ale to już nie na Twoją ciasną głowę człowieku gwiazdo świecąca

A ja słyszałem; 28 października 2018, 18:18

że we wszystkich miejscach, gdzie znajduja się kompromitujące Stolarskiego inwestycje, zalew, rynek, basen, boisko, ratusz - jest poświetlony znak Zorro i będzie się świecił każdej nocy o północy przez minutę.

Gość z lasu; 28 października 2018, 18:30

Wszystkie trollejbusy i trolliny Stolarskiego - macie jeszcze tydzień wycia, później będzie kwik. Koryto zamieni się zwykłe miejsce pracy dla porządnych ludzi.

Do xxx; 28 października 2018, 18:33

Ta garstka to 90%. Sojusz się szybko skończy - 4 listopda.

Xxx; 28 października 2018, 19:05

O proszę jaki matematyk nam się objawił. 90% z czego??? Chyba z tego Waszego elektoratu, no 10% to zdrajcy zdrajców. GWIAZDA DO BETLEJEM!!! ŚWIĘTA IDĄ TAM SIĘ BARDZIEJ PRZYDA:)

Stop głupocie ; 28 października 2018, 19:23

Do moich krytyków.
Czytanie ze zrozumieniem to cecha ludzi inteligentnych, no ale próżno ich szukać wśród szumowiny i zwolenników pana Gwiazdy. Szkoda bo kiedyś sprawiał wrażenie normalnego.

Krystyna; 28 października 2018, 19:39

A walcie się wszyscy. Kto bez grzechu niech pierwszy..... znacie dalej obłudnicy.

Yuy; 28 października 2018, 19:39

Cciekawe jaką posadę Stolarki obiecał Ba nasiewiczow. Jaki układ bez obiecanej posady nie zrzekł by się. Po trupach do celu sprzedawczyk bez Honoru.&#128055;&#128055;&#128055;&#128055;&#128055;&#128055;

Kandydat ; 28 października 2018, 19:47

Czy wie ktoś co się dzieje w sprawie fałszerstwa podczas wydawania kart bez pieczęci w komisji w GOKu???

123; 28 października 2018, 19:48

Jak można tak się sprzedać to świadczy o tych Panach że będzie tylko dla siebie brane układ układ ludzie opamiętajcie się nie widzicie co Oni robią Kumotestwo złodziejstwo.

Do Stop głupocie; 28 października 2018, 19:58

Gdybyś chociaż tak tym krytykom powiedział coś rozsądnego o programie z 2014r. , może być jakoś się wybronił. Błyśnij więc inteligencją i do dzieła.

12; 28 października 2018, 20:19

Wogole lokal wyborczy w Gok to kurnik

Haha; 28 października 2018, 20:24

Fałszerstwo w GOKu a to dobre. Chlopie nie pisz takich bredni bo Cię na taczkach wywiozą. Falszerstwo to by było jakby były głosy sfałszowane. Widać nigdy nie pracowałeś przy wyborach i nie masz pojęcia o procedurach. A głosy będą pewnie uznane za ważne albo jeszcze raz wybory się odbędą w tym miejscu. I tyle. Nie napedzajcie się tak fałszywi gwiazdofani

Do haha; 28 października 2018, 20:52

A jak nazwać świadome wydanie 215 kart do głosowania na radnego rady miejskiej bez wymaganych pieczęci komisji nr. 3 przez przewodniczącą tejże komisji ??? Czy to nie fałszerstwo i wypaczenie wyników wyborów???

Do starej kliki; 28 października 2018, 22:00

Idziemy po was. 4 listopada będziemy.

