Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego: Oferta nie tylko dla klienta biznesowego

8 lipca 2021; 08:26

Materiał promocyjny

Organizując przyjęcie w przydomowym ogrodzie często zastanawiamy się, jak przygotować odpowiednie zaplecze oraz przestrzeń dla gości. Potrzebujemy stoły i krzesła, obrusy, a dla pewności także namiot, który ochroni naszych gości przed ewentualnym załamaniem pogody. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego.Wbrew powszechnym opiniom dobra wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego jest otwarta na współpracę każdym klientem, nie tylko biznesowym. Choć można spotkać na rynku marki działające wyłącznie w formule B2B. Jednak zdecydowana większość gastro wypożyczalni kieruje swoją ofertę także do osób prywatnych, zwłaszcza obecnie, kiedy sytuacja zmusiła nas do organizacji coraz większej liczby przyjęć i spotkań rodzinnych we własnych domach.

Na co może liczyć klient wypożyczalni gastronomicznej?

Nasza współpraca z podmiotem świadczącym usługi w zakresie obsługi imprez i eventów może przyjąć różną formę. Jako osoby prywatne często obok dostępu do profesjonalnego zaplecza oraz akcesoriów niezbędnych do aranżacji przestrzeni dla gości możemy dodatkowo liczyć na fachowe doradztwo. Doradztwo stanowi tutaj wartość dodaną, z której z pewnością warto skorzystać. Osoby specjalizujące się w obsłudze przyjęć doskonale orientują się w potrzebach i oczekiwaniach ich uczestników, dzięki czemu mogą nam doradzić lub odradzić wybór określonych rozwiązań. W efekcie powyższego współpraca z profesjonalną wypożyczalnią może nam oszczędzić wielu niepotrzebnych wydatków.

A na co możemy liczyć pod względem dostępnego sprzętu i akcesoriów? W tym zakresie wszystko zależy od podmiotu, z którym zdecydowaliśmy się podjąć współpracę. Niektóre wypożyczalnie gastronomiczne specjalizują się wyłącznie w obsłudze określonych formuł, inne posiadają w asortymencie absolutnie wszystko, co niezbędne do organizacji dowolnego wydarzenia – od zasiadanego przyjęcia z okazji Chrztu, Ślubu czy Komunii, aż po imprezę plenerową dla znajomych.

Co można wypożyczyć?

Na rynku gastro wypożyczyć można praktycznie wszystko, dzięki czemu organizacja imprezy nie wymaga od nas zakupu ani talerzy, ani obrusów, ani garnków. Jedyny wyjątek stanowią tu tzw. jednorazówki, których z wiadomych powodów wypożyczyć się nie da. Jeśli jednak zdecydujemy się na serowanie dań na talerzach porcelanę, szkło i sztućce z powodzeniem wypożyczymy w praktycznie dowolnej ilości. Co ważne, wypożyczalnie dokładają wszelkich starań, aby cała porcelana i wszystkie sztućce były z tego samego kompletu, co pozwala uniknąć stylistycznego miszmaszu obniżającego estetykę stołu.

Wiele wypożyczalni gastronomicznych posiada w swojej ofercie również kategorię „DODATKI.”. Warto się z nią zapoznać przed złożeniem ostatecznego zmówienia, ponieważ kryje się tu całe mnóstwo drobiazgów, dzięki którym nasze przyjęcie może nabrać jeszcze większej klasy. Koszyk na pieczywo, wiaderko do lodu, noga do wiaderka na szampana, wykładzina trawa (która zamaskuje niedoskonałości podłoża), szatnia, parawany gwarantujące prywatność, dyspensery do soków i zimnych napojów, misy do pączu – wynajem dodatków tego typu nie jest szczególnie kosztowny, a znacząco podnosi rangę wydarzenia i sprawia, że goście zapamiętują je na naprawdę długi czas.  

 

Najnowsze artykuły

Grupa SPEED: 128 wykroczeń na drogach powiatu grójeckiego W dniach 19-25 lipca 2021 roku grójeccy policjanci wchodzą...
77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego W niedzielę – 1 sierpnia, przy pomniku poświęconym...
Szanse i zagrożenia dla polskich sadowników Mimo bycia światowym liderem w produkcji jabłek, polscy...
Dwa wygrane mecze towarzyskie Mazowsza W ubiegłym tygodniu podopieczni Mariusza Lisieckiego...
Rozpoczęła się budowa Głównego Punktu Zasilającego Grójec 2 Rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną na terenie...

Najnowsze ogłoszenia

Malowanie / Ocieplenia - Niemcy.... Mein Personal poszukuje od zaraz fachowców w zakresie wykończenia wnętrz...
Windy Schodowe, Krzesła, Platformy Firma Windy Schodowe oferuje Państwu różnego rodzaju krzesełka i platformy...
ELASTYCZNA deska elewacyjna PlasterTynk... PLASTMAKER wykonuje i poleca elastyczne deski elewacyjne PlasterTynk.
Viptoner Tusze i Tonery W ofercie sklepu VIPToner znajdziesz szeroką gamę 
zamienników...
Technik Farmacji ZIKO APTEKA
Zatrudnimy Technika Farmacji do Apteki w Grójcu ....

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Alerta - kursy i szkolenia BHP Prowadzisz firmę i potrzebujesz kompleksowej obsługi BHP i przeciwpożarowej?...
Ucando Wszystkich firmy i osoby prywatne z Grójca okolic zapraszamy do odwiedzenia...
Wynajem koparki - 1Rent 1RENT to wypożyczalnia maszyn budowlanych z wieloletnim doświadczeniem...
Kancelaria Notarialna Kamila Badelska... Notariusz

2013-2021 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.