Tym razem muzyk rodem z Grójca nagrał sesję live we wnętrzach Pałacu w Małej Wsi.
Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”).
Znamy wyniki plebiscytu Echa Dnia na Człowieka Roku 2017. Decyzją czytelników i kapituły Człowiekiem Roku 2017 w Powiecie Grójeckim zostal dyrektor sportowy MKS Grójec -Ireneusz Juraszewski.
W weekend grójecka drogówka przeprowadziła kolejne działania „Stop Trzeźwość”, podczas których prowadzono wzmożone kontrole trzeźwości kierowców.
Parafia św. Mikołaja w Grójcu podsumowała tegoroczną wizytację duszpasterską.
22 marca Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsza zaprasza na spotkanie z mistrzynią i rekordzistką świata w biegu 24h Patrycją Bereznowską.
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Grójcu informuje, że 24 lutego 2018 r. Urząd Skarbowy w Grójcu będzie czynny w godzinach od 9.00 do 13.00.
Spółka Celsium, lokalny dostawca ciepła systemowego, kolejny raz rusza z akcją edukacyjną „Ciepłe czytanie przedszkolakom”. Inicjatywa skierowana jest do najmłodszych i po raz drugi zostanie przeprowadzona w Grójeckich przedszkolach.
Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Zygmuntem Rolą – Stężyckim - historykiem, autorem publikacji i książek popularyzujących dzieje naszego regionu, dziennikarzem, genealogiem, dyrektorem Instytutu Genealogii.
2 godziny temu
Kierowcy w powiecie grójeckim tracą prawa jazdy. To skutek nowych przepisów
przedwczoraj, 10:46
Szkolenia „wGotowości” w Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 06:15
Już wkrótce w Grójcu pierwsza edycja Biegu Sadownika Z PAZUREM
3 dni temu
Gmina Belsk Duży otrzyma prawie 3,4 mln zł na przebudowę przychodni
4 dni temu
Ogłoszenia