Ironia losu; 28 października 2018, 23:12

Komisja w GOK to Stolarskoego stosunek Do Mieszkańców.
Cała kampania Arturka to bitwa o stołek. Zmanipulowal ludzi, którzy jemu ślepo zaufali. A to przecież tym samym ... plemnikiem robiony nieudacznik co Stolaraki.
Stolarski juz dal mu znak na początku ze zrobi dla niego krainę kwitnącej gminy...ale wiem, ze Gwiazda raz na zawsze ten paskudny uklad pogoni.
Osmieszany, oskarżony plugawymi bredniami. Na pewno wygra a praktycznie już wygrał i pni o tym wiedzą. Jeszcze im udowodni jak udowadniał nie jeden raz w przeszłości ze nie warto go nie doceniac. Goac ktory Zawsze był poza układami i robil piekne rzeczy dla innych.
Banasiewicz to był przez lata najwygodniejszy przeciwnik dla Stolarskiego przez ktorego teraz przegra hahaha ironia kosu

Kandydat ; 29 października 2018, 07:54

Czyli nikt nie ma pojęcia ani jakiejkolwiek wiedzy co z tymi 215 sfałszowanymi kartami. Piszecie o bzdurach a istotne rzeczy przechodzą bez echa. Oj pisarze, pisarze.

wyborca; 29 października 2018, 10:49

dlaczego nikt nie pisze o tym że Pan Gwiazdor sprzedał się PISowi i po wyborach pani Tereska bedzie zastępcą jego
pan gwiazda przyjdzie ze swoją kliką nie kompetentnych ludzi
wybuduje nowe szkoły a w starych co będzie????? może ktoś zapyta ile jest wolnych miejsc w budynku po byłym gimnazjum i ile w szkole nr 2 ale stawiajmy nowe, a w starych zrobimy schronisko dla zwierząt
obiecuje obiecuje a lud to kupuje

Do ironia losu; 29 października 2018, 10:56

Ty nie jesteś ironią losu tylko ofiarą losu pisząc takie dyrdymały!!! A może bardziej brakującym ogniwem w teorii Darwina, zwolenniku "gwiezdnych" dziwactw. Napisz coś mądrego np. o fałszerstwach w komisji w GOK i o 215 kart bez stepli.

Do wyborca; 29 października 2018, 10:57

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

do wyborca; 29 października 2018, 11:20

Dwody kłamco dla pieniędzy, podaj dowody.

XXX; 29 października 2018, 12:18

Dowody? Dowodem na ogłupianie ludzi jest kłamliwy program wyborczy Gwiazdy, który za wszelką cenę chce się dostać do urzędu i wtedy pokazać Wam wszystkim WAŁA!!!! Naiwniacy! On jest szują przez wielkie SZ. Jego kampanią i głównym atutem jest oczernianie przeciwnika. A co to za obrona? Mierna, tak jak jego osoba, mierna i bez wyrazu.

Z.; 29 października 2018, 12:23

Na debatę pan Gwiazda nie chce się zgodzić bo się boi! Zasłania się głupimi argumentami, że został zaproszony w ostatniej chwili (a o debacie mówiło się w zeszłym tygodniu) Po drugie że dziś to on ma inne plany, musi się spotkać ze swoimi wyborcami, których nie może zawieść! A debata to spotkanie z kim?????? Właśnie z wyborcami. No i nie dziś jest tylko w środę. Po trzecie jak debata ma być ustawiona??? Każdy może na nią przyjść, każdy mieszkaniec gminy i miasta. Boisz się Dareczku zderzenia z prawdą? też bym się bał, gdybym tak na co dzień kłamał i oczerniał innych. Widać starch do kłamliwych oczek zagląda...

Do XXX; 29 października 2018, 12:28

Dowody żadne, argumentacja chamska.

Do Z; 29 października 2018, 12:32

Najwspanialsza debata będzie później, po 4 listopada. W tej chwili nie ma sensu powtarzać wam w czym jesteście słabi, w czym beznadziejni. Dla was na chwilę obecną jest wczorajszy wierszyk o pewnych zwierzakach i korycie. Tam jest napisane, kto i czego się boi.

mieszkanka Grójca ; 29 października 2018, 13:07

Stolarski nie docenił kontr kandydata. Spostrzegł ze istnieje realna możliwość utraty stołka. Szkoda pieniędzy na oklejanie plakatami Grójca. Jak przychodzili ludzie do urzędu ze swoimi problemami to należało ich wysłuchać. A Pan zajął się swoimi biznesami.

