W związku z trudną sytuacją na stacjach ujęcia wody oraz nieprzestrzeganiem zakazu wykorzystywania wody do celów innych niż socjalno-bytowe informujemy, że system zabezpieczeń...
Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej sporo kontrowersji wzbudziły sprawy dwóch remontów zaproponowanych przez grójecki magistrat: elewacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 oraz zabytkowej kapliczki przy ulicach Ogrodowej, Stokowej i Stodolnej.
W tym wydaniu programu informacyjnego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" wśród tematów, m.in absolutorium dla zarządu województwa, płockie pogotowie przekazuje karetki druhom OSP, milionowe wsparcie samorządu Mazowsza dla projektów z regionu radomskiego, a także sezon turystyczny na Mazowszu otwarty.
Pięć kobiet z Mazowsza otrzymało tytuł „Mazowieckiej Lady D.”. Wyróżnienie to jest uhonorowaniem ich pracy i działań, które podejmują mimo swoich ograniczeń, oraz promocji postaw na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami.
Podczas poniedziałkowej sesji burmistrz Dariusz Gwiazda otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu gminy za 2020 rok. Radni nie podjęli natomiast uchwały o udzieleniu wotum zaufania.
Inicjatywa "Zmieniamy Grójec" zbiera podpisy pod petycją do burmistrza Dariusza Gwiazdy przeciw budowie jednego z trzech parkingów w miejscu zielonego, historycznego skweru przed Szkołą Podstawową nr 1.
Grupa dwudziestu uczniów Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi wraz z czterema opiekunami wzięło udział w przedsięwzięciu „W zdrowym ciele zdrowy duch!”, będącym częścią projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, współfinansowanym ze środków Europejskiego...
Do wypadku z udziałem auta osobowego i ciężarówki doszło po godz. 5.30 w miejscowości Widów na pasie w kierunku Warszawy. Jedna osoba poniosła śmierć a druga została ranna.
W Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu powstanie nowy budynek Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Nie za sprawą pomocy z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, a dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego. Władze regionu przeznaczą ok. 100 mln zł na ten cel, z czego w tym roku 6 mln zł.
Grójeccy policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Mogielnicy, który ukrywał ponad pół kilograma narkotyków. Zabezpieczone narkotyki to amfetamina i marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości, komunikatów i licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami przekracza dozwoloną prędkość. W ciągu minionego tygodnia policjanci grójeckiej drogówki zatrzymali 8 praw jazdy.
wczoraj, 17:16
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
przedwczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia