W ostatnim meczu sezonu podopieczni trenera Mariusza Szewczyka ulegli na wyjeździe żegnającemu się z ligą okręgową zespołowi Zawiszy Sienno 2:3 (1:1), i całe rozgrywki zakończyli...
Piłkarze grójeckiego Mazowsza rozpoczęli rundę rewanżową od minimalnej porażki z broniącym się przed spadkiem zespołem Gracji Tczów.
Już w sobotę piłkarze GKS Mazowsze Grójec zainaugurują rundę rewanżową Keeza radomskiej ligi okręgowej. W trakcie zimowej przerwy do zespołu dołączyło dwóch pomocników: 21-letni Kolumbijczyk Fernando Alejandro Fernandez Yanes oraz 23-letni Bartłomiej Janczewski.
W niedzielę 08.03.2026r. w Radomiu odbył się turniej eliminacyjny do Klubowych Mistrzostw Mazowsza, w których wzięła udział drużyna z rocznika 2018. Nasza Błędowska młodzież rozegrała świetne zawody, zwyciężając we wszystkich swoich spotkaniach i strzelając aż 18 bramek w 7 spotkaniach, tracąc przy tym zaledwie jednego gola!
Już wkrótce Grójec stanie się areną przeszkodowych zmagań. 19 kwietnia br. (niedziela) odbędzie się premierowa edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM. Nazwa zawodów nie jest przypadkowa i nawiązuje do sadowniczej historii tego regionu.
Od 6 do 11 marca w Tbilisi odbywają się Otwarte Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów osób z niepełnosprawnościami. W zawodach tych po raz kolejny wystartowała nasza paraolimpijka oraz pracowniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu – Justyna Kozdryk, udowadniając, że wciąż znajduje się w znakomitej dyspozycji sportowej. Tegoroczny...
Słabo wypadł generalny sprawdzian grójeckiej drużyny przed wznowieniem ligowych rozgrywek. W ostatnim meczu towarzyskim żółto-niebiescy ulegli na własnym boisku 0:2 (0:1) Koronie Góra Kalwaria.
W przedostatnim spotkaniu kontrolnym podopieczni trenera Mariusza Szewczyka ulegli 1:2 (0:2) drużynie V-ligowego Prochu Pionki.
Grójec sportami walki stoi - tak można w jednym zdaniu podsumować trzynastą edycję Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca. Jego laureatami zostali bowiem Bartosz Taborski - sportowiec Grójca 2025 oraz Kamil Zajkowski - trener Grójca 2025.
W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni trenera Mariusza Szewczyka doznali wysokiej porażki z szóstą drużyną warszawskiej ligi okręgowej, Laurą Chylice.
W rozegranym w środowy wieczór meczu kontrolnym podopieczni trenera Mariusza Szewczyka zremisowali 2:2 (1:1) z wiceliderem warszawskiej ligi okręgowej, zespołem Orła Baniocha.
7 dni temu
Skrajna nieodpowiedzialność dwóch kierowców. Obywatelska czujność uratowała życie!
8 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
10 dni temu
Ogłoszenia