XXX; 29 października 2018, 13:14

Chamska argumentacja?? Nie uważam, że chamska, jest prawdziwa niestety... Ale skoro twierdzisz, że chamska to powinieneś rozumieć ją bardzo dobrze, bo Gwiazda działa metodami daleko odbiegającymi od kultury. Uśmieszek fałszywy przyklejony, białe rękawiczki i jazda Dariusz Gwiazda. O! tak nasz kandydat działa

Do XXX; 29 października 2018, 15:52

Za to z waszego guru szczery kochaś jest, żadnej nie ominie i zdradzi każdą po czasie.

Do Krystyna; 29 października 2018, 17:53

Krycha, na lepszego Cię nie było stać????
Kiedyś było powiedzenie, że za mundurem panny sznurem, a teraz, że za kasą...

Na żywo z picerii; 29 października 2018, 19:50

Gwiazda ma zobowiązania, właśnie teraz ma spotkanie z wyborcami, 10 osób!!! Tyle jego elektoratu. Rozpoczęło się o 19.00. Była kiełbasa w Częstoniewie i Kociszewie, a w Grójcu jest picca wyborcza - śmiechu warte!!!!!

Debats; 30 października 2018, 01:03

Debata ze Stolarskim to jak rozmowa z politrukiem o wszystkim bez konkretów.

Zrobcie debate sami. Banasiewicz niech przepyta swojego guru o dotacjach unijnych pewnie załatwi jemu na rozbudowę willi w Konstancinie, tylko nie zapomnijcie o czworakach dla Artusoa.

SAM; 30 października 2018, 07:52

Pan Gwiazda zaprosi cała waszą trollownię i małpiarnię, do debaty po 4 listopada. Porozmawiamy wtedy na tematy najbardziej nurtujące wszystkich przyzwoitych i praworządnych obywateli. Lista tematów jest już gotowa.

zzz; 30 października 2018, 07:59

Podsumowania "dokonan" obecnego burmistrza i jego ekipy:
- lawki w rynku za 50 tys. zl
- kostka na armii krajowej ktora miala byc na 100 lat zalana asfaltem
- odlawianie psow 5 tys. zl / szt.
- wymiana plytek na basenie za 6,5 mln zl
- budowa boiska przy psp nr 2 na ktorym nie mozna uprawiac zadnego sportu
- nowy zalew w Gluchowie na ktory wydano 15 tys. naa projekt. obecny etap: wpuszczenie bakterii
- postawienie na "sprawdzona" kadre "menedzerska" w postaci panow Borzechowskiego, Rejera i Binkiewicza
- degrengolada moralna w urzedzie
- sluzebne podejscie do lokalnych przedsiebiorcow a szczegolnie niektorych (czytaj: umorzenia podatkow i plany zagospodarowania a wlasciwie ich brak)
- pycha, brak szacunku i empatii dla mieszkancow
- wicie sobie gniazdka na stare lata pod Konstancinem

Obywatel ; 30 października 2018, 08:03

Każdy troll powinien być oddzielnym tematem. Ciekawe ilu ich jest.

do zzz; 30 października 2018, 11:17

Daj już spokój z tym nudnym postem który jest zresztą kłamstwem. Ale czego spodziewać się od ludzi Gwiazdy. Od najlepszego kłamcy się uczycie to kłamiecie jak z nut!

Grand; 30 października 2018, 12:47

Padły tu bardzo ciekawe określenia dla otoczenia Stolarskiego: camorra, klika, małpiarnia, trollownia. Wszystkie trafne. Ja bym dodał jeszcze jedno: piekło. Szkoda, że niestety w Grójcu.

Ja; 30 października 2018, 13:03

Dla jednych piekło dla innych raj :).

Aleks; 30 października 2018, 13:10

No własnie jak w filmie Lewiatan, najważniejsze że władzy żyje się jak w raju, a maluczkim już niekoniecznie. Ważne żeby malutcy znali jak dobrego mają Pana i jak wiele zawdzięczają jego geniuszowi. On natomiast ma prawo żyć według zasad etycznych które sobie sam wyznacza - i ewntualnie zawsze może odpalić "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"

Do ja; 30 października 2018, 14:20

Każde diabelskie nasienie czuje się w piekle, jak by było w raju.

xyz; 30 października 2018, 15:10

Przedruk z Facebooka
Autor: Ireneusz Juraszewski

WYBORY PO GRÓJECKU....

