25 czerwca 2026 r. podczas sesji Rady Miejskiej, radni udzielili Burmistrzowi Gminy i Miasta Grójec zarówno Wotum Zaufania, jak i Absolutorium.
Blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciężarówki z przyczepą, którą przewożono prefabrykaty betonowe. Mężczyzna jechał drogą lokalną, żeby ominąć inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, którzy prowadzili czynności przy „ekspresówce”. Mimo tego został zatrzymany oraz przekazany...
Dzieci odwiedziły ze swoim wychowawcą Komisariat Policji w Warce. Podczas dwugodzinnego spotkania najmłodsi zapoznali się z codzienną służbą funkcjonariuszy. Policjantka przypomniała również dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz omówiła znaczenie numeru alarmowego 112.
Na ulicy Mostowej w Mogielnicy 63-letni kierowca citroena z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi i uderzył w zaparkowaną toyotę.
29 kwietnia 2022 r. Marcin Sośniak i Agnieszka Szmajdzińska z zajmującego się ochroną praw migrantów Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze RPO, Michał Żłobecki z Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur oraz główny koordynator ds. współpracy naukowej w Biurze RPO Maciej Grześkowiak, przeprowadzili wizytację Strzeżonego Ośrodka...
Patrzę w słońce i kolejny robię krok…ta fraza z piosenki „Powstanę” Małgorzaty Chruściel, stała się hasłem pożegnania maturzystów w Zespole Szkół w Jasieńcu. Kolejny rocznik młodzieży żegna się ze sobą i ze szkołą w uroczysty sposób. Bowiem szczególne, niepowtarzalne chwile, szczególną i niepowtarzalną...
Policjanci z grójeckiego wydziału kryminalnego, zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali dwóch mężczyzn. Bracia trafili już do aresztu.
Areszt to środek zapobiegawczy, który zastosował sąd wobec 54-latka, zatrzymanego przez policjantów z Grójca, po tym jak jego żona powiadomiła o stosowaniu przez niego przemocy. Mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się nad osobą najbliższą. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W ramach programu „Mazowsze dla klimatu” samorząd Grójca otrzyma 94,1 tys. zł na pierwszy etap rewitalizacji parku miejskiego.
Nowy właściciel terenów po dawnej fabryce żelatyny - Park Recyklingu i Green Management Group, podjął już pierwsze prace. Na 6 hektarach ma powstać biogazownia, kompostowania oraz urządzenie do oddzielania resztek od opakowań.
Złożenie wniosku o świadczenie 500+ do końca kwietnia gwarantuje, że nie będzie luki w wypłatach. Jeżeli zrobimy to do końca czerwca, to pieniądze otrzymamy później, ale będzie zawierać odpowiednie wyrównanie. Wnioski złożone w lipcu oznaczają stratę pieniędzy.
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia