Zarząd GKS Mazowsze Grójec informuje, iż w nowym sezonie 2026/27 zespół seniorów, występujący w rozgrywkach Radomskiej Ligi Okręgowej, poprowadzi trener Bartosz Kobza.
Kryta pływalnia Wodnik w Grójcu przez 12 nocnych godzin była miejscem zmagań wszystkich, którzy chcieli: sprawdzić swoje możliwości, pokonać własne słabości, przekroczyć granice wytrzymałości, poczuć prawdziwą satysfakcję, a przede wszystkim dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas, uprawiając jeden z najzdrowszych sportów...
Piłkarze grójeckiego Mazowsza rozpoczęli rundę rewanżową od minimalnej porażki z broniącym się przed spadkiem zespołem Gracji Tczów.
Już w sobotę piłkarze GKS Mazowsze Grójec zainaugurują rundę rewanżową Keeza radomskiej ligi okręgowej. W trakcie zimowej przerwy do zespołu dołączyło dwóch pomocników: 21-letni Kolumbijczyk Fernando Alejandro Fernandez Yanes oraz 23-letni Bartłomiej Janczewski.
W niedzielę 08.03.2026r. w Radomiu odbył się turniej eliminacyjny do Klubowych Mistrzostw Mazowsza, w których wzięła udział drużyna z rocznika 2018. Nasza Błędowska młodzież rozegrała świetne zawody, zwyciężając we wszystkich swoich spotkaniach i strzelając aż 18 bramek w 7 spotkaniach, tracąc przy tym zaledwie jednego gola!
Już wkrótce Grójec stanie się areną przeszkodowych zmagań. 19 kwietnia br. (niedziela) odbędzie się premierowa edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM. Nazwa zawodów nie jest przypadkowa i nawiązuje do sadowniczej historii tego regionu.
Od 6 do 11 marca w Tbilisi odbywają się Otwarte Mistrzostwa Europy w podnoszeniu ciężarów osób z niepełnosprawnościami. W zawodach tych po raz kolejny wystartowała nasza paraolimpijka oraz pracowniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu – Justyna Kozdryk, udowadniając, że wciąż znajduje się w znakomitej dyspozycji sportowej. Tegoroczny...
Słabo wypadł generalny sprawdzian grójeckiej drużyny przed wznowieniem ligowych rozgrywek. W ostatnim meczu towarzyskim żółto-niebiescy ulegli na własnym boisku 0:2 (0:1) Koronie Góra Kalwaria.
W przedostatnim spotkaniu kontrolnym podopieczni trenera Mariusza Szewczyka ulegli 1:2 (0:2) drużynie V-ligowego Prochu Pionki.
Grójec sportami walki stoi - tak można w jednym zdaniu podsumować trzynastą edycję Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca. Jego laureatami zostali bowiem Bartosz Taborski - sportowiec Grójca 2025 oraz Kamil Zajkowski - trener Grójca 2025.
W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni trenera Mariusza Szewczyka doznali wysokiej porażki z szóstą drużyną warszawskiej ligi okręgowej, Laurą Chylice.
4 godziny temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 07:26
Ogłoszenia