Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Zatrzymany sprawca rozboju

4 września 2014; 13:37

Grojec24.net

0 komentarzy

W sobotę 30 sierpnia krótko po godz. 21.00 dyżurny Komisariatu Policji w Warce przyjął telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny o dokonanym na nim rozboju.

News will be here

Polecamy

Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji. Jak ustalono przebywający w okolicy dworca PKP w Warce 63-letni mieszkaniec powiatu Kozienickiego, został przez nieznanego mu sprawcę brutalnie przewrócony na ziemię, przygnieciony kolanem a następnie okradziony.

Sprawca po doprowadzeniu mężczyzny do stanu bezbronności skradł mu z kieszeni spodni kartę bankomatową oraz portfel z zawartością pieniędzy a następnie oddalił się w z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony przekazał funkcjonariuszom dokładny opis wyglądu sprawcy. Natychmiast rozpoczęto sprawdzenie pobliskich miejsc oraz terenu. W wyniku podjętych czynności ok. godz. 00.55 zauważono mężczyznę wyglądem odpowiadającym rysopisowi, przebywał on w sali weselnej. Mężczyzna został rozpoznany przez pokrzywdzonego. Wylegitymowany przez funkcjonariuszy próbował ich oszukać podając fałszywe dane personalne. W wyniku przeszukania przez policjantów terenu odzyskano w całości skradzione mienie. Portfel, karta i inne dokumentny zostały porzucone w pobliskich zaroślach.

Sprawca, 37-letni mieszkaniec okolic Iłży po wytrzeźwieniu przyznał się do dokonania rozboju. Wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

sierż. Karolina Krawczyk

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.