Tak sobie siedzę i myślę o otaczającej mnie lokalnej rzeczywistości i nie mogę się
wprost w to co się wokół mnie dzieje uwierzyć....

Na początek zdziwiła mnie ogromna wprost ilość kandydatów na radnych.
Większości nie znałem,a przecież żyję tutaj już 50 lat.Ale cóż myślałem sobie tak....wszystkich znać nie możesz,bo .... zmiana pokoleniowa...bo dużo nowych ludzi w mieście,itd.Z drugiej strony przecież interesuje się tym co się tutaj dzieje i jakoś nic dobrego o inicjatywach społecznych większości z tych kandydatów nie słyszałem.Zresztą oni sami nie mogli o sobie niczego dobrego napisać więc sprowadzało się to do tego...żonaty,dwoje dzieci itd...
Więc co nagle sprawiło, że poczuli społeczną misje?
Długo się zastanawiałem i wreszcie zrozumiałem.... dla większości motywacją jest po prostu kasa.Około dwóch tysięcy miesięcznie przez 60 miesięcy to daje 120 tyś.
Tyle mniej więcej kosztuje kadencja grójeckiego radnego.Jest więc cel o który trzeba walczyć?
Warto więc,zainwestować parę groszy,że tak powiem...
Dodajmy że przez ostatnią kadencję grójecka Rada zebrała się 39 razy.A przecież pensja była co miesiąc.I to niezależnie od tego czy radny był obecny czy też nie...
Dla przykładu,w pobliskim Belsku radny pobiera 150 zł za sesję ,więc czteroletniej kadencja to około 6 tyś.
JEST RÓŻNICA!!!
A różnicy w dokonaniach jakoś nie widzę.
Trzeba mieć nadzieję że tych 21 nowo wybranych radnych okaże się godnych pieniędzy jakie za nich zapłacimy.
Z uwagą będę obserwował ich pracę,tym bardziej że będziemy teraz mieli transmisje internetowe z obrad Rady Miejskiej.

Powodzenia w nowej kadencji życzę
Ireneusz Juraszewski

mieszkaniec Grójca; 30 października 2018, 17:58

Panie Burmistrzu, wstydu pan nie ma i honoru za grosz. Do niedawna opluwał pana Banasiewicz, suchej nitki na panu nie zostawiał. A teraz żeby nie odpaść od żłobu i przejąć głosy jego wyborców dogadał się pan z nim i zaproponował mu fotel vice burmistrza. Ostatnio na zebraniach z mieszkańcami nie było pana nigdzie widać, wypychał pan wszędzie Karola. Skąd się nagle wzięła u pana taka aktywność przed wyborami? Ludzie nie dajcie się nabrać na stare sztuczki!!!

Mieszkaniec; 30 października 2018, 18:39

Cały Grójec głosuje na Darka! Jazda jazda Darek Gwiazda! :)))

Kośmin; 30 października 2018, 19:49

Dostało się Stolarskiemu od ludzi w Kośminie, aż stracił panowanie.

Porażka; 30 października 2018, 20:02

Wydawało się, że to ludzie honoru, broniący swojej godności, nie szczędzili sobie i rodzinom oszczerstw i pomówień a teraz mamy okazję przekonać się kim Ci panowie są naprawdę.

Pragną tylko to miasto oskubać.

Strach mnie ogarnia jakie mają jeszcze plany na obsadzanie swoich i trwonienie naszych podatków.

Teraz widać do czego są zdolni! a to dopiero początek skoku na kasę, przed wyjazdem w góry!

