Urząd Gminy i Miasta w Grójcu zaprasza mieszkańców Gminy Grójec na szkolenie realizowane w ramach programu „Czyste Powietrze”.
Organizatorzy zbiórki przygotowali masę atrakcji dla gości. Impreza rozpocznie się o 11:00 w najbliższą sobotę (12 maj) na Placu Wolności.
W tym roku działania grójeckich policjantów mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym trwały od 27 kwietnia do 6 maja. Jego bilans to 1 wypadek, 16 kolizji drogowych, zatrzymanych 16 kierujących pod wpływem alkoholu.
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi…ta fraza z piosenki zespołu Dżem, stała się hasłem pożegnania maturzystów w ZSP w Jasieńcu.
Rok szkolny 2017/18 jest „Rokiem dla Niepodległej” w związku z przypadającą setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
W weekend grójecka drogówka przeprowadziła kolejne działania „Stop Trzeźwość”, podczas których prowadzono wzmożone kontrole trzeźwości kierowców. Za nami zaledwie trzy dni długiego majowego weekendu, a już można wyliczać przypadki, w których kierowcy totalnie zignorowali przepisy ruchu drogowego, zasady bezpiecznej jazdy,...
W nocy z soboty na niedziele doszło do aktu wandalizmu.
Grójecki magistrat opublikował wizualizację nowej sali gimnastycznej przy szkole nr 1. Autorem dokumentacji projektowej jest firma DEM Mariusz Jagliński.
Grójeccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie blisko 30 gramów amfetaminy. 54 i 27-latek usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
W środę późnym wieczorem w płomieniach stanął obiekt grupy producentów owoców La-Sad w miejscowości Borzęcin koło Błędowa.
Na terenie naszego miasta i powiatu grójeckiego w dniu 24 kwietnia prowadzone były działania pn. "Telefon". Głównym celem akcji było minimalizowanie zagrożeń w ruchu drogowym powodowanych przez kierujących, którzy w sposób niedozwolony korzystają z telefonu komórkowego podczas jazdy.
21 godzin temu
Leszek Przybytniak na czele Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników
23 godziny temu
Leszek Przybytniak na czele Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników
przedwczoraj, 18:37
Ulice pod okiem mobilnego systemu iCam. Mundurowi wykryli 16 wykroczeń pieszych
przedwczoraj, 14:25
Leszek Przybytniak na czele Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników
przedwczoraj, 08:04
Ogłoszenia