W ostatnim meczu sezonu podopieczni trenera Mariusza Szewczyka ulegli na wyjeździe żegnającemu się z ligą okręgową zespołowi Zawiszy Sienno 2:3 (1:1), i całe rozgrywki zakończyli...
Już w niedzielę, 19 kwietnia 2026 roku, Grójec stanie się areną wyjątkowego wydarzenia sportowego łączącego aktywność fizyczną z promocją lokalnej tradycji sadowniczej. Tego dnia odbędzie się premierowa edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM, organizowanego przez Fundację na rzecz Rozwoju Polskiego Sportu.
Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka drugi raz z rzędu podzielili się punktami z rywalem. W sobotę po typowym meczu walki zremisowali bezbramkowo z Centrum Radom.
W najbliższą niedzielę w Grójcu rozpocznie się sezon ŻTC BIKE RACE 2026 – jednego z największych cykli wyścigów kolarskich dla amatorów w Polsce. Inauguracyjna edycja tradycyjnie przyciąga liczne grono zawodników z całego kraju i otwiera rywalizację w prestiżowych klasyfikacjach SUPER PRESTIGE oraz FIT RACE.
Bardzo kontrowersyjny rzut karny podyktowany w doliczonym czasie gry spowodował, że podopieczni trenera Mariusza Szewczyka nie sięgnęli po trzecie zwycięstwo z rzędu, a tylko podzielili się punktami z Królewskimi Jedlnia.
28 marca 2026 r. w Kleosinie (woj. podlaskie) odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Polski w Koluchstyl służb mundurowych, w którym wzięło udział 50 zawodników reprezentujących formacje z całego kraju. Funkcjonariusze różnych służb rywalizowali na wysokim poziomie sportowym, prezentując nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim...
Piłkarze Mazowsza Grójec rozegrali w sobotę bardzo dobre zawody i zgarnęli cenny komplet punktów w meczu z faworyzowaną Szydłowianką Szydłowiec.
Wychowanek Mazowsza Grójec - Mariusz Lisiecki - został trenerem pierwszego zespołu III-ligowej Broni Radom.
Podopieczni trenera Mariusza Szewczyka zrehabilitowali się za nieudaną inaugurację rundy rewanżowej, pokonując przed własną publicznością zespół z Błotnicy. Gola na wagę kompletu punktów zdobył Bartłomiej Janczewski. Dla sprowadzonego zimą z MKS Wyśmierzyce pomocnika było to premierowe trafienie w barwach Mazowsza.
Uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu - Iga Krzyżanowska - została zakwalifikowana do udziału w Mistrzostwach Świata w wyciskaniu sztangi leżąc.
Kryta pływalnia Wodnik w Grójcu przez 12 nocnych godzin była miejscem zmagań wszystkich, którzy chcieli: sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne słabości, przekroczyć granice wytrzymałości, poczuć prawdziwą satysfakcję, a przede wszystkim dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas, uprawiając jeden z najzdrowszych sportów...
7 dni temu
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
8 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Ogłoszenia