Do Juranda; 30 października 2018, 21:26

Twój guru JS, z którego komitetu startowałes ma od 16 lat większość w tej radzie i to on decyduje o przywilejach zasadach wynagradzania radnych.
Niech nie wkręca ludzi, że to rada gminy ustalila

Antoni; 30 października 2018, 22:18

Ustawianie diet radnych na absurdalnie wysokim poziomie jest jakby grzechem pierworodnym demokracji w Grójcu. Jest narzędziem które służy burmistrzowi do tego aby podporządkowywać sobie radę
a) tworzy kilka komitetów,,ludzi dla których głownym powodem kandydowania jest potencjalne 2 koła co miesiąc
b) im mniej kompetentni tym lepiej, nie bedą zbyt gorliwie patrzeć na ręce władzy ani zadawać niewygodnych pytań (np jak burmistrz nadzoruje dział inwestycji)
c) wszyscy wiedzą o korupcjogennym charakterze tego układu ale nikt nie protestuje

SAM; 31 października 2018, 07:26

Ma rację Antoni, jest to ciężko chore, autorem chorej sytuacji jest pan Manipulator Stolarski. Mamy szansę uzdrowić to, 4 listopada. Radni również poprą zmiany, jesli naprawdę zależy im na usprawnieniu zarządzania i prawdziwym rozwoju Grójca. Pan Stolarski będzie również miał szansę pokazania swoich umiejętności w innej, też ważnej, roli. I wszyscy będziemy szczęśliwi.......A ja, być może, trochę polubię pana Manipulatora.

ZORRO; 31 października 2018, 08:40

Sztuka manipulacji jest ważna dla dobrych przywódców. Mamy casem takie sytuacje, kiedy trzeba tej sztuki używać, by szybciej zareagować na zagrożenia czy skuteczniej skupić ludzi dla realizacji złożonego projektui, pomysłu czy spopularyzowania jakiejś dobrej idei. Istotne jest, w jakim celu to robimy. Jeśli mówimy o panu Jacku Stolarskim, ten cel nie jest godny poparcia, gdyż Grójec ewidentnie zmierzał w złym kierunku, bez dobrego kierownictwa i bez odpowiednich współpracowników. Czas to zmienić i podziękować starym metodom, strarym celom i starym wykonawcom.

ZORRO; 31 października 2018, 09:49

Istotne są również motywacje przywódców, to co nimi kieruje od środka, co popycha do przodu, do działania. Od tego zależy, jakie cele stawiają sobie samym. Jest to decydujące dla aktywności w obszarze zasięgu jego władzy, jego aktywności wpływającej na innych, na ich życie. Burmistrz powinien mieć świadomość, że wybrali go ludzie, być zmotywowany dla ludzi, zorientowany na ludzi, czujący ich problemy i dający ich optymalne rozwiązywanie. Tego często brakuje zbyt długo rządzącym, tego zabrakło Jackowi Stolarskiemu. Optymalność była nie dla mieszkańców lecz kogoś zupełnie innego.

Śmiechu warte; 31 października 2018, 09:56

Wylała się fala hejtu na obecnego burmistrza. Ze stylu pisania wszystkich komentarzy jasno widać, ze robi to jedna (nooo! góra dwie) osoba! Obstawiam &#8222;naczelnego pseudoekologa Grojca&#8221;. Mam tylko nadzieje, ze wyborcami będą rozsądni ludzie. Obiecać może każdy bardzo dużo! Pomysły Gwiazdy są z kosmosu i może niech on tam już zostanie! Pozdrawiam logicznie myślących &#128514;

gargamel; 31 października 2018, 11:13

Czy przy wygranej P. Gwiazdy jego zastępcą będzie ZORRO czy SAM. A może ZZZ. Nikogo innego na tym forum specjalnie nie widać.

Logika do śmiechu warte; 31 października 2018, 11:14

Gdzie ty geniuszu widzisz tu hejt?
Logicznie myślący ludzie myślą nie tak, jak sobie wyobrażasz. Wiesz czym jest logika? Jest nauką o poprawnym myśleniu, opisywaniu rzeczywistości zdaniami prawdziwymi, odróżnianiu prawdy od fałszu i prawidłowym wyciąganiu wniosków. Brakuje ci tego w stopniu 9 na 10. Ten jeden punkt, który masz w miarę powiązany z logiką, to branie pieniędzy za to, co robisz. Ot cała twoja logika. Ostanią wypłatę dostaniez za miesiąc październik i dalej PUP. Pozycję na rynku pracy, dla specjalności trollowanie, masz. Zatrudni cię jakiś rusek albo szkop może.

