W dawnych zakładach FSO działa sortownia odpadów. Zakład znajduje się blisko bloków przy Olimpijskiej, Zdrojowej i Medalowej.
Zawsze z dumą reprezentowałem Grójecczyznę – z Tomaszem Borowskim, wicemistrzem świata w boksie, olimpijczykiem z Atlanty, przedsiębiorcą, kandydatem do Rady Powiatu Grójeckiego (lista KW „Nasze Czasy”, okręg nr 1 Grójec, miejsce nr 3) rozmawia Tomasz Plaskota.
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs w Radomiu rozpoczyna działania „Bezpieczni po zmroku”. Od października do grudnia mazowiecka drogówka będzie sprawdzać czy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego stosują się do obowiązujących ich przepisów dotyczących stosowania oświetlenia i elementów odblaskowych.
W poniedziałek funkcjonariusze z Grupy Zamiejscowej w Radomiu Placówki Straży Granicznej w Kielcach w jednej z miejscowości w powiecie grójeckim zatrzymali 5 ob. Ukrainy za nielegalną pracę w gospodarstwie rolnym.
W sobotę 11 października na orliku w Grójcu od godziny 9:30 rozgrywany był turniej chłopców w piłce nożnej kategoria wiekowa U-10.
Budowa długo oczekiwanego odcinka S7 Warszawa-Grójec ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2019 roku.
Lokalny oddział Związku Rezerwistów i Weteranów Wojska Polskiego zrezygnował z umieszczenia herbu powiatu grójeckiego na swoim sztandarze – donosi gazeta „Nad Wisłą”.
Starosta grójecki Marian Górski oraz dyrektor Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego Iwona Stefaniak zapraszają na obchody Dnia Kazimierza Pułaskiego w 235. rocznicę śmierci Bohatera.
We wtorek minął termin zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach samorządowych. Do rady miejskiej w Grójcu Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała siedem komitetów.
Od 10 do 26 października podwarszawskie Centrum Janki zaprasza na loteriowe szaleństwo. Weź los w swoje ręce i powalcz o nagrodę główną w postaci jednej z trzech kart podarunkowych o wartości 2 000 złotych na dodatkowe zakupy w Jankach!
23 godziny temu
Trzech kandydatów na nowego wójta gminy Chynów [SONDA]
wczoraj, 06:06
Dzielnicowa ewakuowała mieszkańców bloku, w którym wybuchł pożar
przedwczoraj, 16:08
Trzech kandydatów na nowego wójta gminy Chynów [SONDA]
przedwczoraj, 13:34
Nocna prohibicja w Grójcu. Jesteś za czy przeciw?
przedwczoraj, 13:33
Ogłoszenia