Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze” i Stowarzyszenie Signovum ogłaszają nabór do sekcji lekkoatletycznej.
RUCH TO ZDROWIE – oto hasło, które obowiązuje w roku szkolnym 2013/2014. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla prawidłowego rozwoju młodego człowieka, dlatego też młodzież w Jurkach obchodziła Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych na sportowo.
W piątek 13 grudnia w OSP Grójec odbyło się ślubowanie nowych członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Po raz pierwszy na terenie Grójca i całego powiatu odbyła się akcja wolontariatu Szlachetnej Paczki, która organizowana jest co roku w całej Polsce. Trzynasty Finał Szlachetnej Paczki odbył się 6 i 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Grójcu. Podczas finału nie zabrakło łez szczęścia oraz magicznej atmosfery, w której spełniają...
Podopieczni Konrada Główki i Mateusza Kalinowskiego z rocznika 2003 wygrali wszystkie mecze podczas turnieju szkoleniowego w ramach Windoor Cup Halowej Ligi Dziecięcej. Zawody rozegrano w grójeckiej hali Spartakus.
Wynikiem 76:94 zakończyło się dzisiejsze spotkanie Grójeckiego MKS-u z UKS-em Komorów. Nasi koszykarze przegrali po raz szósty w tym sezonie. O wyniku zadecydowała słaba skuteczność rzutowa oraz tylko 8 zawodników w składzie. Nie pomogło nawet 30 punktów Damiana Mikołajczyka.
Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza na wigilię na grójeckim rynku. Rozpocznie się ona w niedzielę 22 grudnia o godzinie 15.00.
- Jest pomysł budowania szybkiego tramwaju z Grójca do Piaseczna – ujawnił podczas środowego czatu „Echa Dnia” burmistrz Jacek Stolarski.
Grójecki Ośrodek Sportu MAZOWSZE zaprasza na otwarte zawody pływackie. Początek imprezy 18.01.2014 (sobota) godz. 9.00 - kryta pływalnia WODNIK w Grójcu.
W sobotę 7 grudnia 2013 w godz. 9.00 do 15.30 Grójecki Ośrodek Sportu Mazowsze zorganizował turniej piłki nożnej chłopców z rocznika ’99 o puchar Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu "Mazowsze".
Chłopaki trenują jeżdżą na turnieje i...
wczoraj, 18:40
Bartosz Taborski i Kamil Zajkowski zwycięzcami Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2025!
przedwczoraj, 18:10
Bartosz Taborski i Kamil Zajkowski zwycięzcami Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2025!
Szczególnie...
przedwczoraj, 16:50
Bartosz Taborski i Kamil Zajkowski zwycięzcami Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2025!
przedwczoraj, 07:42
Katarzyna Gil zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu
3 dni temu
Ogłoszenia