Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed opadami marznącego deszczu powodującego gołoledź.
Do końca marca mają być gotowe mieszkania komunalne przy ulicy Piłsudskiego. Na parterze budynku będzie działał market – informuje serwis regiodom.pl.
Mimo mrozu Zakład Gospodarki Komunalnej zaplombował lokal zajmowany przez 68-latka – donosi na pierwszej stronie najnowszego wydania Gazeta „Nad Wisłą”.
Od wczoraj nad miastem praktycznie bez przerwy pada śnieg. Przypominamy, iż w ramach akcji „Zima” urząd miasta uruchomił telefon interwencyjny - 514 433 185.
Strażnicy miejscy sporządzili raport ze swojej działalności w 2013 roku.
Historię mieszkańca gminy Goszczyn Konrada Stępnia, który za wezwanie policji został ukarany grzywną opisała w czwartek gazeta „Nad Wisłą”.
W budżecie powiatu nie ma pieniędzy na inwestycje drogowe w gminie Grójec. Dlatego gminne władze zdecydowały, że same wyłożą fundusze na powiatowe drogi w Grójcu – donosi gazeta „Nad Wisłą”.
Liczba supermarketów w Grójcu jest zbyt duża – wynika z naszej ostatniej sondy. Na tę odpowiedź wskazało aż 48 procent spośród 395 głosujących osób.
Banki Żywności i Tesco zapraszają do udziału w Noworocznej Zbiórce Żywności. Do przekazywania produktów zachęcać będzie klientów specjalna akcja promocyjna Tesco, w której liczne produkty kupimy w ofercie „2 za mniej”. Dzięki temu klienci, robiąc zakupy, mogą niewielkim kosztem podzielić się z osobami potrzebującymi
Na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej został opublikowany list kardynała Kazimierza Nycza, wystosowany do wiernych w Mogielnicy. Jest to reakcja arcybiskupa Warszawy w związku z działalnością osób podających się za duchownych i niepokojem parafian odnośnie nieważności "sprawowanych" przez nich sakramentów.
Miesięcznik „Perspektywy” opublikował ranking liceów ogólnokształcących. Grójeckie LO im. Piotra Skargi znalazło się na 442. miejscu.
Chłopaki trenują jeżdżą na turnieje i...
15 godzin temu
Bartosz Taborski i Kamil Zajkowski zwycięzcami Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2025!
15 godzin temu
Bartosz Taborski i Kamil Zajkowski zwycięzcami Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2025!
Szczególnie...
17 godzin temu
Bartosz Taborski i Kamil Zajkowski zwycięzcami Plebiscytu na Sportowca i Trenera Grójca 2025!
wczoraj, 07:42
Katarzyna Gil zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu
przedwczoraj, 17:40
Ogłoszenia