Grójecki Ośrodek Kultury z przykrością informuje, że z powodu śmierci managera występ Kabaretu Młodych Panów 21.02.2019 o godz. 17:30 i 20:30 został odwołany.
Automobilklub Rzemieślnik zaprasza na nowy sezon Pucharu Toru Słomczyn. Pierwsza eliminacja odbędzie się już 9 marca.
W Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu uroczyście pożegnano policjantów odchodzących na emeryturę. Komendanci tutejszej jednostki w obecności naczelników, policjantów i pracowników Policji podziękowali za wzorową i długoletnią służbę.
We wtorek wprowadzono zwężenie na odcinku Głuchów - Rembertów w związku z budową nowej trasy nr 7.
O godzinie 5.40 grójeccy strażacy otrzymali informację z centrum powiadamiania ratunkowego o pożarze przeznaczonego do rozbiórki drewniaka przy ulicy Kościelnej.
Fantastyczne mecze, przepiękne bramki, wielkie emocje, ale przede wszystkim super zabawa - taki był rozegrany w sobotę w Grójcu FCM Girls Cup #KochamFutbol.
W najbliższy czwartek Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem.
Asterix i Obelix: Tajemnica magicznego wywaru, Planeta Singli 3, Diablo oraz Dom, który zbudował Jack - oto propozycje grójeckiego kina na weekend 22-25 lutego.
W sobotnim meczu towarzyskim podopieczni Macieja Soroki ulegli 2:4 (1:2) Laurze Chylice. Bramki dla Mazowsza strzelali Rafał Sobczak i Daniel Złoch. Dla rywali dwa razy trafił Paweł Grodzki, który jeszcze jesienią występował w Grójcu.
W piątek późnym popołudniem przy zjeździe z trasy nr 7 pod Grójcem na drogę nr 50 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut ciężarowych i auta osobowego. Poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące samochodem osobowym.
17 godzin temu
Atak nożownika w centrum Grójca! Krzyczał, że wszystkich zabije
20 godzin temu
Prezes PCM w Grójcu pokieruje szpitalem w Nowym Mieście nad Pilicą
5 dni temu
W Lesznowoli pod Grójcem powstał nowoczesny budynek dla cudzoziemców
5 dni temu
Startuje Plebiscyt Sportowiec i Trener Grójca 2025!
Chciałbym wiedzieć na kogo głosuje
6 dni temu
Ogłoszenia