124; 31 października 2018, 11:19

Jak ma nie być hejtu jak Burmistrz kupił Banasiewicza za stołek najgorszy rodzaj kampanii jak widać Gówno spod siebie zje A stołek utrzyma po trupach do celu na takie Kumotestwo nie ma Przyzwolenia STOP STOP

rewitalizacja dzielnicy cudów; 31 października 2018, 13:56

Kiedy zniknie komórka koło dworca pks ( dawny dworzec straszy i sztraszy)oraz komórki z AK, Mogielnickiej, i Skargi,
W bramkowskich to jest raj i godne warunki zycia i mieszkania jakie zapewniają władze Grójca. Promocja lepsza niż nie obrażając Szmulkach bo tam to przynajmniej ludzie git i z honorem...

Śmiechu warte do logika; 31 października 2018, 18:34

Twój wpis dla logicznie myślących to jednoznaczna odpowiedz kim jesteś - na innych forach nazywany narcyzem pseudoekologicznym. Nawet gdybym pracował w urzędzie jak sugerujesz, przy &#8222;gwiazdorskim&#8221; burmistrzu sam zwolniłbym się z pracy. Nie pracuje tam wiec nie przybędzie kolejnego bezrobotnego ale ty zawsze możesz się tam znaleźć )chyba ze gwiazda już obiecał ci ciepła posadę)

Logika do śmiechu....; 31 października 2018, 21:18

Logika do śmiechu to ty, logika to nie jest u ciebie mocna strona, a i Sherlockiem Holmesem nie masz szans zostac. Nie pracujesz w urzędzie, nieważne, wystarczy, że ktoś z bliskich to robi lub korzysta z tegoż urzędu w inny sposób. Logika mówi również, że logicznie myślący, nie poprą w sposób logicznie przemyślany pana Jacka Stolarskiego, bo jest bardzi złym, niegospodarnym gospodarzem. Nie powołuj się więc logiko do śmiechu, na logikę, jako taką. Gdybyś kiedykolwiek miał do czynienia z prawdziwą logiką, np, na studiach, nigdy byś nie powoływał się na ludzi logicznie myślących, tylko na siebie samego. Ponieważ nie powołujesz się na siebie, sam uważasz siebie za nielogicznego. Jasne? To teraz ucz się logiki.

444; 31 października 2018, 23:36

Panu Stolarskiemu brakuje jeszcze poparcia na piśmie Księży ale tu chyba nie ma na co liczyć dwie żony kochanka to już świat by się pomylił. Człowieku jak Ty grasz nieczysto to jest płytkie co ty robisz. To oznacza że jak wygra Gwiazda to nie ma co szukacz w radzie. LUDZIE ZRÓBCIE COŚ jak On dzieli.

Śmiechu warte do logika; 1 listopada 2018, 08:03

&#8222;Logika mówi również, że logicznie myślący, nie poprą w sposób logicznie przemyślany pana Jacka Stolarskiego, bo jest bardzi złym, niegospodarnym gospodarzem&#8222;
A twoja logika mówi ze gwiazda będzie bardzo dobrym gospodarnym gospodarzem.
Wciąż (!) żyjemy w wolnym kraju i mozemy wybierać według własnych logicznych (albo nie) przekonań. Ja jestem wyborca, ty uwikłanym w polityczne układziki.

Jaaa; 1 listopada 2018, 16:24

Ja logicznie myśląc wybieram z całym przekonaniem Pana STOLARSKIEGO!!!!! Panie Jacku do boju! Pokonany tego gwiaździnę

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...
Opinie o kuchniach z Agaty: przewodnik po najnowszych trendach i funkcjonalnościach Kojarzące się ze stylem retro ryflowane fronty i niebanalne...
Dzień Dziecka na Osiedlu Ilona w Grójcu Osiedlowy Dzień Dziecka to świetna okazja do wspólnej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.